Hrvati, ovo vam nikad nećemo zaboraviti!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a jel znas uopste zasto su zapalili zastavu i sta natpis znaci?

to je zato sto su pre toga srpski navijaci na fudbalskom mecu Srbija - Hrvatska zapalili zastavu Hrvatske, a hrvatski ministar srpskog porekla Zeljko Jovanovic koji je bio na stadionu je rekao da nije video taj incident

informisi se malo


Ma šta kažeš, Srbi opet "izazvali" Hrvate ?!
Bolje mesto što friziraš istinu i prekrajaš je podseti se gde to još ovako
"simpatišu" ćirilicu...
Da nije ovo možda negde u Aziji ili Africi ili da nije možda u "civilizovanoj" Jevropi i "civilizovanom" zapadnom Balkanu ???

razbijanje_ploce_foto100_v-ARDFotogalerie.jpg
 
Poslednja izmena:
dulesrbenda теби је деда сигурно био неки потурица када тако браниш исламисте. Да ти нису били у Ханџар дивизији кад толико волиш муслимане ?

Стоп исламистима у Србији !!!

- - - - - - - - - -

Хвала вам што сам био у праву да у Србији има много исламофила и кукавица које не виде даље од свог носа.

Хоћете ли ускоро да градите оне џамије вашој браћи Горанцима и шиптарима ?

Ti glumis neku toleranciju, a ovamo siris mrznju prema muslimanima, pa gde je razlika, dal nas klali mudzahedini ili ustase. A za tvoju informaciju, srpski narod je najvise stradao od ustasatj, Hrvata i zato su nam neprijatelj broj 1 i to mesto tesko da ce im neko uzeti.
Ti si glup ako smatras da mozes vecito da skrivas identitet i da se nece kad tad provaliti ko si. Ovakvo licemerje kojim ti gadis ovaj forum moze da bude samo karakteristika Hrvata.
 
Да ли је могуће да још постоје људи који верују у ,,братсво и јединство" са Хрватима? Па то је стварно невероватно...то је страшно и поражавајуће. Док они користе сваку прилилку да напакосте Србији и Србима, неки се још увек надају да Хрвати воле Србе и да имају позитиван однос према Србима.

Невероватно заиста...


Kakvo bratstvo i jedinstvo, jesi ti normalan? Ovo je bio lepi gest od inace mirne publike navijaca Cedevite, sve su to manje vise porodicni ljudi kojima je zao sta se desilo, pa vidis to iz aviona, a ti tu pises neke gluposti.

Svaka cast navijacima Cedevite i nadam se da ce velikim pljeskom biti docekani u Beogradu.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Ti glumis neku toleranciju, a ovamo siris mrznju prema muslimanima, pa gde je razlika, dal nas klali mudzahedini ili ustase. A za tvoju informaciju, srpski narod je najvise stradao od ustasatj, Hrvata i zato su nam neprijatelj broj 1 i to mesto tesko da ce im neko uzeti.
Ti si glup ako smatras da mozes vecito da skrivas identitet i da se nece kad tad provaliti ko si. Ovakvo licemerje kojim ti gadis ovaj forum moze da bude samo karakteristika Hrvata.
Тешко да ја могу да вам разбијем ваше комунистичке заблуде о братству и јединству са муслиманима, који су наши највећи непријатељи и
ваше идеолошке бајке о Бори и Рамизу.

Мени је драго што сте показали своје право лице.
 
Колико је гест искрен?


Verovatno je stigao signal iz EU da su malo preterali sa rezolucijom i Seseljem, pa moraju da nekako vaninstitucionalno smanje tenzije.... Moguce je da je inicijativa za minut cutanja dosla sa zvezdine strane, a ovi nisu mogli odbiti.....
U svemu tome ima politike i interesa ,najmanje je tu neke iskrenosti....
 
Reko sam ti, i tebi i ostalim "patriotama" :lol: a posebno ovima iz gastajbaterske divizije :lol: kad ste u Srbiji javite se, pa da vidimo ko je ko..;)

A i ti ne rece nikako, zasto si pobegla iz Srbije i sad iz mrske EU (Eurici ti nisu mrski:lol:) trujes Srpsku decu*?

Zasto ti iz Hrvatske pises na srpskom forumu, zar Hrvatska nije EU, ili si toliko glup da si zaboravio da si napisao gde zivis?
 
...mislim da je trebalo zaključati ovu Temu odmah po prvom post_u
jer znao sam da će imati
dežurnih gavranova...

Trebalo je u Zagrebu ovako...sad je Beograd na redu
a
valjda nije mu teško
jer Beograd zna da bude jer je i bio...
...mislim da tragedija u Turskoj i nije turska
ali
na tlu njenom se desila...

P.S.
Faraonn bi zamolio moderatore da zaključaju dalja lupetanja i skrnavljenja ovog Nadčina u Zagrebu...

