Hrvatice kupuju nevinost!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.24sata.info/zabava/zanimljivosti/6034-Rekonstrukcija-himena-Hrvatice-kupuju-nevinost.html
Rekonstrukcija himena: Hrvatice kupuju nevinost!
Operacije himena ili djevičnjaka nisu trend, kako se u posljednje vrijeme zna čuti, nego potreba koja se javlja zbog različitih sudbina te zato uvijek imaju opravdanje.
"Ili je riječ o silovanju ili o nekom drugom problemu koji stvara ili može stvarati ozbiljan seksualni poremećaj", objasnio je poznati estetski hirurg dr. Miroslav Kinčl koji se sa korekcijom djevičnjaka prvi put susreo prije 12 godina, a samo ih je ove godine obavio nekoliko u svojoj zagrebačkoj klinici. Cijena korekcije je, ovisno o tehnici, između 2000 i 7000 kuna, piše Večernji.

"Godišnje napravim 50-ak operacija himena, a podvrgavaju im se i žene iz grada i one van njega. Naime, 60 posto njih žrtve su nečega što se ne veže ni uz vjersko opredjeljenje ni uz sredinu iz koje potiču. Naravno, postoji dio djevojaka koje su odgajane u konzervativnoj sredini, ali su isto tako živjele u skladu s vremenom te se na takav zahvat odlučuju radi socijalnog mira".

"S druge strane, mnoge su djevojke odgajane slobodno, ali su se zbog udaje za konzervativne muškarce, posebno Italijane, odlučile za zahvat kako bi spriječile moguće probleme. Dakle, bitno je prepoznati da ni u jednom od slučajeva nije riječ o hiru", govori dr. Kinčl. Koliko su zahvati na himenu potrebni kod nekih žena, dokazuje i slučaj žene u Njemačkoj koja je bila silovana u dobi od 14 godina i koja više nije uspijevala uspostaviti intimnu vezu sve do operacije himena u 35. godini.

Dr. Kinčl ističe, međutim, da je trendovsko šivanje himena nešto na što on ne pristaje: "Bilo je situacija kada su žene poželjele pokloniti suprugu za rođendan ili godišnjicu braka svoju nevinost, ali ja ih svaki put odbijem. Naime, iako je riječ o tehnički lako izvedivoj korekciji, ako ona nije medicinski opravdana, nakon nje može se pojaviti niz etičkih i drugih problema".

"Uzastopno šivanje himena takođe je nešto na što ne pristajem osim ako je riječ o situacijama kada se djevojke zbog masturbacije povrede", govori dr. Kinčl ističući još nekoliko primjera na koje ne pristaje: "Nikada neću napraviti takvu korekciju na djevojci koju roditelji žele udati nevinu, pa je dovedu na korekciju. Ne pristajem ni na zahvat uslovljen ekstremno vjerskim i sektaškim uvjerenjima ili psihičkim poremećajem".
thumbnail.php


.................
.......................Не могу да верујем.....у 21. веку да кретени траже нешто овако...
Највише би волео, кад би се донео закон, по коме би,
женској деци, одма по рођењу био одстрањен овај непотребни део кожице...
Мислим да би многе жене па и мушкарци имали мање траума у животу... :zskace: :zskace: :zskace:
 
http://www.24sata.info/zabava/zanimljivosti/6034-Rekonstrukcija-himena-Hrvatice-kupuju-nevinost.html
Rekonstrukcija himena: Hrvatice kupuju nevinost!
Operacije himena ili djevičnjaka nisu trend, kako se u posljednje vrijeme zna čuti, nego potreba koja se javlja zbog različitih sudbina te zato uvijek imaju opravdanje.
"Ili je riječ o silovanju ili o nekom drugom problemu koji stvara ili može stvarati ozbiljan seksualni poremećaj", objasnio je poznati estetski hirurg dr. Miroslav Kinčl koji se sa korekcijom djevičnjaka prvi put susreo prije 12 godina, a samo ih je ove godine obavio nekoliko u svojoj zagrebačkoj klinici. Cijena korekcije je, ovisno o tehnici, između 2000 i 7000 kuna, piše Večernji.

