Quantcast

Hrvati u panici: Česima ove godine zabranjeno letovanje van zemlje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Heart of Courage

Primećen član
Poruka
802
U redu je Tihi, Kosovo je financiralo Srbiju, a RH financira Njemačku.
Ajd ne lupetaj

A vrijedan Srbin je financirao ustaše u SFRJ. :hahaha:
Što se sada ne pokažete bez turizma koliko ste jaki i koliko ste razvijeni!??
Neradnici i džabalebaroši,čekate da vam EU udeli milostinju da bi preživeli.

piciginx

Buduća legenda
Poruka
38.423
Nego ko vas je izdrzavao u Jugoslaviji ? Da ste mogli sami ne bi vam zivotna filozofija oduvek bila da se nekom drugom nabacite na grbacu i izdrzavanje.

Ko vas je oslobodio ropstva svapskoga pod kojim ste ziveli 1000+ godina ? Opet Srbin. I kako ste to uzvratili? Genocidom.
Vi ste nas uzdržavali???

Ne možete ni sebe uzdržavati.

piciginx

Buduća legenda
Poruka
38.423
Ne samo izdrzavao vec i ginuo da vam da slobodu koju sami svojim rukama niste znali dobiti....

Ostace zapisano u istoriji i ljudskom secanju da je hrvate od 1000godisnjeg svapskog ropstva oslobodio SRPSKI VOJNIK I SELJAK i ucinio - sebi jednakim.

A da su hrvati Srbima na to dobrocinstvo uzvratili najgorim mogucim genocidom kojeg je zabelezilo ljudsko secanje.
Ginuli ste za sebe i svoje interese, nećemo se lagati..

Frtajler

Veoma poznat
Poruka
12.367
Pa kada ste tako bili razvijeni zašto je hrvatski masovni ubica broz preselio silne fabrike iz Srbije u vaše vukojebine
Neka vam Nemci poklone 70 fabrika danas.Svi hrvati bi dali dupe da im isti poklone 1-2 fabrike
U pravu si, bili ste jako sretni kada su Hrvati odlučili Jugi reći odjebaus, jer ste znali da će od toga Srbija izuzetno profitirati.
A pitanja masonvnom ubici Brozu možeš postaviti u Kući cveća, najvećem mauzoleju kojemu se i dan danas klanjate, mazite ga i pazite.
Mrzio Srbe pa im pokrao fabrike. :hahaha:

piciginx

Buduća legenda
Poruka
38.423
TAČNO JE ZNAO ŠTA RADI: Kako je Tito prebacio 70 USPEŠNIH fabrika iz Srbije u Sloveniju i Hrvatsku
Slovenija i Hrvatska ”ekonomski procvjetale na račun Srbije u sklopu paklenog plana Josipa Broza i njegovog consiglierea (savjetnika) Edvarda Kardelja”. Na neki način je ovim izvještajem CIA dobila potvrdu: organizovano je premještanje više od 70 fabrika iz Srbije.
https://www.slobodna-bosna.ba/vijes...fabrika_iz_srbije_u_sloveniju_i_hrvatsku.html

Ulaganje kapitala u industrijska preduzeća bilo je isplativo, jer su tokom inflacije troškovi proizvodnje i poreska opterećenja realno opadala, što je obećavalo natproporcionalne dobitke.17Između 1918. i 1923. industrija je doživela, u odnosu na broj fabrika i radnih mesta, nominalno najveće stope rasta u celokupnom međuratnom periodu.

Od 2.193 fabrike izgrađene u Kraljevini između 1919. i 1938. godine 682 (oko 31%) su nastale u prvih pet godina po osnivanju države.
Čak 24% svih indsutrijskih preduzeća u Srbiji međuratnog perioda osnovano je upravo u ovom periodu. Od svih radnih mesta otvorenih tokom obe decenije posle rata, čak 40% je otvoreno tokom ovih godina.

Frtajler

Veoma poznat
Poruka
12.367
Radiš sa Srbima jer su tvoji nesposobni da naprave nešto ozbiljnije
Dokaz je kolaps hrvatske nakon propale turističke sezone a to je tek početak
Ne, nije točno, nego radim sa Srbijancima isključivo zato jer su 2 - 3x jetiniji.
Po čemu ti točno sada vidiš kolaps RH?
Evo, ja imam otvoren jedan obrt da si izvlačim lovu, prijavio sam smanjen opseg posla tokom korone i jučer sam dobio rješenje da će mi država dati malo više od 1000 EUR za ta dva mjeseca. Nijansu više od 100 Vučićevih.

Тихи

Zaslužan član
Poruka
116.689
Ne, nije točno, nego radim sa Srbijancima isključivo zato jer su 2 - 3x jetiniji.
Po čemu ti točno sada vidiš kolaps RH?
Evo, ja imam otvoren jedan obrt da si izvlačim lovu, prijavio sam smanjen opseg posla tokom korone i jučer sam dobio rješenje da će mi država dati malo više od 1000 EUR za ta dva mjeseca. Nijansu više od 100 Vučićevih.

Ludo burazeru, ludo.

Frtajler

Veoma poznat
Poruka
12.367
Nisu bili srećni oni silni Srbi u hrvatskoj koji su intuitivno znali šta ih čeka u NDH2.Mnogi od njih su preživeli pakao NDH1
Pred rat 1991,masovno ste isticali ustaške simbole i perfomanse
I bili su u pravu
Ovo boldano si, naravno, lagao.
I opravdanje za bestijalne srpske zločine s početka devedesetih je bilo "znali su što ih čeka"
Pa su to onda i dočekali 95., nije da su mogli biti iznenađeni.

Heart of Courage

Primećen član
Poruka
802
Glavna češka virologinja: Nemojte putovati u Hrvatsku osim ako baš morate
"Ako netko baš mora ići, pustite ga, ali ja ću definitivno ostati kod kuće i molim one koji ne moraju ići u Hrvatsku da ne putuju tamo do kraja godine", kazala je te dodala kako smatra da je rizično putovati u inozemstvo jer se virus opet može unijeti u Češku
https://www.index.hr/vijesti/clanak...i-u-hrvatsku-osim-ako-bas-morate/2189282.aspx

Frtajler

Veoma poznat
Poruka
12.367
Glavna češka virologinja: Nemojte putovati u Hrvatsku osim ako baš morate
"Ako netko baš mora ići, pustite ga, ali ja ću definitivno ostati kod kuće i molim one koji ne moraju ići u Hrvatsku da ne putuju tamo do kraja godine", kazala je te dodala kako smatra da je rizično putovati u inozemstvo jer se virus opet može unijeti u Češku
https://www.index.hr/vijesti/clanak...i-u-hrvatsku-osim-ako-bas-morate/2189282.aspx
Pa da, u RH imamo još grandioznih 10 zaraženih.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.