Hrvati prisvajaju Teslu a u Drugom svetskom ratu su mu ubili svu rodbinu u Smiljanu!

Срби не живе само у Србији, дебилу.

Код Хрвата је постојала идеја да претворе све Србе у Хрватској у православне Хрвате. То и данас покушавају са остацима Срба у Хрватској, то покушавају са онима који нису спремни да директно пређу на римокатолицизам. У смислу будите ви православци али Хрвати и имаћете ткз. Хрватску Православну Цркву, а мало касније ће те лако прећи у унијате па у римокатолике.
 
Pa? Srbija polaže pravo na nekog Srbina iz Australije? Opasno si glupa.
Ja mislim da hrvatska ima jednako pravo na tog Srbina iz Australije. :pivce:
kapetan-dragan_f.jpg
 
Код Хрвата је постојала идеја да претворе све Србе у Хрватској у православне Хрвате. То и данас покушавају са остацима Срба у Хрватској, то покушавају са онима који нису спремни да пређу на римокатолицизам. У смислу будите ви православци али Хрвати и имаћете ткз. Хрватску Православну Цркву, а мало касније ће те лако прећи у унијате па у римокатолике.
Tu su Porfirije i Ćulibrk da to spreče. Lagani smo.
 
On je samo mudar pa ne govori ono što stvarno misli.A ti si ovim zlonameran.

Ма није могуће...Чуди ме да не знаш за ону причу са њим и Маљковићем када су се сложили да треба да раде на приближавању Срба и Хрвата.
Коментари на то су рекли све.


Predsednik Olimpijskog komiteta Srbije Božidar Maljković izjavio je da zajedno sa Novakom Đokovićem radi na zbližavanju srpskog i hrvatskog naroda.
https://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2020&mm=04&dd=26&nav_id=1678558
 

Back
Top