Quantcast

Hrana i piće-pitanja i odgovori

Duki Lu

Elita
Poruka
17.378
Ne mnogo; šareni biber u zrnu sa mlinom, tucana paprika, aleva slatka paprika, kari, origano, lorber, himalajska i morska so, beli luk u granulama sa susamom (i sveži naravno), muskatni oraščić, peršunov list, soja sos, vorčester sos, balzamiko i mislim da je to to!

da li služite balzamiko uz picu i da li ste ikada probali takvu kombinaciju?

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
33.184
Ne mnogo; šareni biber u zrnu sa mlinom, tucana paprika, aleva slatka paprika, kari, origano, lorber, himalajska i morska so, beli luk u granulama sa susamom (i sveži naravno), peršunov list, soja sos, vorčester sos, balzamiko i mislim da je to to!

da li služite balzamiko uz picu i da li ste ikada probali takvu kombinaciju?
Kad je bila čeri-rukola-pršuta i naravno da je leglo...na kaprićozu sigurno ne bi :lol:

Koja je "najegzotičnija" pizza koju ste jeli?

Duki Lu

Elita
Poruka
17.378
Volim Diavolo, kada sam je poručila dobila sam aćeto balzamiko uz nju, osim toga, pizza je bila nenormalnog prečnika, nikada u životu nisam videla toliku pizzu, mislila sam da će skoro cela ostati, ali svako je pojeo svoju, bile su preukusne!

Upotrebavljate li mleveni lan?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.