Hrana i seks

Poruka
18.868
dobila sam inspiraciju pisuci na drugoj temi..dakle da li se to meni cini ili je nekako hrana povezana sa seksom..ili sam ja samo prasica..z:lol:ako moze i neki afrodizijacki recepti pisite..ocu muza da bacim na muke..dok je vremez:lol:
 
žena je, zapravo, kao ručan časovnik:zaljubljena:

G-shock z:D


GW-9200.jpg
 
dobila sam inspiraciju pisuci na drugoj temi..dakle da li se to meni cini ili je nekako hrana povezana sa seksom..ili sam ja samo prasica..z:lol:ako moze i neki afrodizijacki recepti pisite..ocu muza da bacim na muke..dok je vremez:lol:

jedna opaka baba meni rekla biftek onako krvav, i inace sve sa sto vise proteina, jaka `rana:) hihihi. to za muskarce.
a onako kazu puno zacina.
ma ko ce ga znati, ja sto jedino znam iz licnog iskustva je da kad sam imala anemiju imala sam smanjeni libido pa kad sam pocela sa tabletama gvozdja u velikim kolicinama (kako mi je lekar prepisao), ondak mi je libido skocio nesluceno.
neam pojma.
 
dobila sam inspiraciju pisuci na drugoj temi..dakle da li se to meni cini ili je nekako hrana povezana sa seksom..ili sam ja samo prasica..z:lol:ako moze i neki afrodizijacki recepti pisite..ocu muza da bacim na muke..dok je vremez:lol:

Jeste povezana, na primer sperma smrdi ako je ishrana previše bogata lukom i čime ono beše još pojma nemam
Takodje, seksa nema kad je ishrana previše bogata.
 

Back
Top