Quantcast

Hronologija pridruzivanja EU ili "dje'ba zapelo"?

buudala

Legenda
Poruka
52.523
Za cetrdeset godina niste to ocistili,koliko vam treba... cetiri veka.
Kome?
Pobijenima ili proteranima na čija ste mesta došli ?
E pa rođo Srbine , moraćeš da se suočiš da je ona kjurčina s početka naše male diskusije i u tvom dupetu i da počneš da se ponašaš srpski umesto da zapišavaš srbijanca što te pušta da ga jašeš verujući u bratsko srpstvo.

radeta62

Buduća legenda
Poruka
29.877
Kome?
Pobijenima ili proteranima na čija ste mesta došli ?
E pa rođo Srbine , moraćeš da se suočiš da je ona kjurčina s početka naše male diskusije u tvom dupetu i da počneš da se ponašaš srpski umesto da zapišavaš srbijanca što te pušta da ga jašeš verujući u bratsko srpstvo.
Vas boli qurac za drzavu zato tako i prolazite...jedna generacija sve zasere druga izgine da povrati sta je prethodna zasrala i tako u krug.To ne rade ozbilnji narodi i drzave.

buudala

Legenda
Poruka
52.523
Vas boli qurac za drzavu zato tako i prolazite...jedna generacija sve zasere druga izgine da povrati sta je prethodna zasrala i tako u krug.To ne rade ozbilnji narodi i drzave.
Mi smo državu napravili i nama i vama.
Vi ste čekali nas da izginemo pa dolazili u Srbiju da pobijete i proterate preživele i onda direktorujete.

Tako da sebe gledaj kao tu generaciju koja je sve zasrala dovodeći titoizam. Ubuduće srbijance da klekneš kad spomeneš, inače bi ti bez Gedže danas bio hrvat

radeta62

Buduća legenda
Poruka
29.877
Mi smo državu napravili i nama i vama.
Vi ste čekali nas da izginemo pa dolazili u Srbiju da pobijete i proterate preživele i onda direktorujete.

Tako da sebe gledaj kao tu generaciju koja je sve zasrala dovodeći titoizam. Ubuduće srbijance da klekneš kad spomeneš, inače bi ti bez Gedže danas bio hrvat
General Ratko Mladic sa srpskim narodom je napravio drzavu Republiku Srpsku, nemoj da se kitis tudjim perjem.

Boris Grušenko

Iskusan
Poruka
6.178
Ima istine u ovome Tito je to radio uz pomoc srbijanskih kadrova
Više uz pomoć kadrova koji su Srbe nazivali srbijancima.

ali Tito je umro pre cetrdeset godina a vi se niste promenili ni za milimetar, cak ste i nazadovali.Zasto?
Hvala ti što si postavio ovo pitanje.

Odgovor na njega se najbolje dao uočiti tokom 90-ih.

Dakle titoisti i njihovo potomstvo nisu imali nameru da se povuku sa vladajuće pozicije nakon formalnog pada komunizma i uvođenja višestranačkog sistema već su počeli sa simulacijom tranzicije koja je trebala da se završi tako što će oni od drugova postati gazde. Insistirali su na održanju titoističkog kulta što je bila više nego očita bućka za solitersku populaciju kojoj je Tita dao stan i u njihovim neukim očima bio veći od tri Srbije.

Kao najorganizovanija militantna grupa u ondašnjoj državi titoisti i njihovo potomstvo su oslobodili pakao uništenja civilizacijskog poredka uz nemuštu podršku koju im je Zapad pružao jer je i njemu uništenje Srbije spolja i iznutra bio prioritet.

Sve one živopisne pojave iz polovnih BMW-a u trenerkama, sa kajlama i utokama zadenitim u lastiš su listom bili angažovani od strane titoističkih vojnih, policijskih i bezbednosnih glavonja sa zadatkom da onemoguće bilo kakvu konkurenciju privilegovanoj deci titoizma.

Ti ljudi su primitivno srbovali uz pucnjavu, prebijanja i prepeve osmanlijskog turbo folka na sprski tako da samo slaboumnom nije bilo jasno da se radi o tranzicionoj verziji skojevaca koji su uterivali strah i teror svakom ko bi se suprotstavio kriminalnoj zamisli onih koji su ih angažovali.

Na silu su uz bezbrojna ubistva u tome i uspeli.

Tako da smo mi tu gde jesmo.

