Hranjenje zivotinja

Enina

Elita
Poruka
22.078
Pozz.Ovdje jedan daje zivo meso zivotinjama da jedu.Ja kazem da nije ok to raditi.Zbog parazita.Mislim da treba skuhati meso.Oni se obraduju.Ko zivotinje.Sta vi mislite o ovome?To hranjenje nekuhanim mesom.
 
Nema ništa loše u hranjenju pasa i mačaka živim mesom. To je čak zdravo.
Kako bi drugačije preživeli u prirodi?
A i mačke jedu živo meso, čak kad ih i ne hraniš time. Miševi itd..
A i psi isto, bez obzira koliko ih hraniš neki će idalje imati nagon da love, pa neće ih sigurno kuvati već će ih pojesti žive.
Imala sam lovačkog psa, nju ne možeš sprečiti, jela je živo meso i ništa joj nije bilo. Sve je to prirodno.
 
Nema ništa loše u hranjenju pasa i mačaka živim mesom. To je čak zdravo.
Kako bi drugačije preživeli u prirodi?
A i mačke jedu živo meso, čak kad ih i ne hraniš time. Miševi itd..
A i psi isto, bez obzira koliko ih hraniš neki će idalje imati nagon da love, pa neće ih sigurno kuvati već će ih pojesti žive.
Imala sam lovačkog psa, nju ne možeš sprečiti, jela je živo meso i ništa joj nije bilo. Sve je to prirodno.
Vjeruj mi,kad odem kupiti ribe,trazim otpad i kuham da jedu.Mislim parazite ce dobiti.
 
das om posle tabletu protiv parazita i oni posle sve to izbace
nema u svezem esu samo parazita, nego i bakterija
potrebno je meso termicki obraditi osim ako nisi siguran da je sveze i se nije vuklo po neuslovnim mestima
kad sam kupila stene reterivera bio je februar i sneg do kolena
odgajivac je pse hranio konjetinom u u dvoristu je imao pola konja kojeg je drzao na snegu
kad sam uzela stene, odsekao je komad mesa sa sve kozom i dlakom da imam za taj dan
 
nema u svezem esu samo parazita, nego i bakterija
potrebno je meso termicki obraditi osim ako nisi siguran da je sveze i se nije vuklo po neuslovnim mestima
kad sam kupila stene reterivera bio je februar i sneg do kolena
odgajivac je pse hranio konjetinom u u dvoristu je imao pola konja kojeg je drzao na snegu
kad sam uzela stene, odsekao je komad mesa sa sve kozom i dlakom da imam za taj dan
Ti skuhala?
 

Back
Top