Quantcast

Hronologija pridruzivanja EU ili "dje'ba zapelo"?

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
43.162
Srbi su sami deklarirali politiku da nije bitno koji je Srbin odakle, i da potpuno ista prava u Srbiji imaju oni građani koji nisu rođeni u njoj, kao oni koji su već desetljećima ili možda čak stoljećima njeni stanovnici. Iz tako postavljene politike, apsolutno je svejedno odakle je politički kadar koji dolazi na vlast u Srbiji.
Niko to tvoje blebetanje i glupetanje ne čita,

sklanjaj se !

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
43.162
Primera koji to potvrđuju je zaista bezbroj.

Urednica koja se proslavila u SRS "Velika Srbija" protiv EU, postaje Ministarka za EU.

A ovi su svi veverice u EU, pa su poverovali vučiću koji ih je ubedio da se on okrenuo za 180stepeni, a za njim i ceo napredni deo SRS-a.

- - -
Ljudi pa to su očigledne gluposti !

Born To Be Wild

Aktivan član
Poruka
1.494
To ja predlažem tebi. Ne može država IZVAN Europske unije odlučivati o tome tko će postati članica. U tom pogledu, Srbija nije bila uopće faktor, niti ju je itko pitao za mišljenje. Tražilo se mišljenje samo tadašnjih 27 članica EU.
Koji ces nam ovde kad si ti u EU .Samo mi je milo sto smo se tad razgranicili sa vama jer da nismo ne bi usli u EU ,
a nadam se da mi necemo nikad .
.............................................................................................................................................................................................
I nije mi jasno kad vi ne priznajete Kosovo u Srbiji sto je Srbija duzna a priznaje granice Hrvatske , to samo
srbijanci sebe umeju da ponize.

Boris Grušenko

Iskusan
Poruka
6.178
Urednica koja se proslavila u SRS "Velika Srbija" protiv EU, postaje Ministarka za EU.

A ovi su svi veverice u EU, pa su poverovali vučiću koji ih je ubedio da se on okrenuo za 180stepeni, a za njim i ceo napredni deo SRS-a.

- - -
Ljudi pa to su očigledne gluposti !
Godinama pišemo o tome ali neki ljudi jednostavno više vole lepu laž nego bilo kakvu istinu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.