Хрвати би да прогласе жалост због генерала

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.329
BEOGRAD - Neće muziku!
Hrvatsko udruženje orkestarskih i komornih umetnika (HUOKU) traži od Informativnog programa HTV da se subotnji muzički šou „Zvezde pevaju“ skine s programa zbog haške presude hrvatskim generalima Anti Gotovini i Mladenu Markaču! Muzička emisija je, ipak, bila na programu u subotu, ali je pitanje da li će se i dalje emitovati!
- Muzičarima zbog situacije nije ni do pesme, ni do smeha, ni do zabave - kaže Ivan Tocilj, glavni sekretar ovog udruženja.

Podršku zahtevu pružila je i poznata hrvatska pevačica Ivana Vrdoljak Vana, šire poznata po dens hitu iz 90-ih „Tek je 12 sati“, koji je otpevala u grupi ET.
- Teško je biti zabavan u ova nezabavna vremena. Neka učesnici ubuduće pevaju pesme na hrvatskom jeziku, kako bi se „razumeli“! - predložila je Vana, koja je član žirija u ovom šou-programu.

S druge strane, poznati hrvatski novinar Aleksandar Stanković, urednik emisije „Nedeljom u dva“ na HTV, za Kurir kaže da nema opravdanja za ovakav zahtev.
- Očigledno su nacionalna osećanja porasla, pa su se prelila u ovakav zahtev. Ono što se desilo u Hagu ne bi trebalo da utiče na zabavne emisije, kao što se, recimo, to desilo u Splitu pre neki dan, kad je otkazana pozorišna predstava. Zabava i Hag su dve odvojene stvari i ne bi ih trebalo mešati - ističe Stanković.

Paolo Sfeci, član Glavnog odbora Hrvatske muzičke unije, ističe da je odluka o emitovanju emisije „sramotna“.
- To je besmislena i do bola neukusna odluka. Nije svejedno bilo ni članovima žirija, zvezdama i mentorima, koji su morali da se vesele na silu, a najradije bi plakali! - izjavio je Sfeci.

Predsednik hrvatskog Helsinškog odbora za ljudska prava Zvonimir Čičak za Kurir kaže da ne razume ovaj zahtev.
- To je suludo. Zar da se u Hrvatskoj ne peva i ne veseli zbog presuda! Uskoro će praznici i stvarno ne verujem da će se to desiti - zaključuje Čičak.

Štrajkuju i glađu!

Petorica hrvatskih veterana započeli su štrajk glađu zbog nezadovoljstva haškom presudom generalima Anti Gotovini i Mladenu Markaču. Oni su kod spomenika banu Jelačiću, na glavnom trgu u Zagrebu, postavili sliku Ante Gotovine i hrvatsku zastavu i poručili da će štrajkovati dok se dvojica generala ne puste iz zatvora.

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/skandal-hrvati-bi-da-proglase-zalost-za-generalima-86468.php

__________________________________________________________________

Ети и Томина браћа се досетила да штрајкују глађу. Томо, ако пусте генерале, ти си крив :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Sad se smiruju polako, pa slušaj ti gluposti u školi 20 godina kako je zemlja ravna pa ti odjednom neko presudi da je okrugla.

:hahaha::hahaha::hahaha:

nije to ,rvati su pali u depresiju kad je doslo do otkrica da su nastali od bakterija iz vojne fabrike...
bats_008.gif
 
Poslednja izmena:
BEOGRAD -

Štrajkuju i glađu!

Petorica hrvatskih veterana započeli su štrajk glađu zbog nezadovoljstva haškom presudom generalima Anti Gotovini i Mladenu Markaču. Oni su kod spomenika banu Jelačiću, na glavnom trgu u Zagrebu, postavili sliku Ante Gotovine i hrvatsku zastavu i poručili da će štrajkovati dok se dvojica generala ne puste iz zatvora.

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/skandal-hrvati-bi-da-proglase-zalost-za-generalima-86468.php

__________________________________________________________________

Ети и Томина браћа се досетила да штрајкују глађу. Томо, ако пусте генерале, ти си крив :hahaha::hahaha::hahaha:



Minge bi mogao da im otpeva neku pesmicu sa čardaka da im ublaži muke i pojača moral ?

Siguran sam da će uživati u njegovom glasu i pesmici ..... alllahhh ekber .....
 
To je zato sto smo mi izgubili rat, pa bi bilo puno takvih pajsera, ali bi bili mnogo jaki i ovi sto im govore da su pajseri.

A u Srpskoj bi bilo isto ovako, a na Severu Kosova jos i gore.

Na osnovu čega to govoriš? Šta na sjeveru Kosova (malo slovo ''s'' jer nije ime neke regije, bar koliko ja znam)?
Jesu li generali koji su Srbiju (pa i Kosovo i Metohiju) branili za vrijeme NATO agresije svi dobili višegodišnje zatvorske kazne? I? Šta je bilo posle toga?
Napravi paralelu sa Hrvatskom.
 
Na osnovu čega to govoriš? Šta na sjeveru Kosova (malo slovo ''s'' jer nije ime neke regije, bar koliko ja znam)?
Jesu li generali koji su Srbiju (pa i Kosovo i Metohiju) branili za vrijeme NATO agresije svi dobili višegodišnje zatvorske kazne? I? Šta je bilo posle toga?
Napravi paralelu sa Hrvatskom.

