HP lap top ili neki drugi?

Maло су скупљи са ценама. Кад сам куповао компјутер, најбољи су по услузи били Атомци.
Редовно одговарају на мејлове, када питам нешто стручно немам утисак да (као у неким фирмама) питам људе који не знају шта да одговоре.
Bc je sigurno jeftiniji od velikih firmi poput gigatrona, ct shopa, tehnomanije, tehnomedije...

A mi za firmu imamo i 5% vip popusta kod njih tako da tesko neko moze da parira tome.

Ako si tu iz kraja, ko moze da bude jeftiniji je Computer Dream, oni imaju minimalne marze i placa se samo kesom, tako da nemaju ni bankarske provizije.

Ako bas hoces da ustedis proveri cene kod Dream-a, imaju manju ponudu nego Bc. Isto je na narucivanje, ali stize istog dana kod njih.

Atom je bas daleko, sad ici na NBG, tu se izgubi svaka usteda.

Moj kum je kupovao kod njih nedavno, pa je morao i da reklamira nesto i onda 4 puta na NBG. Sigurno nije ustedeo nista.

Ali za pohvalu resili su reklamaciju u rekordnom roku.
 
Bc je sigurno jeftiniji od velikih firmi poput gigatrona, ct shopa, tehnomanije, tehnomedije...
Све зависи од производа до производа. Имам утисак да има много малих фирми које имају исту или мању цену од BC.
Но свеједно, добра су фирма. Tehnomanija i CT shop - те две фирме избегавам, тако да се слажем са тобом да има и скупљих. Рекао сам да има и јефтинијих фирми, о томе се ради.
A mi za firmu imamo i 5% vip popusta kod njih tako da tesko neko moze da parira tome.
Добро, то је већ ваш избор.
Ako si tu iz kraja, ko moze da bude jeftiniji je Computer Dream, oni imaju minimalne marze i placa se samo kesom, tako da nemaju ni bankarske provizije.
Ако имају оно што ми треба, што да не, волим те мале фирме.
Atom je bas daleko, sad ici na NBG, tu se izgubi svaka usteda.
Рачунам овако да се не купује компјутер сваког дана.
Слао сам упит - да ли на овај лаптоп можете да надоградите RAM, три фирме су одговориле позитивно од чега су најбољи били Атомци. Просечне фирме су "шта ја ту могу, видите ви са овлашћеним сервисом, итд итд". Поједине фирме као BC нису ни удостојили да одговоре на мејл и кажу да не могу то да изведу.

Ali za pohvalu resili su reklamaciju u rekordnom roku.
Ја их се добро сећам од пре 10 година, купио сам резач мислим у Комтрејду, вратим га, неисправан и врате ми одмах паре. Купим опет резач у Атому и кренем да га вратим, кажу људи да није код мене проблем, и један порт ми није био добар, променио порт и ствар решена. Још су имали у то време неког љубазног дечка да се посаветује око куповине конфигурације. Данас када уђеш у било коју фирму и тражиш неког да те посаветује везано за конфигурацију, запослени нису баш одушевљени том идејом.
 
Prosečan korisnik kupuje prosek, gejmer to ionako prati ko lud ne verujem da se konsultuje. Ugl kupovina kompa više nije kupovina automobila realno. Odabereš, klikneš gotovo.

Amd ne volim jer sam svojevremeno utucao gomilu para a komp je već sledeće godine krenuo da glavi i restartuje dok mu nisam obarao brzinu procesora. U godinu dana sa 3.2 na 1.2 hvala nikada više. Paralelno uzmem polovan intel radio bolje od ovog amd smrada...
 

Back
Top