Quantcast

Hrvati u panici: Česima ove godine zabranjeno letovanje van zemlje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Reefer

Zaslužan član
Poruka
128.737
Nego, ovako: RH je u qurtzu. Propada, bankrot. U redu.
Mene zanima kako se zove simptom komšija koji uživaju zbog toga.
Zloba? Debilizam? Zavist? Nešto četvrto?
Prijedlozi dobrodošli.
Zove se "zabole nas ona stvar za zločince i teroriste". Samo vi nas ne dirtajte i ne dolazite kod nas da lažete sami sebe i svi zadovoljni.

Frtajler

Veoma poznat
Poruka
12.367
od hrvata najomiljenije su mi hrvatice
kako to voli srpskog q_rca, ljudi moji, to nigde nema
da sam ja neka vlast svakoj hrvatici bih dao stan, boravak i doživotnu penziju...ništa ne mora da radi osim onog u čemu je najbolja, sexanju
narađale bi nam srpčadi, ih...a kad deca porastu krenu u mamin zavičaj i eto nam srbije do dalmacije:per:
Samo udaraj po kuravama, tako i ja kad posjetim Srbiju. :ok:

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
27.464
Nemaš pojma.
Na svaki euro koji damo, dobijemo dva.
Srbin nas izdržavao? :lol:
Ti živiš u uvjerenju da nerazvijeni dijelovi države financiraju one razvijene, pa je tako Kosovo financiralo Srbiju, a Srbija je financirala Hrvatsku?
Duhovito
Što su se komunisti borili protiv VELIKOSRPSKE BURŽOAZIJE kad su kao croati bili bogatuni ?

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
27.464
Niste ni sebe oslobodili, samo ste u PSR bili na pobjedničkoj strani.
Baš kao i Albanci sa Kosova 1999.
Gde ono ima obeležje u Austriji dokle je došla srpska vojska u WWI?

1591793305630.png

Iz Temišvara se povukli 1920 godine .

Macedonian Front (Солунски фронт)
Oct 21, 1915 – Sep 30, 1918

Description
Description

The Macedonian front, also known as the Salonica front, was a military theatre of World War I formed as a result of an attempt by the Allied Powers to aid Serbia, in the fall of 1915, against the combined attack of Germany, Austria-Hungary and Bulgaria. Wikipedia
Dates: Oct 21, 1915 – Sep 30, 1918

tomyIobo

Aktivan član
Poruka
1.145
Gde ono ima obeležje u Austriji dokle je došla srpska vojska u WWI?

Pogledajte prilog 711253

Iz Temišvara se povukli 1920 godine .

Macedonian Front (Солунски фронт)
Oct 21, 1915 – Sep 30, 1918

Description
Description

The Macedonian front, also known as the Salonica front, was a military theatre of World War I formed as a result of an attempt by the Allied Powers to aid Serbia, in the fall of 1915, against the combined attack of Germany, Austria-Hungary and Bulgaria. Wikipedia
Dates: Oct 21, 1915 – Sep 30, 1918
Došla je do Krfa, a ni to niste mogli sami bez pomoći saveznika.
Gdje bi vam danas bila vojska i država da vam nije bilo saveznika?

Reefer

Zaslužan član
Poruka
128.737
Došla je do Krfa, a ni to niste mogli sami bez pomoći saveznika.
Gdje bi vam danas bila vojska i država da vam nije bilo saveznika?
Pomoć i poštovanje saveznika su zasluženi, ipak je srpska vojka ostvarila prvu pobedu u prvoj bici u I Svetskom ratu, kad smo razbili vaše gazde koju su vodile vas kao kerove da vršite zločine po Šapcu.

tomyIobo

Aktivan član
Poruka
1.145
Дођеш, будеш штакор, и онда очекујеш да ти се не одговара као штакору. Ви усташки штакори сте посебна врста штакора, ви сте ретардирани штакори.
Toliko si mentalno uskraćen da ni štakora ne možeš nadmudriti.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
27.464
Pomoć i poštovanje saveznika su zasluženi, ipak je srpska vojka ostvarila prvu pobedu u prvoj bici u I Svetskom ratu, kad smo razbili vaše gazde koju su vodile vas kao kerove da vršite zločine po Šapcu.
Istorijska činjenica je i to da je front probijen tamo gde su saveznici sa srpskom vojskom krenuli u proboj što je dovelo do kapitulacije Bugarske , Austro-Ugarske i primirja/mira sa Nemačkom

Nadam se da sam upotrebila tačne termine

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.