Quantcast

Hristos se rodi, Haradinaju ! - skandal -

Salvantis

Iskusan
Poruka
6.475
E moj ajdemi, vi ste jaki samo kad vas ima bar 5 na jednog, kad treba napadati starice od 80 godina, raskopavati groblja, i nocu podmetati ekspoloziv po crkvama...

Ne znam otkud je tebi 'poznato' sta bi se desilo pod nekim hipotetickim okolnostima (vidovit si?), tacno da je haradinaj najgora vrsta kriminalca i teroristickog sljama, pa je i vrlo moguce da bih zavrsio kao mrtav tigar - al' kao mace...nikada.

A kad vec insistiras i kad si se raspitao tako dobro mozda bi mogao da postavis neke podatke, cisto da se podsetimo. Ipak je on tvoj sunarodnik (i heroj) ti najbolje znas ko je i sta je.

Salvantis

Iskusan
Poruka
6.475
evo ti samo jedne recenice, cisto da vidis da ti ne zelim zlo
jedino kada te [i sl. tebi] vidim iza resetaka
Ma znam ja da ti meni ne zelis zlo...samo robiju :)

U bogte ovaj tvoj trcao 100 km preko Alpa i trenirao borilacke vestine :D

Pa to mora neki film da snimite o 'heroju' (mozda bi jedino Cak Noris mogao da glumi takvu 'velicinu')

Doduse ja sam mislio na ovaj deo biografije (a ti nekako preskoci taj deo):
На његову иницијативу у Глођану је формирана специјална јединица ОВК "Црни орлови", којој се приписује одговорност за мучења и убијања више десетина српских цивила, чија су тела нађена у Радоњићком језеру и по сеоским бунарима у општини Дечани.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.618
Адеме, да је Рамуш убица ту спора нема,
svi su nevini dok se ne dokaze suprotno
doduse ovopravilo ne vazi u srbiji,ovde je ono "svako je kriv ako ne uspe da dokaze suprotno:lol::lol::lol:
да ми лепо пустимо Милорада бекрију на њега па шта буде?
koj ti je taj breee:confused: