HR ministarstva nemaju za plate

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.362

HR ministarstva nemaju za plate
četvrtak 09.08.2012. | 01:24 | Izvor: Novosti | Komentari: (14) | Pošaljite komentar

Resorima odbrane, unutrašnjih poslova, nauke, obrazovanja i sportava u Hrvatskoj nedostaje nekoliko stotina miliona kuna za zarade, piše Jutarnji list.


dep_2347669-Woman-with-a-surprised-face.jpg
bankruptcy.jpg


Reč je o iznosu od nekoliko stotina miliona kuna, a da bi se novac obezebdio postoje dva načina - rebalans ili uštede.

Kako ministar finansija Slavko Linić odbija svaku pomisao na rebalans, jedna od planiranih ušteda je ograničavanje prava na beneficirani staž.

http://www.b92.net/biz/vesti/region.php?yyyy=2012&mm=08&dd=09&nav_id=633393

Dobrodosli u klub propalih drzava :super: :klap:
 

HR ministarstva nemaju za plate
četvrtak 09.08.2012. | 01:24 | Izvor: Novosti | Komentari: (14) | Pošaljite komentar

Resorima odbrane, unutrašnjih poslova, nauke, obrazovanja i sportava u Hrvatskoj nedostaje nekoliko stotina miliona kuna za zarade, piše Jutarnji list.


dep_2347669-Woman-with-a-surprised-face.jpg
bankruptcy.jpg


Reč je o iznosu od nekoliko stotina miliona kuna, a da bi se novac obezebdio postoje dva načina - rebalans ili uštede.

Kako ministar finansija Slavko Linić odbija svaku pomisao na rebalans, jedna od planiranih ušteda je ograničavanje prava na beneficirani staž.

http://www.b92.net/biz/vesti/region.php?yyyy=2012&mm=08&dd=09&nav_id=633393

Dobrodosli u klub propalih drzava :super: :klap:
Kako nemaju pare pored onolikog mora?
 

HR ministarstva nemaju za plate
četvrtak 09.08.2012. | 01:24 | Izvor: Novosti | Komentari: (14) | Pošaljite komentar

Resorima odbrane, unutrašnjih poslova, nauke, obrazovanja i sportava u Hrvatskoj nedostaje nekoliko stotina miliona kuna za zarade, piše Jutarnji list.


dep_2347669-Woman-with-a-surprised-face.jpg
bankruptcy.jpg


Reč je o iznosu od nekoliko stotina miliona kuna, a da bi se novac obezebdio postoje dva načina - rebalans ili uštede.

Kako ministar finansija Slavko Linić odbija svaku pomisao na rebalans, jedna od planiranih ušteda je ograničavanje prava na beneficirani staž.

http://www.b92.net/biz/vesti/region.php?yyyy=2012&mm=08&dd=09&nav_id=633393

Dobrodosli u klub propalih drzava :super: :klap:

postoji i treci nacin da se te pare obezbede i to dugorocno, tacnije, da se ukloni smrtonosni karcinom iz hrvatskog naroda A TO SU HRVATSKI KAPITALISTI MILIONERI I MILIJARDERI KOJI POSEDUJU VISE NEGO CEO HRVATSKI NAROD....................................................................PROCITAJTE TITOV RECEPT PO PITANJU "KAKO SE UKLANJA TO DJUBRE IZ DRUSTVA"
 
Croati ga ugasise. Skroz naskroz. Dobro za njih je sto ih Nemci vole (nisu zaboravili 3x kroz Istoriju XX veka hrvatsko Danke Deutschland!). Pun ih je Minhen. Ja na svakom koraku cujem "srpski", ali sve su to hercegovacka, bosanska i zagrebacka narecja. Cak sam i Zagorce video, oni su posebna fela u CRO. Upoznah 100ne ljudi koji su ili sa Balkana, ili imaju Balkanske korene. Srba, ako sam upoznao 5. Sve ostalo su ili Hrvati, ili Bosanci. :udriglavu:

_nobody_
 
Poslednja izmena:
imas koristi. sto srpski neprijatelji imaju manje novca - imaju manje mogucnosti da vode antisrpsku politiku.

druga korist , je u tome, da skapiras, da sledjenje naloga Vasingtona i Brisela vodi uvek i sve istocnoevropske zemlje - u propast.

