HRVATI U EMIGRACIJI ODRŽALI MITING PODRŠKE OSUĐENIM RATNIM ZLOČINCIMA

Bengazi

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.701
Протест Хрвата у Њујорку



protest-majorizacija-hrvata.jpg


Пред зградом УН у Њујорку протестовало је око 200 Хрвата, тражећи ослобађање хрватских генерала Анте Готовине и Младена Маркача, који су осуђени за учешће у удруженом злочиначком подухвату с циљем протјеривања Срба из Крајине 1995. године.Протест против пресуде Хашког трибунала хрватским генералима, под називом „Ослободите генерале Готовину и Маркача“, организовала је група демонстраната који су раније покренули акцију скупљања 60 000 долара, колико им је потребно да закупе оглас преко цијеле странице „Њујорк тајмса“, а којим би скренули пажњу на пресуду хрватским генералима, коју сматрају неправедном.

„Ово нема ништа с политиком, ово је протест против Хашког суда“, рекла је хрватским медијима Маријана Шпрајц, једна од организатора протеста пред зградом УН.

Хашки трибунал је 15. априла изрекао казну од 24 године затвора хрватском генералу Анти Готовини и 18 година затвора Младену Маркачу, прогласивши их кривим за учешће у удруженом злочиначком подухвату, чији је циљ био присилно и трајно уклањање српског становништва са подручја Крајине у Хрватској током и послије операције „Олуја“ у љето 1995. године. Генерал Иван Чермак ослобођен је по свих девет тачака оптужнице.


http://www.rtvbn.com/2011/04/27/protest-hrvata-u-njujorku/


I sve to uz zvuke ustaških Tompsonovih pesama, a posle će da tvrde kako su oni
ustvari antifašisti.:hahaha:
 
Протест Хрвата у Њујорку



protest-majorizacija-hrvata.jpg


Пред зградом УН у Њујорку протестовало је око 200 Хрвата, тражећи ослобађање хрватских генерала Анте Готовине и Младена Маркача, који су осуђени за учешће у удруженом злочиначком подухвату с циљем протјеривања Срба из Крајине 1995. године.Протест против пресуде Хашког трибунала хрватским генералима, под називом „Ослободите генерале Готовину и Маркача“, организовала је група демонстраната који су раније покренули акцију скупљања 60 000 долара, колико им је потребно да закупе оглас преко цијеле странице „Њујорк тајмса“, а којим би скренули пажњу на пресуду хрватским генералима, коју сматрају неправедном.

„Ово нема ништа с политиком, ово је протест против Хашког суда“, рекла је хрватским медијима Маријана Шпрајц, једна од организатора протеста пред зградом УН.

Хашки трибунал је 15. априла изрекао казну од 24 године затвора хрватском генералу Анти Готовини и 18 година затвора Младену Маркачу, прогласивши их кривим за учешће у удруженом злочиначком подухвату, чији је циљ био присилно и трајно уклањање српског становништва са подручја Крајине у Хрватској током и послије операције „Олуја“ у љето 1995. године. Генерал Иван Чермак ослобођен је по свих девет тачака оптужнице.


http://www.rtvbn.com/2011/04/27/protest-hrvata-u-njujorku/


I sve to uz zvuke ustaških Tompsonovih pesama, a posle će da tvrde kako su oni
ustvari antifašisti.:hahaha:

Prestrašno...
 
Протест Хрвата у Њујорку



protest-majorizacija-hrvata.jpg



Пред зградом УН у Њујорку протестовало је око 200 Хрвата, тражећи ослобађање хрватских генерала Анте Готовине и Младена Маркача, који су осуђени за учешће у удруженом злочиначком подухвату с циљем протјеривања Срба из Крајине 1995. године.Протест против пресуде Хашког трибунала хрватским генералима, под називом „Ослободите генерале Готовину и Маркача“, организовала је група демонстраната који су раније покренули акцију скупљања 60 000 долара, колико им је потребно да закупе оглас преко цијеле странице „Њујорк тајмса“, а којим би скренули пажњу на пресуду хрватским генералима, коју сматрају неправедном.

„Ово нема ништа с политиком, ово је протест против Хашког суда“, рекла је хрватским медијима Маријана Шпрајц, једна од организатора протеста пред зградом УН.

Хашки трибунал је 15. априла изрекао казну од 24 године затвора хрватском генералу Анти Готовини и 18 година затвора Младену Маркачу, прогласивши их кривим за учешће у удруженом злочиначком подухвату, чији је циљ био присилно и трајно уклањање српског становништва са подручја Крајине у Хрватској током и послије операције „Олуја“ у љето 1995. године. Генерал Иван Чермак ослобођен је по свих девет тачака оптужнице.


http://www.rtvbn.com/2011/04/27/protest-hrvata-u-njujorku/


I sve to uz zvuke ustaških Tompsonovih pesama, a posle će da tvrde kako su oni
ustvari antifašisti.:hahaha:

таквим потезима сами себи копају гроб.Невероватна је мржња Храватског народа према Србима и оправдању злочина.На звучном запису је више него јасно да је уследио злочиначки подухват и план етничког чишћења који су до јуче још на сва звона својим лажима приписивали Србији.
Свет је морао на основу оних до сад не забележених доказа да донесе такву пресуду.Ако то хрватима није довољно то само потврђује да је та злочиначка олуја са геноцидном позадином воља вћине Хрвата.За овакве ствари проћи ће ко боси по трњу.
Још један ауто гол за Хрватску.
 
Протест Хрвата у Њујорку



protest-majorizacija-hrvata.jpg


Пред зградом УН у Њујорку протестовало је око 200 Хрвата, тражећи ослобађање хрватских генерала Анте Готовине и Младена Маркача, који су осуђени за учешће у удруженом злочиначком подухвату с циљем протјеривања Срба из Крајине 1995. године.Протест против пресуде Хашког трибунала хрватским генералима, под називом „Ослободите генерале Готовину и Маркача“, организовала је група демонстраната који су раније покренули акцију скупљања 60 000 долара, колико им је потребно да закупе оглас преко цијеле странице „Њујорк тајмса“, а којим би скренули пажњу на пресуду хрватским генералима, коју сматрају неправедном.



Baš me čudi to što oni podržavaju ratni zločin...:lol:
 

Back
Top