Христос Воскрсе

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Откада је то постао проблем када се честита ускрс верницима једне вероисповесне заједнице?
Па шта ако и католицима пада ускрс ове године на исти дан они заслужују једну другу тему са сличним називом.
И одкада је то постао проблем мало поранити поготову на форуму?
 
Откада је то постао проблем када се честита ускрс верницима једне вероисповесне заједнице?
Па шта ако и католицима пада ускрс ове године на исти дан они заслужују једну другу тему са сличним називом.
И одкада је то постао проблем мало поранити поготову на форуму?

Prvo, čestita se svim hrišćanima Uskrs
Drugo, Srećna ti Nova 2012. godina onda
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top