Hrvati su prvi znali....

piciginx

Legenda
Poruka
55.006
SRPSKI Press je objavio teoriju da su hrvatske obavještajne službe prisluškivale srpskog glavnog tužitelja za ratne zločine Vladimira Vukčevića koji je jučer bio na Brijunima te su zbog toga hrvatski mediji prvi objavili vijest o uhićenju Ratka Mladića.

"Gotovo je sigurno da su hrvatske tajne službe imale pod nadzorom telefone svih sudionika ovog skupa pa i mobitel Vukčevića i da su presrele razgovor kada je tužitelju, koji je vođa Akcijskog tima, javljeno da je Mladić uhićen", kazao je neimenovani sigurnosni stručnjak te dodao kako je nakon toga vijest procurila u zagrebačke medije.


:think::think::think:
 
SRPSKI Press je objavio teoriju da su hrvatske obavještajne službe prisluškivale srpskog glavnog tužitelja za ratne zločine Vladimira Vukčevića koji je jučer bio na Brijunima te su zbog toga hrvatski mediji prvi objavili vijest o uhićenju Ratka Mladića.

"Gotovo je sigurno da su hrvatske tajne službe imale pod nadzorom telefone svih sudionika ovog skupa pa i mobitel Vukčevića i da su presrele razgovor kada je tužitelju, koji je vođa Akcijskog tima, javljeno da je Mladić uhićen", kazao je neimenovani sigurnosni stručnjak te dodao kako je nakon toga vijest procurila u zagrebačke medije.
:think::think::think:
Eto ti ga, a Toma reče da je on dobio vest o hapšenju iz Hrvatske!
Hmmmm...:think::think::think:
 
Сваког момента су знали где је. И они и ови што га потражују. Све остало је роштиљање за медије.
Naravno,Srbija je toliko mala zemlja po kojoj vrsljaju deseitne obavestajnih sluzbi da bez zastite Ratko nije imao sansi.Pravo je pitanje uz ciju saglasnost je Srbija drzala Ratka u ilegali sve do sada.Covek je ostario bolestan je,tako reci nije sposoban za sudjenje,eventulano sat dva dnevno.
Kao takav ne moze i NECE optuziti glavne i odgovrne aktere zakulisnih radnji u ratovima devedesetih ,jer nije sposoban za sudjenje.Srbija se "oprala",vuk sit i ovce na broju.Jedino su popoosili Holandjani i ovi domaci teletabisi koji veruju da su zuti zaista uhapsili Raleta.
 
Eto ti ga, a Toma reče da je on dobio vest o hapšenju iz Hrvatske!
Hmmmm...:think::think::think:

Па име ТОМИСЛАВ није уобичајено у Србији тј. међу православцима него у 'рваЦкој тј.међу римокатолицима ...зато је својевремено и краљ због југсловенства дао једном свом сину такво име... и да... појављује се и у Светоме писму као "неверни Тома"............
 
Па име ТОМИСЛАВ није уобичајено у Србији тј. међу православцима него у 'рваЦкој тј.међу римокатолицима ...зато је својевремено и краљ због југсловенства дао једном свом сину такво име... и да... појављује се и у Светоме писму као "неверни Тома"............

sada si resio misteriju nastanka univerzuma
 

Back
Top