Hronologija pridruzivanja EU ili "dje'ba zapelo"?

Ko ti što si najurio tvoje?
Baš nešto mislim kako nam sad treba još jedan građanski rat.

Bravo,

treba uvek reći onako kako jeste !

sve si rekao i shvatio kako treba !!!

ne znaju braća, još uvek šta je država, a šta društvo.

predetnički najzapadniji Srbi, partizani, boljševici, deca komunizma, dođoše i nama i konačno svojoj glavi.
 
Hrvatska zapocela pregovore krajem 2005. Zavrsila pregovore 2011

6 godina kasnije


Srbija zapocela pregovore januara 2014.

6 godina kasnije:

-18 poglavlja nisu ni otvorena
-od ukupno 35 zatvorena ukupno 2


o cemu se tu radi i koje je objasnjenje za nezatvaranje i neotvaranje
Srbija je nedemokratska, totalitarna država, koja je opterećena prošlošću, ne želi se mjenjati, usvojiti demokratske standarde. Vlast u Srbiji je nivo Sjeverne Koreje i Kube... Otprilike...
 
Srbija je nedemokratska, totalitarna država, koja je opterećena prošlošću, ne želi se mjenjati, usvojiti demokratske standarde. Vlast u Srbiji je nivo Sjeverne Koreje i Kube... Otprilike...
.....nije ni Kina "demokratska" pa im to ne smeta da napreduju.

Ja nisam fan EU ali ako smo na tom "putu" ne znam zasto onda imamo tako los rezultat.

Ipak mislim da razlog naseg neuspeha nije to sto si napisao vec nasa nesposobnost. Verovatno nesposoban kadar.

Mada kad vidim predstavnike Hrvata ni oni ne ulivaju neko poverenje.
Mada s obizrom na to da ste zavrsili pregovore ocito ste bolji i uspesniji od nas bar u zavrsavanju nekih zapocetih poslova.


Najjadnije je sto u Srbiji NIKO O OVOME NE VODI debate, razgovore.

Ja se kladim da 90 % ljudi u Srbiji nema pojma o ovome ali znaju da "Djilas ima 600 miliona evra" i da " drasticno ekonomski rastemo" (sto nema veze s mozgom).
 
i ne samo to....sad kad je drustvo pocelo da se osipa, mi bi da ulazimo...e kad nismo bili dok je dernek bio na vrhuncu, ne moramo ni sada...to sada, mislim za deset godina, kad nece biti ni e od Evropske Unije....
Никад није касно. Што би радио за 300 еура у Србији кад можеш за 1.800еур у ЕУ.
 
A onda ce da ti kazu ea tamo troskoviiiiiiii
Колико год да су трошкови много се више заради него у Србији. Презадовољан сам платом у ЕУ. 6 пута већа него у Србији. Кад све трошкове одбијем не може бити мање у џепу од 1.500 ојра
 
Колико год да су трошкови много се више заради него у Србији. Презадовољан сам платом у ЕУ. 6 пута већа него у Србији. Кад све трошкове одбијем не може бити мање у џепу од 1.500 ојра
A iskreno, a da nisi sad malo ipak pretjerao? Baš da ti ostane 1500€ svaki mjesec kad odbiješ sve troškove? Koje troškove? Trošak za hranu, stanarinu, odjeću, režije? Imaš li svoju nekretninu ili kako? Sve to treba uzeti u obzir. Znači neki prosječni Nijemac, Austrijanac, Nizozemac i prosječni Srbin ili Hrvat...
 

Back
Top