Hова издаја: Bучић предао Шиптарима и Газиводе и целу енергетику Косова

nesko101

Elita
Poruka
18.101

НОВА ИЗДАЈА: Вучић предао Шиптарима и Газиводе и целу енергетику Косова​

Косово и Србија су усвојили мапу пута за примену енергетских споразума у оквиру дијалога под посредовањем ЕУ, објавио је на Твитеру специјални изасланик за дијалог Косова и Србије Мирослав Лајчак.​

– Са великим задовољством могу да објавим да су Косово и Србија управо усвојили мапу пута за примену енергетских споразума у оквиру дијалога под посредовањем ЕУ. Ово је велики корак напред – написао је Лајчак.

Он је такође објавио и мапу пута за имплементацију енергетских споразума, која има девет тачака.
https://srbin.info/politika/nova-izdaja-vucic-predao-siptarima-i-gazivode-i-celu-energetiku-kosova/
SADA ŠIPTARI MOGU BEZ PROBLEMA DA PROTERAJU SRBE SA KOSOVA NA JEDNOSTAVAN NAČIN.
POŠTO ŠIPTARI PREUZIMAJU GAZIVODE HIDROELEKTRANU I VALAČ GDE SE SRBI NE MOGU NAPAJATI IZ SRBIJE ONI ĆE UBRZO TRAŽITI OD SVIH GRAĐANA MILIONSKE IZNOSE ZA STRUJU OD 2002 god.Tako su uradili Srbima na jugu da godinama plaćaju sve dok ne isplate.Prvi ću ja kao starosedelac napustitI Sever Kosova i lepo se zaposliti negde po svetu a svu imovinu ima da prodam.
AJD IZDAJNICI ZBOGOM.
 
Не плаћате струју 20 година? Дај откриј како, и други Срби би исто желели да знају...
Dođeš na okupiranu teritoriju i trpiš smrdljivog šiptara.Eto kako.

pa isto kao šiptari na Kosmetu od kraja 70 ih. do 2000 :ok:
Ma njega bi ja u enklavu na čeličanje strašice.
 

НОВА ИЗДАЈА: Вучић предао Шиптарима и Газиводе и целу енергетику Косова​

Косово и Србија су усвојили мапу пута за примену енергетских споразума у оквиру дијалога под посредовањем ЕУ, објавио је на Твитеру специјални изасланик за дијалог Косова и Србије Мирослав Лајчак.​

– Са великим задовољством могу да објавим да су Косово и Србија управо усвојили мапу пута за примену енергетских споразума у оквиру дијалога под посредовањем ЕУ. Ово је велики корак напред – написао је Лајчак.

Он је такође објавио и мапу пута за имплементацију енергетских споразума, која има девет тачака.
https://srbin.info/politika/nova-izdaja-vucic-predao-siptarima-i-gazivode-i-celu-energetiku-kosova/
SADA ŠIPTARI MOGU BEZ PROBLEMA DA PROTERAJU SRBE SA KOSOVA NA JEDNOSTAVAN NAČIN.
POŠTO ŠIPTARI PREUZIMAJU GAZIVODE HIDROELEKTRANU I VALAČ GDE SE SRBI NE MOGU NAPAJATI IZ SRBIJE ONI ĆE UBRZO TRAŽITI OD SVIH GRAĐANA MILIONSKE IZNOSE ZA STRUJU OD 2002 god.Tako su uradili Srbima na jugu da godinama plaćaju sve dok ne isplate.Prvi ću ja kao starosedelac napustitI Sever Kosova i lepo se zaposliti negde po svetu a svu imovinu ima da prodam.
AJD IZDAJNICI ZBOGOM.
netacno, to uopste nije nova izdaja..........Komsija kaze da je jos pre 10 godina Vucic izdao Kosovo.
 
Ti prika si posetio Kosovo kao ja Njujork.
Истина, не бејах на том твојем Косову. Али сам, кад је требало био на Косову и Метохији.
И због тога што сам Србин, плаћам својој држави дажбине које јој требају и које су ми одређене. Поготово не крадем из уста туђе деце да бих у своје педу ставио као они који краду од Србије кроз рачуне за струју.
И то прика слободно прикачи твојим шиптарима кад се дружите у крађи.
 