A ti Srbiju mrziš iz pateričnih razloga.

Poslednja izmena:

radeta62

Buduća legenda
Poruka
29.877
Više uz pomoć kadrova koji su Srbe nazivali srbijancima.

Hvala ti što si postavio ovo pitanje.

Odgovor na to pitanje se najbolje dao uočiti tokom 90-ih.

Dakle titoisti i njihovo potomstvo potomstvo nisu imali nameru da se povuku sa vladajuće pozicije nakon formalnog pada komunizma i uvođenja višestranačkog sistema već su počeli sa simulacijom tranzicije koja je trebala da se završi tako što će oni od drugova postati gazde. Insistirali su na održanju titoističkog kulta što je bila više nego očita bućka za soliterski populaciju kojoj je Tita dao stan i u njihovim neukim očima bio veći od tri Srbije.

Kao najorganizovanija militantna grupa u ondašnjoj državi titoisti i njihovo potomstvo su oslobodili pakao uništenja civilizacijskog poredka uz nemuštu podršku koju im je Zapad pružao jer je i njenu uništenje Srbije spolja i iznutra bio prioritet.

Sve one živopisne pojave iz polovnih BMW-a u trenerkama, sa kajlama i utokama zadenitim lastiš su listom bili angažovani od strane titoističkih vojnih, policijskih i bezbednosnih glavonja sa zadatkom da onemoguće bilo kakvu konkurenciju privilegovanoj deci titoizma.

Na silu su uz bezbrojna ubistva u tome i uspeli.

Tako da smo mi tu gde jesmo.

A ti Srbiju mrziš iz pateričnih razloga.
Ne mrzim ja Srbiju, ne mogu da shvatim da ovaj srpski narod jos zivi u SFRJ.Alo bre te drzave vise nema...raspala se, svako je stvorio sebi drzavu a mi lutamo u prostoru i vremenu bez cilja.

Boris Grušenko

Iskusan
Poruka
6.178
Ne mrzim ja Srbiju, ne mogu da shvatim da ovaj srpski narod jos zivi u SFRJ.Alo bre te drzave vise nema...raspala se, svako je stvorio sebi drzavu a mi lutamo u prostoru i vremenu bez cilja.
Tako je, nema SFRJ ali ima onih koji su u SFRJ bili privilegovani i koji su te privilegije iskoristili da bi silom uzurpirali realnu vlast u Srbiji.

Ovo što se danas smenjuje na izborima je bašibozluk u službi realne vlasti čiji su koreni u titoističkim bezbesnosnim strukturama.

A narod je toliko batina i poniženja dobio od dotičnih i njihovih mentora da mu ni kraj sveta više nije mrska zamisao.

radeta62

Buduća legenda
Poruka
29.877
Tako je, nema SFRJ ali ima onih koji su u SFRJ bili privilegovani i koji su te privilegije iskoristili da bi silom uzurpirali realnu vlast u Srbiji.

Ovo što se danas smenjuje na izborima je bašibozluk u službi realne vlasti čiji su koreni u titoističkim bezbesnosnim strukturama.

A narod je toliko batina i poniženja dobio od dotičnih i njihovih mentora da mu ni kraj sveta više nije mrska zamisao.
Motke pa najurite tu bagru...a da te ja pitam a sto glasate za njih hjebali vas oni.

Boris Grušenko

Iskusan
Poruka
6.178
Motke pa najurite tu bagru...a da te ja pitam a sto glasate za njih hjebali vas oni.
I danas zapečaćeni dosijei, monopol nad aparatom odbrane&prinude koji su bez ikakvog civilnog nadzora kao i nevidljivost privilegovane kaste za pravosuđe je ambijent koji izuzetno pogoduje onima koji su ga stvorili i koji kao što znamo ne bi prezali da upotrebe oružanu silu ako im monopol bude ugrožen.

Eto sa kakvim nasleđem se Srbija nosi.

Felicity

Iskusan
Poruka
5.720
I danas zapečaćeni dosijei, monopol nad aparatom odbrane&prinude koji su bez ikakvog civilnog nadzora kao i nevidljivost privilegovane kaste za pravosuđe je ambijent koji izuzetno pogoduje onima koji su ga stvorili i koji kao što znamo ne bi prezali da upotrebe oružanu silu ako im monopol bude ugrožen.

Eto sa kakvim nasleđem se Srbija nosi.
Da, tvoj VuqIer kontroliše smudije

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.