Quantcast

Hronologija pridruzivanja EU ili "dje'ba zapelo"?

nonaligned

Iskusan
Poruka
5.653
Da li se i Vama cini da mi nikako da zatvorimo neko poglavlje. Sta smo otvorili , sta nismo ni otvorili a sta smo zatvorili? Gde smo mi na putu kao EU? Koliko je jos poglavlja ostalo? Zasto su svi drugi zatvorili poglavlja brze od nas i da li mi se samo cini?

Ja verujem da je 100% do nas ali ostavljam mogucnost za neko subverzivno delovanje vanzemaljaca, Mi6,CIA-e, britanske kraljice, Sorosa i Hrvata.

pustos

Veoma poznat
Poruka
12.724
Da li se i Vama cini da mi nikako da zatvorimo neko poglavlje. Sta smo otvorili , sta nismo ni otvorili a sta smo zatvorili? Gde smo mi na putu kao EU? Koliko je jos poglavlja ostalo? Zasto su svi drugi zatvorili poglavlja brze od nas i da li mi se samo cini?

Ja verujem da je 100% do nas ali ostavljam mogucnost za neko subverzivno delovanje vanzemaljaca, Mi6,CIA-e, britanske kraljice, Sorosa i Hrvata.
U principu, zapelo je 2008.
U praksi, zapelo je sa "I EU, I Kim", jer je to "Ni EU, Ni KiM".

Born To Be Wild

Aktivan član
Poruka
1.530
Sta je to stavljeno pred nas sto pred nikog nije?

Ovaj argument cujem veoma cesto a nikada do sad niko nije izneo sta konkretno Srbija mora da uradi i kakve su to nevidjene prepreke.
Malo kroz salu ali tako je , nije stavljeno pred Engleze da priznaju Severnu Irsku i Hrvate -Krajinu, nije nametnuto
nekim zapadnim zemljama sud za kolonijalni genocid a onda da udju u EU ,
oli nije trazeno od Talijana da se odreknu da su Katolici i da imaju svoju novu Talijansku nepriznatu Crkvu
(kako mi ovo poznato izgleda a na Balkanu) , ni rec Buugarima za progon Muslimana, ali oni izlaze na Crno More , strateski vrlo bitno pa makar uradili sve sto ne treba , onaj u Grckoj je morao da pokloni sve aerodrome i rasproda drzavu da bi se izvukli iz kredita a proglasen kao uspesan politicar .
Niko nama ne brani da se ponasamo odgovornao kao EU , a mislite da ce to od nas napraviti EU mentalitet.
Nece , nego politicari hoce naš mentalitet a sisu da muzu od EU. E nece moci , prvo kultura i plata kao u EU
pa onda ulazak u EU.

Born To Be Wild

Aktivan član
Poruka
1.530
Sto se licno mene tice ocekivao sam ponudu Evropske zajednice do devedesetih , ali ako to vec nije proslo
onda najdalje do 2001 godine . Pardon ne trebate mi sutra ama ne trebate mi ni sad apsolutno .
Ne trebate ni mladima , ovako je jeftibije skolovanje a imaju motivaciju da idu u inostranstvo i neka idu ,
teba ovde da ih neko laze da ce im biti bolje i kulturnije nego tamo cak i kad udjemo u EU.
Ne verujem.
Ovo laz o ulasku i boljitku svi su plasirali od DSa preko onih G17 ,lsv, gradjanskog saveza, cedinovaca ,
sps'a, deposa do ovih danas.
..................................................................................................................................................................................

(Uostalom ko zna kolkio hiljada osoba ili politicara prima dvadesetak godina dobre plate na osnovu
projekata ulaska u EU, kako u Srbiji ili na plandovanju u Briselu.
Koji apsurd da cemo im placati i evrposke penzije na osnovu njihovih uzaludnih plata .
Ali do penzije moraju i oni polepo zaraditi , ne odgovara im da ostanu bez posla toj. da udjemo u Eu. )

Poslednja izmena:

nonaligned

Iskusan
Poruka
5.653
Malo kroz salu ali tako je , nije stavljeno pred Engleze da priznaju Severnu Irsku i Hrvate -Krajinu, nije nametnuto
oli nije trazeno od Talijana da se odreknu da su Katolici i da imaju svoju novu Talijansku nepriznatu Crkvu
(kako mi ovo poznato izgleda a na Balkanu) , ni rec Buugarima za progon Muslimana, ali oni izlaze na Crno More , strateski vrlo bitno pa makar uradili sve sto ne treba , onaj u Grckoj je morao da pokloni sve aerodrome i rasproda drzavu da bi se izvukli iz kredita a proglasen kao uspesan politicar .
Niko nama ne brani da se ponasamo odgovornao kao EU , a mislite da ce to od nas napraviti EU mentalitet.
Nece , nego politicari hoce naš mentalitet a sisu da muzu od EU. E nece moci , prvo kultura i plata kao u EU
pa onda ulazak u EU.
Ali aman u kom poglavlju se trazi priznanje Kosova?

pustos

Veoma poznat
Poruka
12.724
pa onda ulazak u EU.
Te drzave nisu ratovale sa NATO i ne hvale se saradnjom sa Rusijom.
Ne mozes na dve stolice.

Born To Be Wild

Aktivan član
Poruka
1.530
Ali aman u kom poglavlju se trazi priznanje Kosova?
U poglavlju da je Srbija dala pristanak da Hrvatska udje u EU , bez pristanka Srbije oni nisu i mogli uci u EU.
Tako da Kosovo se mora vratiti u okvir 1244 kao deo Drzave Srbije , ne znam u kom obliku da li kao neki Kanton, Autonomija ili Konfederalna jedinica, ako hoce u EU , jer ono sad nema granicu ni prema Srbiji ni prema Albaniji.
Ti ugovori su nevalidni. Nijedna zemlja ne moze postati clanica EU ako nije ogranicena medjunarodno priznatom granicom .
(ali i ovde postoji ali kad su nam oteli jedan deo savezne teritorije-SRJ i dali drugim republikama ali to je druga prica
to unikum gluposti bivsih SCG politicara )

Poslednja izmena:

pustos

Veoma poznat
Poruka
12.724
http://eukonvent.org/o-poglavlju-35-ostala-pitanja-kosovo/

U slučaju pregovora sa Srbijom, osim navedenih pitanja, Evropska unija je iskoristila Poglavlje 35 kako bi se preko njega pratio i napredak u dijalogu Beograda i Prištine. Ovo je utvrđeno Pregovaračkim okvirom EU za vođenje pristupnih pregovora sa Srbijom, koji kaže da će se „pitanje normalizacije odnosa između Srbije i Kosova razmatrati u okviru Poglavlja 35

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.