Истина, не бејах на том твојем Косову. Али сам, кад је требало био на Косову и Метохији.
И због тога што сам Србин, плаћам својој држави дажбине које јој требају и које су ми одређене. Поготово не крадем из уста туђе деце да бих у своје педу ставио као они који краду од Србије кроз рачуне за струју.
И то прика слободно прикачи твојим шиптарима кад се дружите у крађи.
Ti vidiš Srbima na Kosovo trun u oku a u svom ne vidiš balvan.
Ajde sada pošteno da se suočimo.
Što bi Srbi ostali da žive na Kosovu ako Srbija ne želi da im pomogne?
Ako sve moramo da plaćamo čak i više nego u Srbiji što mi ne bi sve lepo prodali šiptarima i napustili Kosovo.Ja neću da živim na okupiranoj teritoriji a država Srbija da me ne podržava ekonomski.Mi koji smo nezapošljeni sigurno trajno napuštamo.
 
Poslednja izmena:
Ti vidiš Srbima na Kosovo trun u oku a u svom ne vidiš balvan.
Ajde sada pošteno da se suočimo.
Što bi Srbi ostali da žive na Kosovu ako Srbija ne želi da im pomogne?
Ako sve moramo da plaćamo čak i više nego u Srbiji što mi ne bi sve lepo prodali šiptarima i napustili Kosovo.Ja neću da živim na okupiranoj teritoriji a država Srbija da me ne podržava ekonomski.Mi koji smo nezapošljeni sigurno trajno napuštamo.
Видиш, овим си доказао да теби Косово и Метохија не значе ништа.
До светиња ти је стало као до лањског снега и твој проблем се састоји у томе што си испао пглу па ниси продао своје на време, кад су се узимале лепе паре. То је једино што тебе мучи у целој ствари.
Сад ћеш добити то што ћеш добити па шут у педу и у бели свет.
А пореским обвезницима који су ван окупираних територија није проблем да помогну, него је проблем кад постанете незајажљиви и само у своје педу трпате, нико вас други не интересује. Ваша једина светиња је "Имам, али хоћу још!"
На жалост, не схватате да ћете умрети гладни и жедни јер се та ваша глад за "Још!" не може утажити.
 
Видиш, овим си доказао да теби Косово и Метохија не значе ништа.
До светиња ти је стало као до лањског снега и твој проблем се састоји у томе што си испао пглу па ниси продао своје на време, кад су се узимале лепе паре. То је једино што тебе мучи у целој ствари.
Сад ћеш добити то што ћеш добити па шут у педу и у бели свет.
А пореским обвезницима који су ван окупираних територија није проблем да помогну, него је проблем кад постанете незајажљиви и само у своје педу трпате, нико вас други не интересује. Ваша једина светиња је "Имам, али хоћу још!"
На жалост, не схватате да ћете умрети гладни и жедни јер се та ваша глад за "Још!" не може утажити.
Nisam ja ništa dokazao već žestoko reagovao na vašu izdaju nazovi SRBINE.Tvoja podrška izdajniku Vučiću donela je vodu preko naše glave tako od srca prokleti bili svi vi kao ti.
 
Nisam ja ništa dokazao već žestoko reagovao na vašu izdaju nazovi SRBINE.Tvoja podrška izdajniku Vučića donela je vodu preko naše glave tako prokleti bili svi vi kao ti.
Тако, само доказујеш оно што сам већ рекао. Мада, сад већ сумњам да си шиптарчић...
 
Тако, само доказујеш оно што сам већ рекао. Мада, сад већ сумњам да си шиптарчић...
Bog ti sudio po zasluzi kako se odnosiš prema svom rodu tako i tvoju porodicu snašlo dabogda.
 
Poslednja izmena:
Braći sa Kosova želim puno radosti , sreće i veselja povodom svečanog dolaska prvog računa za struju u njihov časni dom .
Zeli ti da ti Bog da pameti a ovde nije reč o plaćanju već o zaposedanju Srpske imovine od strane okupatora.Da si normalan ovo ne bi ni pomislio da te boli uvo što uzimaju Hidroelektranu i jezero koje je bitno za snabdevanje vodom svih Srba čak i grada Kraljevo.
 

Back
Top