Hrvati su, ovog puta, zagrizli vise nego sto mogu da sazvacu

''Eto nas opet. Mi Hrvati! Sad nek mi neko rece da smo mi normalan narod. Kad god nam neko dodje mi skidamo gace i jos se naguzimo. Ovaj novinar I.M. moze ga slobodno popusiti svakom strancu skupa sa ministrom Jandrokovicem. Kad sami sebe smatramo stokom nismo ni zasluzili drugo nego da se tako prima nama ponasaju. Inace nebi me iznenadila vijest da je vlasnik doticnog restorana skroz u pravu i da je prava istina skroz drugcija. Poznavajuci Talijane, a posebno ako je ta novinarka i njeno drustvo sa juga Italije ili Kalabrezi siguran sam da je istina skroz drukcija i da nasi imaju skroz pravo. Ti taljani su inace najveci cigani (izvinjavam se romima)...dodju negdje, onda bahato ponasanje , trosenje i na kraju uvik Skonto! Skonto! Nabijem im ja skonto! A ovaj I.M. nek ode malo sa Jandrokovicem po Italiji pa nek vidi kako ce se ti isti talijani ponasat prema njemu (sciavi)...ili do Slovacke da im panduri polome ruke bez razloga jer govore Hrvatski. Nabijem vas sve Vas ulizice,konjusare i kmetove u dusi.''

''Moj nick je po talijanskom gradu Riminiju. Živio sam 15 godina u Italiji i reći ću vam nešto: Kao ljudi su dobri u tom dijelu Italije. CIJELI OSTATAK ITALIJE gleda na nas kao na barbare( ne rijetko niti znaju di je Hrvatska te pitaju dali pričamo albanskim jezikom). Kada dođu u Hr misle da su došli u neko selo gdje oni moraju biti glavni šerifi i u svakom restoranu traže popust. Dali bi ste to vi napravili u Italiji? Kao ljudi su arogantnti i smatram da ih treba tući motikom.''

......................itd...itd.....

Izvinjavam se na predhodnom postu,svim Irancima i Nedzadu:mrgreen:

Ove hrvate treba poslati negde van ove zemljine kugle,negde tipa kolonije po mesecevoj zabiti.
Ovima bre smetaju i Slovenci,i Italijani,i Srbi,i Slovaci itd,itd po onoj narodnoj ''pre podne mrze sebe,a posle podne sve ostale''

To je psiholoski fenomen bez presedana,pun izliva svakakvih kompleksa!

Koje nebuloze,bio sam u Hrvatskoj na moru ove godine 8 dana,uopste nisam primetio da me iko gleda popreko iako sam govorio ekavski i koristio se nashim frazama iz srbije tipa bre,ene itd.
Ta prica o bacenim italijanima u vodu mi bas nije potpuna,verovatno su se ponasali bahato i ko stoka i zato su ih ovi nalupali.Ti ljudi sto drze te restorane od toga zive i cisto sumnjam da bi doveli u opasnost reputaciju svog restorana.
Onaj ko nije bio tamo nema pravo da prica kako su hrvati stoka,kako samo cekaju da proviris kod njih a oni te odmah za vrat sto uopste nije tacno.
Prosle godine sam na sred plaze u Makarskoj cuo kako pustaju mars na Drinu u jednom restoranu kraj obale,i to je sviralo dobrih 3-4 minuta.

I jos da pridodam da budala ima svugde,i u Srbiji moze bilo ko da dobije batine samo ako li ga pogledas akamoli nesto drugo.

Koje nebuloze,bio sam u Hrvatskoj na moru ove godine 8 dana,uopste nisam primetio da me iko gleda popreko iako sam govorio ekavski i koristio se nashim frazama iz srbije tipa bre,ene itd.
Ta prica o bacenim italijanima u vodu mi bas nije potpuna,verovatno su se ponasali bahato i ko stoka i zato su ih ovi nalupali.Ti ljudi sto drze te restorane od toga zive i cisto sumnjam da bi doveli u opasnost reputaciju svog restorana.
Onaj ko nije bio tamo nema pravo da prica kako su hrvati stoka,kako samo cekaju da proviris kod njih a oni te odmah za vrat sto uopste nije tacno.
Prosle godine sam na sred plaze u Makarskoj cuo kako pustaju mars na Drinu u jednom restoranu kraj obale,i to je sviralo dobrih 3-4 minuta.

I jos da pridodam da budala ima svugde,i u Srbiji moze bilo ko da dobije batine samo ako li ga pogledas akamoli nesto drugo.

to gde su ti bio ,ne znaci da incidenata nije bilo, ok....obrati paznju na medije turista ,koji su stradali u rvatskoj, ta prica o italijanima drzi vodu ,procitaj....ja sam ziveo sa hrvatima i jako dobro znam ko su hrvati i na sta su sposobni, a na sta nisu. opravdaj ,jos i to na sve one otmice ,silovanja i ubijanja turistkinja...to je dovoljno,ok. znaci to gde si ti bio ,tako se potrefilo da nisi imao problema. da svuda mozes dobiti batina i u srbiji ,italiji, spaniji i sl. ,ok....samo te zemlje se na busaju ,kao kroati...

ti nisi ali mnogi drugi jesu

neki su prebijeni nekima su auta unistena iskustava ima koliko hoces ono sto znam jeste da ja tamo nikad ne bih otisao, i da sto se mene tice tamo idu samo oni koji nemaju pojma o turizmu

jer za svoj novac na drugim mestima dobijas daleko vise, a i ne rizikujes da ti neko rascopa glavu, unisti automobil i slicno....

ko sto rekoh veceru koju su ovi italijani u hrvatskoj platili 500 evra u egiptu, turskoj, tunisu pa i grckoj mozes imati za najvise 50 ....

al poenta je da se ovi sto idu u hrvatsku i crnu goru plase tamo da odu jer ne znaju engleski jezik pa im frka zbog sporazumevanja

Poslednja izmena:

А где си ти то био лепоте ти ???

