Hrana i sex

2 razlicite vrste hedonizma. Uzivam samo u jako ukusnoj hrani ili ako sam previse gladna (mrsava sam), a i jedan prosecan sex mi je uzivanje, dok prosecan obrok nije...
 
blondi:
Opet DA NE pitalica? ko da smo na kvizu :roll:

ajd stvarno postavi temu na kojoj mozes doziveti kvalitetnu raspravu?!


Blondi, sta mogu kad nemam srece s tim stvarima.
Pokusavam s vama podeliti lepe teme koje se zavrsavaju krahom.
Istina je da dobijem ideje, ali nema toga svaki dan.

Blondi duso, u pravu si da ima dosta generalizacija u mojim temama. Ali ne mozemo uvek ni sve skrivati i maskirati nekad se treba nesto i koliko toliko realno prikazati.
 
lara#1:
Hedonizam - culno uzivanje i zadovoljstvo kao svrha, motiv, cilj zivljenja. Da li ti je sad malo jasnije?

Da ali u svemu i svacemu. Ne u samo jednoj stvari. Mi smo poznati kao takav narod. Covek sedne u kafic i pije kafu i u tome uziva. Sta imas u tome uzivati to je sasvim uobicajena stvar.
 
pa o tome ti pricam - malo razmisli kako formulises temu a ne samo pitanje "Zasto zene...?" danas ne priznaju da imaju decka za 5 dana ces pitati zasto lazu da imaju decka a sve se isto zavrsi, bezveznim prepucavanjem i chatom zbog nepotrebne generalizacije...

PS: nema veze maskiranje i sakrivanje - ja eto ne verujem da je realno reci da sve zene ne priznaju da nemaju decka?! proradi malo na kvalitetu teme, nemas lose ideje za diskusiju ali ti propadaju teme zbog da ne pitalica - tesko se raspricati na takvoj temi...
 
blondi:
pa o tome ti pricam - malo razmisli kako formulises temu a ne samo pitanje "Zasto zene...?" danas ne priznaju da imaju decka za 5 dana ces pitati zasto lazu da imaju decka a sve se isto zavrsi, bezveznim prepucavanjem i chatom zbog nepotrebne generalizacije...

PS: nema veze maskiranje i sakrivanje - ja eto ne verujem da je realno reci da sve zene ne priznaju da nemaju decka?! proradi malo na kvalitetu teme, nemas lose ideje za diskusiju ali ti propadaju teme zbog da ne pitalica - tesko se raspricati na takvoj temi...

Ok napisacu temu na papiru pre nego otkucam i konsultovat cu se sa ukucanima. Jel moze? :D

Bice kako ti kazes. Za posebnu osobu i poseban tretman.
 
Mislim da se moderatori, ilikakosevezovu, ponasaju preterano inkvizitorski, pa cenzurisu li, cenzurisu. Ako budu tako nastavili sve teme ce biti zakljucane. Take it easy.
 

Back
Top