"Godišnje napravim 50-ak operacija himena, a podvrgavaju im se i žene iz grada i one van njega. Naime, 60 posto njih žrtve su nečega što se ne veže ni uz vjersko opredjeljenje ni uz sredinu iz koje potiču. Naravno, postoji dio djevojaka koje su odgajane u konzervativnoj sredini, ali su isto tako živjele u skladu s vremenom te se na takav zahvat odlučuju radi socijalnog mira".

"S druge strane, mnoge su djevojke odgajane slobodno, ali su se zbog udaje za konzervativne muškarce, posebno Italijane, odlučile za zahvat kako bi spriječile moguće probleme. Dakle, bitno je prepoznati da ni u jednom od slučajeva nije riječ o hiru", govori dr. Kinčl. Koliko su zahvati na himenu potrebni kod nekih žena, dokazuje i slučaj žene u Njemačkoj koja je bila silovana u dobi od 14 godina i koja više nije uspijevala uspostaviti intimnu vezu sve do operacije himena u 35. godini.

Dr. Kinčl ističe, međutim, da je trendovsko šivanje himena nešto na što on ne pristaje: "Bilo je situacija kada su žene poželjele pokloniti suprugu za rođendan ili godišnjicu braka svoju nevinost, ali ja ih svaki put odbijem. Naime, iako je riječ o tehnički lako izvedivoj korekciji, ako ona nije medicinski opravdana, nakon nje može se pojaviti niz etičkih i drugih problema".

"Uzastopno šivanje himena takođe je nešto na što ne pristajem osim ako je riječ o situacijama kada se djevojke zbog masturbacije povrede", govori dr. Kinčl ističući još nekoliko primjera na koje ne pristaje: "Nikada neću napraviti takvu korekciju na djevojci koju roditelji žele udati nevinu, pa je dovedu na korekciju. Ne pristajem ni na zahvat uslovljen ekstremno vjerskim i sektaškim uvjerenjima ili psihičkim poremećajem".
thumbnail.php


.................
.......................Не могу да верујем.....у 21. веку да кретени траже нешто овако...
Највише би волео, кад би се донео закон, по коме би,
женској деци, одма по рођењу био одстрањен овај непотребни део кожице...
Мислим да би многе жене па и мушкарци имали мање траума у животу... :zskace: :zskace: :zskace:

kod Croata moze da se kupi nevinost i na drugi nacin . Ispricacu ti jedan vic. Dosla mlada Hrvatica da se ispovijedi u crkvu kod svecenika. Svecenik je pita kojim je dobrom dosla i sta je zgrijesila? Oce casni ,bila sam sa momkom i malo smo se mazili. Nije veliki grijeh ,sestro . Izmoli jednu Blazenu Mariju i bice ti oprosteno. Potom je svecenik upita , Sestro ,da nije bilo nesto vise od mazenja?Da ,bilo je oce ,dirao mi je medunozje. Mnogo veci grijeh , moras tri Blazene Marije .Nakon toga svecenik upita , da li je bilo vise od zavlacenja prstiju u medzunozje. Da,odgovori djevojka,imali smo odnos . Pet Blazenih Marija propisa svecenik za ovaj grijeh. Umorna i izbezumljena Severina iznenada pretece svecenika i upita , A koliko dajete za pusenje? Svecenik odgovori, Mi obicno dajemo 500 kuna bez kondoma a 200 sa kondomom
 
Macak zlocko još je ljenica .. :D
Btw..nije da bacam lopticu.. ( znam nisi namjerno, samo si kopirao naslov bla bla )a el znaš da je to u Bg cesca urađena rekonstrukcija nego u Zg recimo .. :)?
I zašto si npr protiv toga ?
:)

Нисам против тога....али сам мишљења да термин...НЕВИНОСТ,
само зло доноси женама по целоме свету,
јер, чињеница је, да у свакој држави и друштвеном уређењу,
постоје болесни мушкарци, којима нешто представља парче коже....
Постоје мушкарци, који не могу да се помире са тим да жена има свој живот
и пре но што је упознала ...ЊЕГА....
Зато рекох, да би увео правило у целом свету, да се по рођењу
женској деци врши хируршка дефлорација....
:zskace: :zskace: :zskace:
 
Poslednja izmena:
Oglas: Povoljno krpljenje nevinosti u vulkanizerskoj radnji "Kod Đoke" po oprobanoj tehnologiji i najsavremenijom opremom. Testiranje komprsorom. Garantovan kvalitet usluge! Vaše rupe mi krpimo - Vulkanizerska radnja kod Đoke!
 
