Hrana i piće

Sada mi samo jos treba dobar recept i dobro vince ;)

... i mnogo gostiju ...
somic ca. 20 kg :roll:

2013-04-21%252014.34.52.jpg


2013-04-21%252014.35.07.jpg
 
Ovo se zove PINCHO.

Ljudi to cesto s veceri prodaju po ulici, ispred svojih kuca.

Ovaj sam uslikao jutros, na pijaci.

Meso ili banane nabijene na stapic i przene na zaru (maleckom rostilju):

iui-c.jpg
 
Špargla..to je toliko kvalitetno povrće da ni moje ovce neće da je jedu ali onaj som i Blajbijev roštilj, ummmmmmmmmmmm


Pa imas pravo sto se tice soma, nije bio ni los :) ... samo se ne sme posmatrati pri kuvanju ... glava i to sve :p:sad2: ... a bilo je poduke sto se tice somove anatomije - prvi put sam mu videla kosti i videla kako mu je lobanja gradjena :mrgreen:

IMG_8431.JPG


IMG_8448.JPG
 
Na prvoj slici se vidi da jos krvari iz rane na glavi gde je bio udaren i usmrcen......:sad2:

Na drugoj slici se vidi da corba nije dosta crvena, nema dosta ljute crvene paprike....

Riblja corba je dobra kada se na pocetku cini ljuta, a nakon 15 ne osecas vise ljutinu, vec te samo obliva znoj, pa moras da se umivas.....
 
Poslednja izmena:
Na prvoj slici se vidi da jos krvari iz rane na glavi gde je bio udaren i usmrcen......:sad2:

Na drugoj slici se vidi da corba nije dosta crvena, nema dosta ljute crvene paprike....

Riblja corba je dobra kada se na pocetku cini ljuta, a nakon 15 ne osecas vise ljutinu, vec te samo obliva znoj, pa moras da se umivas.....

:tease: ... Cuj, Eskim bi mi zamerio da je kuvam :mrgreen:

... aono da corba nije dovoljno crvena - to mozda zbog jakog blica :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Izgleda ko alien ... pogledaj brk kako mu visi iz lonca :p
 

Back
Top