Hrčci

Bas sam juce kupio fotoaparat, i sve slikao i prebacio na komp.Sad je problem jer je velicina 1.98 MB a dozvoljena je 146.5 KB.Kako da smanjim velicinu da bih mogao da postavim slike.
 
Bas sam juce kupio fotoaparat, i sve slikao i prebacio na komp.Sad je problem jer je velicina 1.98 MB a dozvoljena je 146.5 KB.Kako da smanjim velicinu da bih mogao da postavim slike.

Mozes smanjiti u Paintu...ako ga imas u kompu..
pojavi ti se slika tamo..i onda stavis strelicu na sliku i u isto vreme kliknes ctrl i W ( duplo w ) ..i pojavi ti se prozorce sa biranjem rezolucije..i tu izabres..i onda postavljas..:cao:
 
Mojoj Mimi je mnogo bolje,ja ne mogu da verujem koliko je jaka i koliko se borila,dusa moja mala...moze da hoda,ali malo se klati,oko mu je iscurelo,ali mu se otvorilo,dlacica oko okca mu je otpala,nadam se da ce vremenom da poraste,jede super,ima apetit,,pocela je i sama vodicu i hranu da uzima...xoce da seta,nocu je opet aktivna ,samo je jos ne stavljam u onaj krug jer se plasim da se ne povredi,hvala vam puno na savetima ,puno mi je znacilo,bas sam sad srecna :heart::heart::heart::zag:
 
Mojoj Mimi je mnogo bolje,ja ne mogu da verujem koliko je jaka i koliko se borila,dusa moja mala...moze da hoda,ali malo se klati,oko mu je iscurelo,ali mu se otvorilo,dlacica oko okca mu je otpala,nadam se da ce vremenom da poraste,jede super,ima apetit,,pocela je i sama vodicu i hranu da uzima...xoce da seta,nocu je opet aktivna ,samo je jos ne stavljam u onaj krug jer se plasim da se ne povredi,hvala vam puno na savetima ,puno mi je znacilo,bas sam sad srecna :heart::heart::heart::zag:

:ok::super::super:
 
ovix dana je prilicno vruce i moja mala zucka spava kao kucko kad mu je vrucina...
s obzirom da ni ukucanima nije bas prijatno jer tek treba da kupimo klimu,
moze li joj to skoditi zdravlju?

pozdrav!!!
 
Ma cuti..moj je padao i sa vece visine..:rumenka:
Sa sprata jednom..nekako je prosao kroz knjige kojima sam mu zagradila da se secka..i ladno je skocio sa sprata dole...:sad2:
Sva sreca pa mu nista nije bilo..:zag:
Da vecina hrcaka ne voli da se mazi..ali kao sto rekoh ja dobih neki primerak..loodoo skroz...:zaljubljena:
Ali ja ga voleM tako malog,slatkog,loodog ... :cmok2: :heart:

totalno su ludi,
moj je pao sa ormara, i mislila sam orevuar:))))
cu sa sprata:worth:
...gori su od macaka
 
Da se mazi nema sanse jer trci veoma brzo, ali jednom zamalo da padne sa stola (visina 70cm), i jedva se zadrzao sa jednom nogicom za stolnjak:hahaha:.

Nemam digitalni fotoaparat, a ni neki mobilni sa kog moze da se prebaci na komp, pa moram da pozovem jednog drugara i onda stizu slike.;)

MISLIM DA KADA SE NAVIKNU MOGU BITI VRLO PITOMI. KAO SVE ZIVOTINJE VRLO SU OSJETLJIVI NA ONOGA KO IH PAZI I HRANI!:zag:
 
ovix dana je prilicno vruce i moja mala zucka spava kao kucko kad mu je vrucina...
s obzirom da ni ukucanima nije bas prijatno jer tek treba da kupimo klimu,
moze li joj to skoditi zdravlju?

pozdrav!!!

Pa jaka vrucina moze skoditi, ali podnosice kao i ti sto podnosis. Drzi ga samo sto dalje od sunca, odnosno da je uvek u hladu i izdrzace. Recimo da je do 30c izdrzljivo. Ako ti u stanu predje preko toga mozes uraditi par stvari.
Mozes ako imas staviti plocicu u kavez da moze da lezi na tome posto je ona hladna.
Mozes zamrznuti vodu u neku plasticnu flasicu, obmotati flasu u neku krpu i staviti tako taj led u kavez. Zivotinjica ce lezati pored te flase i rashladjivace se.
Ako imas ventilator moze i on da pomogne, samo nemoj da uperis da direktno duva u kavez.
 
Pa jaka vrucina moze skoditi, ali podnosice kao i ti sto podnosis. Drzi ga samo sto dalje od sunca, odnosno da je uvek u hladu i izdrzace. Recimo da je do 30c izdrzljivo. Ako ti u stanu predje preko toga mozes uraditi par stvari.
Mozes ako imas staviti plocicu u kavez da moze da lezi na tome posto je ona hladna.
Mozes zamrznuti vodu u neku plasticnu flasicu, obmotati flasu u neku krpu i staviti tako taj led u kavez. Zivotinjica ce lezati pored te flase i rashladjivace se.
Ako imas ventilator moze i on da pomogne, samo nemoj da uperis da direktno duva u kavez.

xvala ti punoooo!
 
Svi ste pozvani na izložbu, u temu foto-albumi...
:klap: :klap:
Idem sad da vidim... :klap:
I i Zuckovih slika tamo :)
Mojoj Mimi je mnogo bolje,ja ne mogu da verujem koliko je jaka i koliko se borila,dusa moja mala...moze da hoda,ali malo se klati,oko mu je iscurelo,ali mu se otvorilo,dlacica oko okca mu je otpala,nadam se da ce vremenom da poraste,jede super,ima apetit,,pocela je i sama vodicu i hranu da uzima...xoce da seta,nocu je opet aktivna ,samo je jos ne stavljam u onaj krug jer se plasim da se ne povredi,hvala vam puno na savetima ,puno mi je znacilo,bas sam sad srecna :heart::heart::heart::zag:
Jao , kako si me obradovala...:zag: :zag:
Bas sam mislila na vas... :heart: :heart:
totalno su ludi,
moj je pao sa ormara, i mislila sam orevuar:))))
cu sa sprata:worth:
...gori su od macaka

Ma da sa sprata..i to nekoliko puta..:rumenka:
Uvek se uplasim da se nije povredio..ali ja ga ne vidim kad on skace..mislim da se mozda vere...uz zid...pa skoci..koliko je lood ne bi me cudilo... :rotf:
 

Back
Top