А са овим се потпуно слажем

И где си то био у Србији где се за поглед добијају батине, а камо ли шта друго
(опет лепоте ти) ???
Ајд да идемо тамо заједно, да видим и ја,
нико те неће дирати гарантујем ...

jos sto ne mogu nikako da shvatim da ljudi idu u zemlju koja je pocinila najvise zlocina prema srbima u 20tom veku

em su preskupi, em su bezobrazni, em su nevaspitani, em su zlikovci - al neki opet tamo idu?

to nikada necu moci da razumem

jos vode i decu...

za njih je valjda sav onaj mrak sto se desio krajiskim srbima samo slobina propaganda.

ti nisi ali mnogi drugi jesu

neki su prebijeni nekima su auta unistena iskustava ima koliko hoces ono sto znam jeste da ja tamo nikad ne bih otisao, i da sto se mene tice tamo idu samo oni koji nemaju pojma o turizmu

jer za svoj novac na drugim mestima dobijas daleko vise, a i ne rizikujes da ti neko rascopa glavu, unisti automobil i slicno....

ko sto rekoh veceru koju su ovi italijani u hrvatskoj platili 500 evra u egiptu, turskoj, tunisu pa i grckoj mozes imati za najvise 50 ....

al poenta je da se ovi sto idu u hrvatsku i crnu goru plase tamo da odu jer ne znaju engleski jezik pa im frka zbog sporazumevanja
Danas chitam u novinama da je veliki broj grchkih trajekata dobilo vrlo losu ocenu od Nemackog ADAC-a za sigurnost.
Hrtvatska nije skupa,skuplja je Crna Gora,ja idem u tamo jer mi je najblize a u CG ne idem iz principa.

I ja sam primjetila prilikom zadnjeg boravka u Istri veliku neljubaznost ugostiteljskih radnika, kao i prodavacica u trgovinama, takodje na svakom koraku svi gledaju kako od turista dodatno izvuci novce, love ih poput grabezljivaca po autobusnim kolodvorima, prije to nije bilo tako masovno ispoljeno kao ove godine, bas sam sa prijateljicom koja zivi tamo pricala o tome, ona je misljenja da je kod ljudi zavladala opca depresija i apatija zbog krize koja se sve vise osjeca.
Sve to me podsjetilo na jednu scenu iz Medjugorja prije dvije godine kad su jednu turistkinju vukle dvije prodavacice suvenira svaka za jednu ruku prema svom standu, kad se engleskinja otrgla i otisla u trecem pravcu ove dvije su se potukle i valjale po zemlji.

pa to je taj ELITNI turizam kojem komsije teze:mrgreen::mrgreen::lol:

to gde su ti bio ,ne znaci da incidenata nije bilo, ok....obrati paznju na medije turista ,koji su stradali u rvatskoj, ta prica o italijanima drzi vodu ,procitaj....ja sam ziveo sa hrvatima i jako dobro znam ko su hrvati i na sta su sposobni, a na sta nisu. opravdaj ,jos i to na sve one otmice ,silovanja i ubijanja turistkinja...to je dovoljno,ok. znaci to gde si ti bio ,tako se potrefilo da nisi imao problema. da svuda mozes dobiti batina i u srbiji ,italiji, spaniji i sl. ,ok....samo te zemlje se na busaju ,kao kroati...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/norvezanka-izmislila-silovanje-na-hvaru-jer-su-je-tijekom-seksa-zatekle-sokirane-prijateljice/445853.aspx

a malu decu bacaju lavovima!!

pa gde su nam sad susedi na ovoj temi?
a050.gif
:D

Tu smo, čitamo i smijemo se. :lol:

Čudno je kako se ti turisti svakog ljeta pojave u još većem broju nego ranije... mazohisti, pa to ti je. :mrgreen:

nego reci ti meni da nije tebe koji ujko nagu*io dok si bio dečerac pa si tako u strahu od njih?

Хехехе... не брини се ... НИЈЕ... никада нисам нарочито контактирао са 'рватима из простог разлога што их, знајући историју - ПРЕЗИРЕМ...

Нема страха у мени, само најискренијег ПРЕЗИРА::::per:

Хехехе... не брини се ... НИЈЕ... никада нисам нарочито контактирао са 'рватима из простог разлога што их, знајући историју - ПРЕЗИРЕМ...

Нема страха у мени, само најискренијег ПРЕЗИРА::::per:

glavno da ga tebi Ujko nije zavuko!!

Back