Hrvati tuže Partizan UEFA?

Hrvati tuže Partizan UEFA?

Transparent navijača Partizana "Dogodine u Kninu" žestoko pogodio Hrvate, koji traže reakciju UEFA

image.jpg

Tokom prenosa revanš meča trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona Partizan - Apoel vidno se isticao transparent "Dogodine u Kninu" napisan na ćirilici, koji su Grobari razvili na istočnoj strani stadiona u Humskoj.

Uz naslove "drska provokacija Grobara" Hrvati traže da reaguje evropska "kuća fudbala" i kazni beogradski tim zbog "širenja nacionalne netrpeljivosti".

Ostaje nejasno da li će Hrvati da tuže i zagrebački Dinamo zbog puštanja Tompsonovih pesama tokom meča Dinamo - Salzburg.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=75410&sectionId=44

sta mislite da li bi UEFU zanimali audio zapisi SRBE NA VRBE..cisto pitam:mrgreen:

Koja je vasa svrha sto prozivate Partizan da su igrali ovakvi,onakvi,takvi kao vi su se najvise i nasladjivali onoj pobedi Dinama od 5:0,vise vi,nego Hrvati,a smesni ste,jer se rvatima ebe dal su pobedili Partizan,za njih je to bilo ponizavanje svih nas.Al kako to vama dokazati

Jadni kompleksasi:mrgreen:krivo im sto su ispali,i naravno Srbi su krivi,kriv je Dudic sto je igrao i Sasa Ilic sto je sedeo na klupi.
Mozda ce traziti da im se izruce navijaci koji su to postavili zbog pocinjenog zlocina nad hrvatima :rotf:

:lol:

Не заборавимо да је љубомора већ поприлично акумулирана а за врло кратко време: ватерполисти, кошаркаши, пливачи, све медаља до медаље, у размаку од два-три дана.

Тешко је то поднети! :lol:

:lol:

Не заборавимо да је љубомора већ поприлично акумулирана а за врло кратко време: ватерполисти, кошаркаши, пливачи, све медаља до медаље, у размаку од два-три дана.

Тешко је то поднети! :lol:

Pa nismo im mi krivi sto je Dinamo ispao,i njihovi kompleksi idu toliko daleko da se Partizan tuzi zbog onog transparenta,a sta je bilo sa "srbe na vrbe" s tompsonom....kakvo licemerje,ne mogu da verujem :eek:

Pa nismo im mi krivi sto je Dinamo ispao,i njihovi kompleksi idu toliko daleko da se Partizan tuzi zbog onog transparenta,a sta je bilo sa "srbe na vrbe" s tompsonom....kakvo licemerje,ne mogu da verujem :eek:

Зар и после свега што смо доживели од Хрвата постоји нешто што не можеш да верујеш? :rtfm:

П.С. А нарочито су познати по својој зависти и лицемерју!

Зар и после свега што смо доживели од Хрвата постоји нешто што не можеш да верујеш? :rtfm:

П.С. А нарочито су познати по својој зависти и лицемерју!

To sam se sada i definitivno uverio,mislio sam da tamo ima bar neko iole normalan,sad vidim da nema,ako sam i sumnjao do sad,vise ne :dash:

Mislim da govorim u ime svih iskrenih Grobara, a ujedno i svih nacionalno svesnih pripadnika srpskog naroda, kad kažem da mogu komotno da nas povuku za qurac.

Pa bar ih nije ustasha osnovao

I nije, nego ih je osnovao Krcun. Postoji i ona priča kako je klub prvo trebalo da se zove ''Plava Zvezda'' pa da je onda Krcun rekao: ''Kad je već zvezda onda nek bude crvena''. Mada je sasvim moguće da je ovo poslednje mit, taman koliko i ono da je Tuđman osnovao Partizan. Šta je Tuđman uopšte mogao da osnuje kad je rođen '22, što znači da je na datum osnivanja Partizana imao jedva 23 godine? Baj d vej, najmlađi Titov general je postao tek '60.

Istina je da je jedno vreme krajem pedesetih bio na funkciji predsednika Sportskog društva Partizan, (mislim da se to tada zvalo ''Sportsko društvo Centralnog doma Jugoslovenske armije'') a na kojoj su se inače smenjivali razni oficiri po nacionalnom ključu. Čini mi se da je i Janko Bobetko jedno vreme bio na toj funkciji, ili barem nekoj sličnoj. Postoji i priča da je Tuđman odgovoran za današnje boje dresova, što je verovatno još jedna izmišljotina. Posle prijateljske utakmice sa Juventusom, Italijani su poklonili Partizanu dve garniture crno-belih dresova, nakon čega su igrači, predvođeni Stjepanom Bobekom, predložili rukovodstvu da nastupaju u tim bojama, na šta su ovi pristali.

Mada je sve to ionako nebitno pošto su svi oni u to vreme ljubili Titinu sliku svaku noć pred spavanje, čuvali bratstvo i jedinstvo kao zjenicu oka svoga, i sve u svemu, bili dobri mali pionirčići.

