Hriscanke pesme

Za tebe nema veze, jer ti pokusavas da ne budes Srbin, ali za nas koji smo Srbi, Pravoslavci i koji necemo da se pounijatimo ima velike veze.

Песма је песма, макар ко је певао! И зашто си толико навалила, да не желим да будем србин одакле ти то? Нисам чист србин, и због тога сад мислиш да нећу да будем србин????????

А ти правосавци да би постали православци(у смисли те речи) требали би мало да преиспитају своје обичаје, па тек онда да се називају Хришћанима, када избаце све што је преузето из паганских религија, почев од слављења слава, фарбања јаја, пливање за крстом у реци па све до уншења бадњака!

Ако те баш интресује ја се држим чисто Библије, без додатних небулоза и филозофија, тако како је у Библији написано тако је! Јер је то реч Божија!
 

Back
Top