Hrvati tuže Partizan UEFA?

Sta ja imam tebi reci,sledovao bi me trajni ban :D
Ja nikad ne idem na vase "domoljubne" forume,a sto se tice kompleksa,ti to samdokazujes svojim bednim prisustvom ovde.
Sem toga,svaki Srbin koji bi se na hrvatskom forumu pojavio s nastupom slicnim tvojim bio bi odavno,odavno banovan.
Ajde idi slusaj malog uju tompsona i sanjaj svoj "tisucljetnji san"

..dete...dete...s čime li te samo hrane...:hahaha:

Hrvati tuže Partizan UEFA?

Transparent navijača Partizana "Dogodine u Kninu" žestoko pogodio Hrvate, koji traže reakciju UEFA

image.jpg

Tokom prenosa revanš meča trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona Partizan - Apoel vidno se isticao transparent "Dogodine u Kninu" napisan na ćirilici, koji su Grobari razvili na istočnoj strani stadiona u Humskoj.

Uz naslove "drska provokacija Grobara" Hrvati traže da reaguje evropska "kuća fudbala" i kazni beogradski tim zbog "širenja nacionalne netrpeljivosti".

Ostaje nejasno da li će Hrvati da tuže i zagrebački Dinamo zbog puštanja Tompsonovih pesama tokom meča Dinamo - Salzburg.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=75410&sectionId=44

prosto neverovatno kako retardirani hrvati pomno prate utakmicu izmedju nekih budjavih partizana i apoela, pazi kad su snimili i transparent....to donekle objasnjava i ovoliku prisutnost i agilnost ustasoida na ovom forumu

..... sanjarenje, sujeta, agresija, cinizam, brutalnost, itd. ... Najozbiljniji emocionalni problem adolescenata su depresivna stanja. ...
..... od nesanice koja mi se opet vratila, preko napadaja panike, depresije i ispada bijesa. ..... Ne diraj mi sujetu da te ne pojede mrak!

Sujeta, egoizam, sebičnost, oholost i metode liječenja ... Breme ovoga vremena je briga, strah, nezadovoljstvo, depresija i nesigurnost. ...

pa ti si bolestan..

to nema veze jedno sa drugim, ovaj tvoj primer je u vezi sa genocidom koji su izvrsili srbi i zbog kojeg se srbija sizofrenicno trese u silnom samoprekoru i pokajanju, a onaj iz uvodnog posta sa genocidom koji ste izvrsili vi hrvati i koji slavite kao najveci praznik, krkate pecenje i delite ordenje
mislim da još nijedan sud nije oluju proglasio "genocidom"

to nema veze jedno sa drugim, ovaj tvoj primer je u vezi sa genocidom koji su izvrsili srbi i zbog kojeg se srbija sizofrenicno trese u silnom samoprekoru i pokajanju, a onaj iz uvodnog posta sa genocidom koji ste izvrsili vi hrvati i koji slavite kao najveci praznik, krkate pecenje i delite ordenje

..stvar je vrlo jednostavna..milicioneri..skladistari..psihijatri..tigovi..beli orlovi...itd..itd....belosvetske..bedevije..koje su dosle da pljackaju po lijepoj nasoj.
..evo zbog cega "MI" slavimo ..OLUJU..

...samo jedan od primjera...

Poslednja izmena:
..stvar je vrlo jednostavna..milicioneri..skladistari..psihijatri..tigovi..beli orlovi...itd..itd....belosvetske..bedevije..koje su dosle da pljackaju po lijepoj nasoj.
..evo zbog cega "MI" slavimo ..OLUJU..

...samojedan od primjera...

`ajde bre izgubi se, navodis primer za ustasko osvajanje (i sve propratne aktivnosti sa maljevima i hladnim oruzjem) grada koji je bio prepun srba (da ne kazem bas - srpski)

Back