Evo vam za kraj liste predsednika FK Partizan sa njihovog zvaničnog sajta:

Ratko Vujovic (1950)
Bogdan Vujoševic (1952-1956)
Đuro Loncarevic (1956-1958)
Martin Dasovic (1958-1962)
Dimitrije Piskovic (1962-1963)
Ilija Radakovic (1963-1965)
Vladimir Dujic (1965-1967)
Mica Lovric (1967-1971)
Milosav Prelic (1971-1973)
Vesa Živkovic (1973-1974)
Predrag Gligoric (1974-1975)
Nikola Lekic (1975-1979)
Vlada Kostic (predsedavajuci Predsedništva), (1979-1981)
Miloš Ostojic (predsednik Izvršnog odbora), (1979-1983)
Novak Rodic (predsedavajuci Predsedništva), (1981-1982)
Dragan Papovic (predsednik Predsedništva), (1982-1987)
Jovan Mileusnic (predsednik Izvršnog odbora), (1983-1985)
Zdravko Loncar (predsednik Izvršnog odbora), (1985-1987)
Zdravko Loncar (predsednik Skupštine), (1987-1988)
Zdravko Mrvic (predsednik Izvršnog odbora), (1987-1988)
Špiro Sinovcic (VD predsednika Izvršnog odbora), (1988-1989)
Ivan Curkovic (predsednik Skupštine), (1989 - 26.12.2006.)
Mirko Marjanovic (predsednik Izvršnog odbora), (1989-1994)
Božidar Martinovic (predsednik Izvršnog odbora), (1994-1997)
Ivan Curkovic (20.5.2000. - 26.12.2006. objedinjena je funkcija predsednika Skupštine i predsednika Upravnog odbora)
Dr Nenad Popovic (26.12.2006.-26.04.2007. Predsednik FK Partizan)
Tomislav Karadzic (26.09.2007.- 25.10.2008. Predsednik FK Partizan)
Dragan Djuric (25.10.2008.- Predsednik FK Partizan)

http://www.partizan.rs/predsednici.php?Jezik=sr&sec=5&sec1=2

Mislim da govorim u ime svih iskrenih Grobara, a ujedno i svih nacionalno svesnih pripadnika srpskog naroda, kad kažem da mogu komotno da nas povuku za qurac.

I nije, nego ih je osnovao Krcun. Postoji i ona priča kako je klub prvo trebalo da se zove ''Plava Zvezda'' pa da je onda Krcun rekao: ''Kad je već zvezda onda nek bude crvena''. Mada je sasvim moguće da je ovo poslednje mit, taman koliko i ono da je Tuđman osnovao Partizan. Šta je Tuđman uopšte mogao da osnuje kad je rođen '22, što znači da je na datum osnivanja Partizana imao jedva 23 godine? Baj d vej, najmlađi Titov general je postao tek '60.

Istina je da je jedno vreme krajem pedesetih bio na funkciji predsednika Sportskog društva Partizan, (mislim da se to tada zvalo ''Sportsko društvo Centralnog doma Jugoslovenske armije'') a na kojoj su se inače smenjivali razni oficiri po nacionalnom ključu. Čini mi se da je i Janko Bobetko jedno vreme bio na toj funkciji, ili barem nekoj sličnoj. Postoji i priča da je Tuđman odgovoran za današnje boje dresova, što je verovatno još jedna izmišljotina. Posle prijateljske utakmice sa Juventusom, Italijani su poklonili Partizanu dve garniture crno-belih dresova, nakon čega su igrači, predvođeni Stjepanom Bobekom, predložili rukovodstvu da nastupaju u tim bojama, na šta su ovi pristali.

Mada je sve to ionako nebitno pošto su svi oni u to vreme ljubili Titinu sliku svaku noć pred spavanje, čuvali bratstvo i jedinstvo kao zjenicu oka svoga, i sve u svemu, bili dobri mali pionirčići.

Evo vam za kraj liste predsednika FK Partizan sa njihovog zvaničnog sajta:

http://www.partizan.rs/predsednici.php?Jezik=sr&sec=5&sec1=2

sto lista pocinje od 1950. kada je klub postojao 5 godina duze ?:mrgreen:

..ima i nastavak.."tog"..sto si naveo..u svezi Srba..samo tesko se covjeku spustiti na tvoj nivo pa tako razmisljati.
.ALI.
.odgovor postoji.
...a osim toga moze da se pokupiti ban...kontaš...
.ipak smo "mi" Hrvati ovdje gosti i pomalo "zakinuti"..za pisanje.."nekih"..stvari..ipak je ovo..Srbijanski..forum.
...usporedjujuci ga s drugima..Srbijanskim forumima ...daleko..daleko..kvalitetniji i demokratičniji..:rtfm:..kakv je bio..vidi se napredak..

..ima i nastavak.."tog"..sto si naveo..u svezi Srba..samo tesko se covjeku spustiti na tvoj nivo pa tako razmisljati.
.ALI.
.odgovor postoji.
...a osim toga moze da se pokupiti ban...kontaš...
.ipak smo "mi" Hrvati ovdje gosti i pomalo "zakinuti"..za pisanje.."nekih"..stvari..ipak je ovo..Srbijanski..forum.
...usporedjujuci ga s drugima..Srbijanskim forumima ...daleko..daleko..kvalitetniji i demokratičniji..:rtfm:

Sta ja imam tebi reci,sledovao bi me trajni ban :D
Ja nikad ne idem na vase "domoljubne" forume,a sto se tice kompleksa,ti to samdokazujes svojim bednim prisustvom ovde.
Sem toga,svaki Srbin koji bi se na hrvatskom forumu pojavio s nastupom slicnim tvojim bio bi odavno,odavno banovan.
Ajde idi slusaj malog uju tompsona i sanjaj svoj "tisucljetnji san"

Sta ja imam tebi reci,sledovao bi me trajni ban :D
Ja nikad ne idem na vase "domoljubne" forume,a sto se tice kompleksa,ti to samdokazujes svojim bednim prisustvom ovde.
Sem toga,svaki Srbin koji bi se na hrvatskom forumu pojavio s nastupom slicnim tvojim bio bi odavno,odavno banovan.
Ajde idi slusaj malog uju tompsona i sanjaj svoj "tisucljetnji san"

To ti ne znaš, jer ne ideš na hrvatske forume! :per:

Iznenadio bi se koliko su liberalni! :ok::ok:

Back