Hrvati masovno dolaze u Srbiju da rade. Bolji je zivot u Srbiji!

http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.html:310803-Uprava-Zvezde-na-rucku-sa-Prosineckim

Znaci DS je konacno napravio od Srbije regionalnog lidera!

Zivela "DEMOKRATSKA" STRANKA!!!

Кад објасниш оним 1.000.000 људи по чему је то бољи живот у Србији онда ћу још и да поверујем да је бољу живот у Србији...Није ни Хрватска далеко испред нас али бар су нека социјална питања боље одрађена...а не ко код нас ... социјалну помоћ можеш да примаш једино ако си шиптарски циган...
 
Кад објасниш оним 1.000.000 људи по чему је то бољи живот у Србији онда ћу још и да поверујем да је бољу живот у Србији...Није ни Хрватска далеко испред нас али бар су нека социјална питања боље одрађена...а не ко код нас ... социјалну помоћ можеш да примаш једино ако си шиптарски циган...

ne pricaj gluposti kod nas masa ljudi ima socijalu i to debele pare se dobijaju
 
Hrvati masovno dolaze u Srbiju da rade. Bolji je zivot u Srbiji!

..:hahaha: :hahaha: :hahaha:....ybte..idem i ja u Srbiju..tamo su veće vojne mirovine...:hahaha: :hahaha: :hahaha:...

Samo dodji, ja te cekam ...

batineu.gif
 
To rade Srbi i svi oni koji su nelojalni ovoj drzavi. Jeßi ga, moraces njih da pitas. :lol:

Pitam tebe, zato sto ZNAM da si samo tako mogao da dobijes posao u vasoj lijepoj gov.narskoj drzavi(pardon ekoloskoj, izvinjavam se).
Mora da te gu.za vise ne boli, izgleda da si se navik`o....Dobro ti je to, boli te uvo(kad vec ne boli gu.za)...
 
Pa ti umjesto sto se boris za socijalnu pomoc bolje bi bilo da dignes tu lijenu boolju i potrazis sebi kakvoga posla!!! Dzabalebarosu jedan!!!

A ти престани да пијеш то средство за сузбијање интелигенције...јер ја сам студент као што пише у мом профилу......!!!
 

Back
Top