Pozdrav narode.Imam problem sa lap topom, a on je sledeci : Sistem je pao,pokusavam da podignem sistem al cim pocnem negdje na pola procesa laptop se ugasi.Pokusavao sam par puta da podignem sistem al neuspjesno.Zatim sam uzeo hdd regenerator,krenuo sa njim da pokusam oporavak al cim stavim cd i proces odpocne on se opet ugasi nakon par minuta.Mislio sam da nesto nije uredu sa hladjenjem al sumnjam u to posto kad udjem u bios i namjerno tamo ostajem duze vremena on normalno radi,tj. ne gasi se.Cim pokusam da podignem sistem ili pak da koristim onaj Hiren's boot on se ugasi.Pretpostavljam da nesto nije uredu sa hard diskom,ili pak sa necim drugim?Treba mi Vas savjet,unaprijed zahvaljujem na odgovoru