Ma dobro, nema paralele... Niko nije tako raspamećen, kao Hrvati...
 
Moram reci da mi je drago da su ovi popili kazne , makar i tako male . Kaznjani su blago i razumno , za ipak strasne zlocine . Hrvati nose stigmu kao narod , a da toganisu ni svesni . Nisu u opste svesni strahote svojih zlocina , niti su svesni da ih zlocini odvajaju od dgrugih naroda . Jer drugi narodi nisu radili tako strahotnestvari kao hrvati .

No ipak , moram da primetim nacionalno jedinstvo kod hrvata , koje nama i te kako fali . svi su ko jedan .
Kad je Lazarevic otisao u hag , nikog u Srbiji nije bilo briga za to , a liberalno-siptarsko0hrvatski blok je cak i likovao .
Treba i od neprijatelja po nesto nauciti .
 
BEOGRAD - Neće muziku!
Hrvatsko udruženje orkestarskih i komornih umetnika (HUOKU) traži od Informativnog programa HTV da se subotnji muzički šou „Zvezde pevaju“ skine s programa zbog haške presude hrvatskim generalima Anti Gotovini i Mladenu Markaču! Muzička emisija je, ipak, bila na programu u subotu, ali je pitanje da li će se i dalje emitovati!
- Muzičarima zbog situacije nije ni do pesme, ni do smeha, ni do zabave - kaže Ivan Tocilj, glavni sekretar ovog udruženja.

Podršku zahtevu pružila je i poznata hrvatska pevačica Ivana Vrdoljak Vana, šire poznata po dens hitu iz 90-ih „Tek je 12 sati“, koji je otpevala u grupi ET.
- Teško je biti zabavan u ova nezabavna vremena. Neka učesnici ubuduće pevaju pesme na hrvatskom jeziku, kako bi se „razumeli“! - predložila je Vana, koja je član žirija u ovom šou-programu.

S druge strane, poznati hrvatski novinar Aleksandar Stanković, urednik emisije „Nedeljom u dva“ na HTV, za Kurir kaže da nema opravdanja za ovakav zahtev.
- Očigledno su nacionalna osećanja porasla, pa su se prelila u ovakav zahtev. Ono što se desilo u Hagu ne bi trebalo da utiče na zabavne emisije, kao što se, recimo, to desilo u Splitu pre neki dan, kad je otkazana pozorišna predstava. Zabava i Hag su dve odvojene stvari i ne bi ih trebalo mešati - ističe Stanković.

Paolo Sfeci, član Glavnog odbora Hrvatske muzičke unije, ističe da je odluka o emitovanju emisije „sramotna“.
- To je besmislena i do bola neukusna odluka. Nije svejedno bilo ni članovima žirija, zvezdama i mentorima, koji su morali da se vesele na silu, a najradije bi plakali! - izjavio je Sfeci.

Predsednik hrvatskog Helsinškog odbora za ljudska prava Zvonimir Čičak za Kurir kaže da ne razume ovaj zahtev.
- To je suludo. Zar da se u Hrvatskoj ne peva i ne veseli zbog presuda! Uskoro će praznici i stvarno ne verujem da će se to desiti - zaključuje Čičak.

Štrajkuju i glađu!

Petorica hrvatskih veterana započeli su štrajk glađu zbog nezadovoljstva haškom presudom generalima Anti Gotovini i Mladenu Markaču. Oni su kod spomenika banu Jelačiću, na glavnom trgu u Zagrebu, postavili sliku Ante Gotovine i hrvatsku zastavu i poručili da će štrajkovati dok se dvojica generala ne puste iz zatvora.

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/skandal-hrvati-bi-da-proglase-zalost-za-generalima-86468.php

__________________________________________________________________

Ети и Томина браћа се досетила да штрајкују глађу. Томо, ако пусте генерале, ти си крив :hahaha::hahaha::hahaha:
Ovim je podtvrđeno da za Hrvatsku i njen narod (koji je skoro sav genocidan prema Srbima,licemjeran posebno) udruženi zločinački poduhvat koji su piočinili njihovi generali na čelu sa predsjednikom države i njegovom vladom,a koji je svjet osudio,jednostavno ne predstavlja loše djelo jer to učiniti Srbima hrvatskoj je normalna stvar ne samo u ovom ratu.Koliko su licemjerni i oštri u mržnji prema Srbima,pokazuje i njihov postupak onog djela muziočara za koje bi se trebal oreći da su umjetnici i da imaju nešto u glavi...Nema to veze,bio umjetnik,bio doktor,slikar,vajar,hrvatina je prema Srbima zločinac i onda se njihovo udruživanje u tome ne treba dovoditi u pitanje.
idealno bi bilo da proglase danžalosti pred hrišćanski praznik,u čast zločincima koje je svjet osudio...

Ovdje smo imali prilike pogledati snimke sa briona sastanak pred Oluju,gdje Tuđman govori krvavi plan,ali to kada i pogledaju Hrvati oni u tome ne vide ništa nenormalno...Pobiti,proterati Srbe njima je normalna stvar!!!
 

Back
Top