P.S.
...neka sad ospu po meni svi 'poznavaoci'
'pravih' istina jer oni svakako imaju svoje Istine
koje su nas i dovele tu dje smo...

Beograde,- obraza i veličine , nikad ti nije manjkalo...
...ovaj ispit je i svih ispravnih ljudi ispit
bio on Ovaj ili Onaj...svi smo mi ...Mi...
...okrećemo se Njemačkoj , Americi ili Rusiji
a
oni se u šaci svojoj smiju
i to ,- ne kriju...
Balkan nije Kurdistan...
Taj jadni narod...nije tu dje je
ni od Turske
ni od Irana ni Iraka...
...Rusi...Ameri...Njemci...
...Rotšildi i Rokfeleri...
 
Пажљиво бирај кога ћеш на двобој изазвати.
Ако је Црногорац, Босанац или Личанин, лош ти је то рачун.:hahaha:

Aj ovo moze proci..ali Licanin..nemoj me zasmejavat :lol: sretao sam se sa vama tamo krajem 80tih..majko bozija, umirali smo svaki put od smeta :lol:


Zasto ti iz Hrvatske pises na srpskom forumu, zar Hrvatska nije EU, ili si toliko glup da si zaboravio da si napisao gde zivis?

Zasto ne bi pisao? :lol: A ja imam i stan i deo porodice u Novome Sadu, dok su bile poplave, pomagao sam i u Gunji ali i u Morovicu, sta si ti dala za Srbiju? Zasto si pobegla? I kakva ti je to usporedba:lol: meni je u Vu dedovina..;) a sumnjam da je tebi dedovina u EU :lol:
 
Neki su proterivali i zločine nad Srbima činili, neki su te zločine i zlodela pošto-poto pravdali,
neki su u nemoći da to spreče zatvarali oči i ćutali, neki ćutali a odobravali, nekima je svejedno bilo...
Minuta ćutnje u znak pomena na ubijenoga Srbina naspram mora ćutanja o hrvatskim zločinima nad Srbima...
I pomenutu minutu ćutnje treba uvažiti ali bi puno značilo i kada bi Hrvati i drugi koji su činili zlodela nad Srbima glasno o tome progovorili...

srbi_u_kolonama.jpg
 
Poslednja izmena:
Jesi primetio da su ovi sto su pobegli iz Srbije, danas najveci "patrioti" i najvise seju mrznju, zazivaju osvete, ratove itd..a da dodje do neceg, bili bi po strani.. i sta je jako jako zanimljivo, ne vole da govore o svome odlasku iz srbije..

Zasto, pitam li se
Па зато што они неће да гину у ратовима и налазе са на сигурном, осим ако исламисти не прошире своје шеријатске зоне и на њихове крајеве. Тако су нас и у др.св. рату гурнули у кланицу Енлези, без обзира што је Кнез Павле осигурао неутралност и мир.
Што је најгоре ни ове лажне патриоте не би ратовале, они су само јаки на тастатури.
 
Да ли је могуће да још постоје људи који верују у ,,братсво и јединство" са Хрватима? Па то је стварно невероватно...то је страшно и поражавајуће. Док они користе сваку прилилку да напакосте Србији и Србима, неки се још увек надају да Хрвати воле Србе и да имају позитиван однос према Србима.

Невероватно заиста...

Smiriće se sve kad gospodin Tadić ponovo dođe na vlast.

Već ga vidim na nekoj istorijskoj fotografiji na potpisivanju Sporazuma o zapadnobalkanskom pomirenju kako se drži za ruke sa Josipovićem, Ramom, Pacolijem….
 
Srpski "glasovi" iz Slobodarske stranke Austrije: Srbe i Hrvate iz BiH odmah uključiti u EU, ostali kada "sazriju"!?

24SI - Luka Marković, visoki funkcioner Slobodarske stranke Austrije i poslanik te stranke u parlamentu pokrajine Beč, tvrdi da njegova partija zastupa stav da Republiku Srpsku i dio opština u Federaciji BiH sa hrvatskom većinom odmah treba integrisati u Evropsku uniju (EU), a da bi preostali dio BiH to mogao da uradi tek kada se za tako nešto steknu uslovi, odnosno kada taj dio zemlje sazre za ulazak u evropsko društvo!


Marković, čiji su korjeni iz okoline Gradačca, sebe u javnim istupima predstavlja kao predstavnika Republike Srpske. Kako piše "Press RS", u politički život Austrije ušao je 2006. godine, da bi na izborima prošle godine prošao u pokrajinski parlament. Njen nekadašnji lider Jorg Haider je, svojim ekstremnim stavovima privlačio pažnju cijele Evrope sve do pogibije 2008. godine.
"Haider je Slobodarsku stranku napustio još 2000. godine. Sada je na čelu partije Heinz-Christian Strache. Naša stranka nije nacionalistička već patriotska", tvrdi Marković.
(24sata.inf
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top