Hrana ili seks - u čemu više uživate?

Neno

Elita
Poruka
20.402
Nije da se ne možemo seksati praznog stomaka, ali mnogo energije je potrebno za to.. klopa ili seks , rekli bi sve u svoje vrijeme.
Seks mi je uvijek otvarao apetit, posle njega moram nešto gricnuti, polizati, zasladiti se. :D
Šetnja kraj rijeke, mora, zalazak sunca, odlazak u restoran na dobru klopu, crno vino.. idealan uvod u predivnu noć, punu emocija, strasti, ljubavi..
Ipak, mnoge žene (u manjem broju muškarci) su priznale da više uživaju u hrani nego u seksu.. da li to dolazi sa godinama ili je moždaa uzrok loš partner, seks.. nedostatak ljubavi, pažnje?
Ipak, to mnogo govori o takvim damama (i muškarcima, naravno) ali i o tome kako ih osvojiti. Hrana pa seks, nebitno.. u čemu više uživamo?

tenor.gif
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne duvam vec dugo ali odlicno pamtim otvaranje apetita posle svakog dzokavca...
Ma ajde apetit i tu i tamo ali kada me zvekne šećerna kriza posle buksne pa počnem lopatom da trpam šećer u sebe...

ne treba ti lubrikant posle, nego pre seksa :mrgreen:
Sex volim ali su ostala samo daleka sećanja na isti.

Lakše se danas dolazi do narodne medicine nego do sexa

Što rekoše iz Bad Copyija:

Mogu da nabavim kokain, vutru, ekseve, sve živo
Jedino što ne mogu je posle 10 pivo
Beretu, kalašnjikov, niklovani desert igl
Jedino što ne mogu je posle 10 pivo
Mogu da nabavim kokain, vutru, ekseve, sve živo
Jedino što ne mogu je posle 10 pivo
Uranijum, plutonijum, epruvetu s' gripom
Jedino što ne mogu je posle 10 pivo

E tako i ja.
 
Nije da se ne možemo seksati praznog stomaka, ali mnogo energije je potrebno za to.. klopa ili seks , rekli bi sve u svoje vrijeme.
Seks mi je uvijek otvarao apetit, posle njega moram nešto gricnuti, polizati, zasladiti se. :D
Šetnja kraj rijeke, mora, zalazak sunca, odlazak u restoran na dobru klopu, crno vino.. idealan uvod u predivnu noć, punu emocija, strasti, ljubavi..
Ipak, mnoge žene (u manjem broju muškarci) su priznale da više uživaju u hrani nego u seksu.. da li to dolazi sa godinama ili je moždaa uzrok loš partner, seks.. nedostatak ljubavi, pažnje?
Ipak, to mnogo govori o takvim damama (i muškarcima, naravno) ali i o tome kako ih osvojiti. Hrana pa seks, nebitno.. u čemu više uživamo?

U hrani.
Nista ne moze da se meri sa sarmom i cevapima :zaljubljena:
 
eto neko ko stoji sa dve noge na zemlji :smeker:
:roll:

Ne slažem se.. parama sve možeš "kupiti".. hranu ali ne i apetit, lijek ali ne i zdravlje, seks ali ne sreću, ljubav.. potenciju.. Možeš imati dvorac ali si u duši nesrećan i nezadovoljan životom.. ne, to nije to. kako ono bješe.. "dajem kraljevstvo za konja". Nije sve u parama niti se sve može kupiti. :kafa:
 
:roll:

Ne slažem se.. parama sve možeš "kupiti".. hranu ali ne i apetit, lijek ali ne i zdravlje, seks ali ne sreću, ljubav.. potenciju.. Možeš imati dvorac ali si u duši nesrećan i nezadovoljan životom.. ne, to nije to. kako ono bješe.. "dajem kraljevstvo za konja". Nije sve u parama niti se sve može kupiti. :kafa:
pa sad..ja sam se malo zezao..ali ako vec ulazis u dublju analizu nisi u pravu
apetit se zadovoljava parama... ..kad ti kazu 500.000 evra je operacija..ako odes ziveces, ako ne odes..jbg... sta je to ako ne kupovina zdravlja .. sto se tice ljubavi..i siromasi se razvode ..ali sto neko rece..lepse mi je da me ostavi kad imam nego kad nemam :mrgreen:
 
Nije da se ne možemo seksati praznog stomaka, ali mnogo energije je potrebno za to.. klopa ili seks , rekli bi sve u svoje vrijeme.
Seks mi je uvijek otvarao apetit, posle njega moram nešto gricnuti, polizati, zasladiti se. :D
Šetnja kraj rijeke, mora, zalazak sunca, odlazak u restoran na dobru klopu, crno vino.. idealan uvod u predivnu noć, punu emocija, strasti, ljubavi..
Ipak, mnoge žene (u manjem broju muškarci) su priznale da više uživaju u hrani nego u seksu.. da li to dolazi sa godinama ili je moždaa uzrok loš partner, seks.. nedostatak ljubavi, pažnje?
Ipak, to mnogo govori o takvim damama (i muškarcima, naravno) ali i o tome kako ih osvojiti. Hrana pa seks, nebitno.. u čemu više uživamo?
ako imaš na jednoj strani tanjir pun minjona a na drugoj nezainteresovanog dasu,
šta ti misliš šta bi bio prvi i jedini izbor? :lol:
 

Back
Top