Ne znam da li si primetio Tihi, da istovremeno i Srbija odlazi sve više u ******...

Dako da mu dođe na isto...oni imaju manje mogućnosti da napadaju, a mi manje da se branimo...

Ovo ti je radovanje tipa da komšiji crkne krava.

Ili sUsjedu...u konkretnom slučaju.
 
Ne znam da li si primetio Tihi, da istovremeno i Srbija odlazi sve više u ******...

Dako da mu dođe na isto...oni imaju manje mogućnosti da napadaju, a mi manje da se branimo...

Ovo ti je radovanje tipa da komšiji crkne krava.

Ili sUsjedu...u konkretnom slučaju.


pa naravno da i Srbija ide tim putem jer i i Srbi glasaju prozapadne marionete koje vode Srbiju istim putem propasti kao i hrvatske vlasti Hrvate
 
Croati ga ugasise. Skroz naskroz. Dobro za njih je sto ih Nemci vole (nisu zaboravili 3x kroz Istoriju XX veka hrvatsko Danke Deutschland!). Pun ih je Minhen. Ja na svakom koraku cujem "srpski", ali sve su to hercegovacka, bosanska i zagrebacka narecja. Cak sam i Zagorce video, oni su posebna fela u CRO. Upoznah 100ne ljudi koji su ili sa Balkana, ili imaju Balkanske korene. Srba, ako sam upoznao 5. Sve ostalo su ili Hrvati, ili Bosanci. :udriglavu:

_nobody_
Cuti dobro je samo nek idu u germaniju,angliju,anadoliju...P.M. Sto ih je vise tamo manje ih je na balkanu.Jedva cekam da ih prime u EU da pocnu masovne seobe.
 
Pre su kukali kako im sve pare odose u Beograd,a Beograd im omogucio da zive bolje nego ikad. Danas kad nema Beograda da ih tegari za sobom,postali su ziva propast i najvece fukare,zaduzeni za narednih 500 godina.

Ma vazno da imaju more u koje pishaju i seru sa balkona,kako se sami hvale. :worth:
 
Hrvati su u svojoj istoriji najbolje ziveli dok su bili u zajednici sa Srbima tj kako oni vole da kazu "pod Srbima"

Evo sad nisu sa Srbima/pod Srbima vec vise od 20 godina pa vidimo kako zive. Sve gore i gore.

Svaba je svaba. On zna samo da otima - i nista ne daje.

Na zapadu za razliku kod Srba, nema besplatnog rucka.
 
Hrvati su u svojoj istoriji najbolje ziveli dok su bili u zajednici sa Srbima tj kako oni vole da kazu "pod Srbima"

Evo sad nisu sa Srbima/pod Srbima vec vise od 20 godina pa vidimo kako zive. Sve gore i gore.

Svaba je svaba. On zna samo da otima - i nista ne daje.

Na zapadu za razliku kod Srba, nema besplatnog rucka.

Ako pitas hrvate,reci ce ti da bolje zive nego tad.
 
Hrvati su u svojoj istoriji najbolje ziveli dok su bili u zajednici sa Srbima tj kako oni vole da kazu "pod Srbima"

Evo sad nisu sa Srbima/pod Srbima vec vise od 20 godina pa vidimo kako zive. Sve gore i gore.

Svaba je svaba. On zna samo da otima - i nista ne daje.

Na zapadu za razliku kod Srba, nema besplatnog rucka.

Da sada živimo u zajednici sa vama, odnosno na vašem standardu, opet bi došlo do rata. :mrgreen:
 
Hrvati su u svojoj istoriji najbolje ziveli dok su bili u zajednici sa Srbima tj kako oni vole da kazu "pod Srbima"

Evo sad nisu sa Srbima/pod Srbima vec vise od 20 godina pa vidimo kako zive. Sve gore i gore.

Svaba je svaba. On zna samo da otima - i nista ne daje.

Na zapadu za razliku kod Srba, nema besplatnog rucka.

Ne, oni su najbolje ziveli dok su bili au balegari!:D
 
Poslednja izmena:

Back
Top