Quantcast

Hristos se rodi :) a sada da pređemo na stvar

kruskica...ca

Iskusan
Banovan
Poruka
5.489
dakle, ako ste vernice, a jeste, znam vas pomodarke, Srećan vam Božić.

posle patki i jagnjića, keteringa i sitnih kolača, volela bi da mi site, pune, a prazne (nadam se niste) objasnite -

kako da navatam

paprike za kasni ajvar i
piliće koji slobodno jurcaju po dvorištu ??

sve u istom smislu.

imam ja svoj metod, nego, rekoh, de da čujem eksprtkinje z:shock::sanke:

tehduduk

Buduća legenda
Poruka
29.561
dakle, ako ste vernice, a jeste, znam vas pomodarke, Srećan vam Božić.

posle patki i jagnjića, keteringa i sitnih kolača, volela bi da mi site, pune, a prazne (nadam se niste) objasnite -

kako da navatam

paprike za kasni ajvar i
piliće koji slobodno jurcaju po dvorištu ??

sve u istom smislu.

imam ja svoj metod, nego, rekoh, de da čujem eksprtkinje z:shock::sanke:
sretan Bozic kruskice :zimag:

vernik nisam, ateista sam, Bozic se uvek slavio u nasem domu, na inicijativu majke ( koja je ateista takodje), u svrsi negovanja tople tradicije

ajvar nisam pravila, kokoske nisam ganjala ( ali sam rada ti pomoci, ako zatreba ;))- to prepustam drugima da ti odgovore
:zjelka2:

kruskica...ca

Iskusan
Banovan
Poruka
5.489
sretan Bozic kruskice :zimag:

vernik nisam, ateista sam, Bozic se uvek slavio u nasem domu, na inicijativu majke ( koja je ateista takodje), u svrsi negovanja tople tradicije

ajvar nisam pravila, kokoske nisam ganjala ( ali sam rada ti pomoci, ako zatreba ;))- to prepustam drugima da ti odgovore
:zjelka2:
sjajno, po svim osnovama. poen čim odreše kesicu :cmok2:

kruskica...ca

Iskusan
Banovan
Poruka
5.489
Paprike one susene pa ih reanimirati i upotrijebiti, mada kazu od g...pite nema... :lol:
A pilice ne ganjati, niposto, vec pustiti da dobiju jos koji gram, gre`ota, a prasici se jos `lade...
...a u tom eto i pristizu ovogodisnje papirike, pa valja na vrijeme misliti o zalihama, napraviti plan proizvodnje/potrosnje ajvara, nije to mala stvar.... :lol:
ovo za planiranje ajvara ću da usvojim. uvažavam konstruktivne savete :)

što se pilića tiče, što mršavije to bolje. nije grehota. nisam ja humanista već se držim saveta nutricioniste.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.