Poslednja izmena:
http://www.24sata.info/zabava/zanimljivosti/6034-Rekonstrukcija-himena-Hrvatice-kupuju-nevinost.html
Rekonstrukcija himena: Hrvatice kupuju nevinost!
Operacije himena ili djevičnjaka nisu trend, kako se u posljednje vrijeme zna čuti, nego potreba koja se javlja zbog različitih sudbina te zato uvijek imaju opravdanje.
"Ili je riječ o silovanju ili o nekom drugom problemu koji stvara ili može stvarati ozbiljan seksualni poremećaj", objasnio je poznati estetski hirurg dr. Miroslav Kinčl koji se sa korekcijom djevičnjaka prvi put susreo prije 12 godina, a samo ih je ove godine obavio nekoliko u svojoj zagrebačkoj klinici. Cijena korekcije je, ovisno o tehnici, između 2000 i 7000 kuna, piše Večernji.

"Godišnje napravim 50-ak operacija himena, a podvrgavaju im se i žene iz grada i one van njega. Naime, 60 posto njih žrtve su nečega što se ne veže ni uz vjersko opredjeljenje ni uz sredinu iz koje potiču. Naravno, postoji dio djevojaka koje su odgajane u konzervativnoj sredini, ali su isto tako živjele u skladu s vremenom te se na takav zahvat odlučuju radi socijalnog mira".

"S druge strane, mnoge su djevojke odgajane slobodno, ali su se zbog udaje za konzervativne muškarce, posebno Italijane, odlučile za zahvat kako bi spriječile moguće probleme. Dakle, bitno je prepoznati da ni u jednom od slučajeva nije riječ o hiru", govori dr. Kinčl. Koliko su zahvati na himenu potrebni kod nekih žena, dokazuje i slučaj žene u Njemačkoj koja je bila silovana u dobi od 14 godina i koja više nije uspijevala uspostaviti intimnu vezu sve do operacije himena u 35. godini.

Dr. Kinčl ističe, međutim, da je trendovsko šivanje himena nešto na što on ne pristaje: "Bilo je situacija kada su žene poželjele pokloniti suprugu za rođendan ili godišnjicu braka svoju nevinost, ali ja ih svaki put odbijem. Naime, iako je riječ o tehnički lako izvedivoj korekciji, ako ona nije medicinski opravdana, nakon nje može se pojaviti niz etičkih i drugih problema".

"Uzastopno šivanje himena takođe je nešto na što ne pristajem osim ako je riječ o situacijama kada se djevojke zbog masturbacije povrede", govori dr. Kinčl ističući još nekoliko primjera na koje ne pristaje: "Nikada neću napraviti takvu korekciju na djevojci koju roditelji žele udati nevinu, pa je dovedu na korekciju. Ne pristajem ni na zahvat uslovljen ekstremno vjerskim i sektaškim uvjerenjima ili psihičkim poremećajem".
thumbnail.php


.................
.......................Не могу да верујем.....у 21. веку да кретени траже нешто овако...
Највише би волео, кад би се донео закон, по коме би,
женској деци, одма по рођењу био одстрањен овај непотребни део кожице...
Мислим да би многе жене па и мушкарци имали мање траума у животу... :zskace: :zskace: :zskace:



hahahahahahhaha


skroz fina tema
 
Kad sam bio u osnovnoj školi, kupovao se "Kekec", a ja bio blagajnik:aha:
đaci davali pare, a ja ih trošio, da premostim do džeparca. Pažljivo sam , ipak, upisivao ko je dao pare. Jednom na čas banu nastavnik koji je bio glavni blagajnik za školu, da traži novce. Ima dvanaest kupaca, a ja imam jedanaest iznosa , dvanesti fali. Muka, problem, ja gnevan pitam "ko mi nije dao pare?!?!?!", nastavnik traži da podignu ruke oni koji su dali, ja upoređujem spisak...ma, sve se slaže, samo jedan fali:aha:
U neko doba jedva ustanovismo da taj koji fali...da sam to ja:prstic:
E, sad...kakve to ima veze sa temom?
Pa, bila neka rublika za pitanja ginekologu, ili psihologu...i sve devojčice se jadale kako imaju 12-13-14 godina, i kako su još nevine...
E, žurile da je izguber, pa bi sad da je vraćaju...o ženska pameti, smejšna raboto....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top