Hrvat bi da brani Ratka Mladića

Po ko zna koji put, želje, motivi, postupci i razmišljanja Hrvata i srpskih nacionalista (tzv. patriota) se poklapaju. Hrvatski advokat, u maniru najvećeg srpskog patriote, dao bi svoje znanje i moć u službu ratka Mladića.
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/215930/Anto-Nobilo-Branio-bih-Mladica

Da li i šta znače ova poklapanja u stavovima Hrvata i srpskih nacionalista? Kak nam naši nacionalisti i tzv. patriote stalno objašnjavaju, Hrvati su ustaše, antisrbi, koljači, genocidan narod, a onda u već desetinama primera vidimo da su im ciljevi i stavovi identični.

Sram vas bilo. :mrgreen:
To je normalno....pa sto nije Sheks svojevremeno branio Seselja..jos u doba Juge.. Kod advokata nema ni nacije ni ideologije...osim naravno love.
 
Po ko zna koji put, želje, motivi, postupci i razmišljanja Hrvata i srpskih nacionalista (tzv. patriota) se poklapaju. Hrvatski advokat, u maniru najvećeg srpskog patriote, dao bi svoje znanje i moć u službu ratka Mladića.
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/215930/Anto-Nobilo-Branio-bih-Mladica

Da li i šta znače ova poklapanja u stavovima Hrvata i srpskih nacionalista? Kak nam naši nacionalisti i tzv. patriote stalno objašnjavaju, Hrvati su ustaše, antisrbi, koljači, genocidan narod, a onda u već desetinama primera vidimo da su im ciljevi i stavovi identični.

Sram vas bilo. :mrgreen:


Au kakva je to bruka i sramota,takvog junaka da brane "ustase" :rtfm::evil:
 
Po ko zna koji put, želje, motivi, postupci i razmišljanja Hrvata i srpskih nacionalista (tzv. patriota) se poklapaju. Hrvatski advokat, u maniru najvećeg srpskog patriote, dao bi svoje znanje i moć u službu ratka Mladića.
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/215930/Anto-Nobilo-Branio-bih-Mladica

Da li i šta znače ova poklapanja u stavovima Hrvata i srpskih nacionalista? Kak nam naši nacionalisti i tzv. patriote stalno objašnjavaju, Hrvati su ustaše, antisrbi, koljači, genocidan narod, a onda u već desetinama primera vidimo da su im ciljevi i stavovi identični.

Sram vas bilo. :mrgreen:

ovde je reč o profesionalnom odnosu prema klijentu,bez ikakvih emocija.Čist profesionalizam i advokatska veština.
 
Po ko zna koji put, želje, motivi, postupci i razmišljanja Hrvata i srpskih nacionalista (tzv. patriota) se poklapaju. Hrvatski advokat, u maniru najvećeg srpskog patriote, dao bi svoje znanje i moć u službu ratka Mladića.
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/215930/Anto-Nobilo-Branio-bih-Mladica

Da li i šta znače ova poklapanja u stavovima Hrvata i srpskih nacionalista? Kak nam naši nacionalisti i tzv. patriote stalno objašnjavaju, Hrvati su ustaše, antisrbi, koljači, genocidan narod, a onda u već desetinama primera vidimo da su im ciljevi i stavovi identični.

Sram vas bilo. :mrgreen:

Sve si krivo povezala!

Nobilo je profesionalac koji ima zadatak branit sve kojima je njegova stručna pomoć potrebna.

Za tvoju informaciju Ante Nobilo je bio je tužitelj u suđenju Andriji Artukoviću..
 
Priča se razvila iz ničega!!
Tako to ide. Vidiš jednu reč, a onda iz toga razviješ priču po želji i potrebama. :lol: Evo npr da se sad ovde uključi Aleksandar Vučić u temu, u dve rečenice bi se došlo do slobode štampe, da dođe Šešelj stigli bismo do CIA, pape i Vatikana itd. :mrgreen:
Ali i dalje ne verujem da se već toliko puta ponosni nacionalisti nađu na istim talasnim dužinama sa Hrvatima tj. kako oni samo kažu - ustašama. Kao da su isti? :think:
 
Tako to ide. Vidiš jednu reč, a onda iz toga razviješ priču po želji i potrebama. :lol:
Ali i dalje ne verujem da se već toliko puta ponosni nacionalisti nađu na istim talasnim dužinama sa Hrvatima tj. kako oni samo kažu - ustašama. Kao da su isti?
:think:

Tu si u krivu!! Oni se prvi nađu i što je najgore slažu se ko prst i nokat.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrv...ype/ArticleView/articleId/116533/Default.aspx

http://www.slobodnadalmacija.hr/Crn...eType/ArticleView/articleId/7091/Default.aspx

Srpski top- ten mafijaš je ko doma u Sinju. Hrvatski veteran je bio veza sa srpskim pljačkašima Pošte u Splitu...
 
Ponos brate sestro, ponos!!! :rtfm:
Ili toga nema u Ratka Srbina. :(
Ратко брате Србине(:hahaha:) није емотиван. Он је одрадио свој посао часно и поштено и Хрвати то цене, он цени што Хрвати то цене и Хрвати га цене зато што знају да их он цени јер га они цене. Чист рачун дуга љубав.
 

Back
Top