Hotel Balkan serija

Poruka
21.521
Hotel Balkan je nova igrana serija Bosonoga produkcije iz Banja Luke u koprodukciji sa Telekomom.
Autor je Nikola Pejakovic, reditelj Sasa Hajdukovic (Meso, Kosti) a scenarista Nebojsa Romcevic, uz jos nekoliko reditelja i scenarista...
Serija ima 60 polucasovnih epizoda.

Na RTS-u se svakog radnog dana emituju po dve epizode od 20 h.
Sa izuzetkom veceras gde su emitovali cak tri...

Ja sam ih pogledao i serija uopste nije losa... Likovi su predstavljeni i vec se nazire neka ideja i poenta, bice tu jos svasta...
Glumci su uglavnom iz Republike Srpske i nama u Srbiji nisu toliko poznati, sem Radoja Cupica koji igra glavnu ulogu i jos par...

https://www.imdb.com/title/tt11655866/
https://sr.wikipedia.org/sr-ec/Хотел_Балкан

14363_hotel-balkan-glumci_f.jpg
 
Poslednja izmena:
I dalje ne verujem sta se ovde snima,par puta prebacim ono ista scena,ispasce da ljudi gledaju jer cekaju da pocne neki kviz,sad zamisli da izjavim ovako jedno pa za 2 dana promenim misljenje

Pa sta sam promenio misljenje, u uvodnom sam rekao da nije losa, i posle konstatovao da je nazalost sapunica, a ti preterujes, nije bas ni toliko smece...
S obzirom da su skoro svi glumci iz Republike Srpske, vecina su korektni, za populaciju od 1m stanovnika ovo je ok...
Nemaju oni resurse kao HBO i Netflix da sve sljasti od talenta i bogate produkcije...

Narod se zalio da RTS emituje premijere samo vikendom a ostalim danima daje reprize, evo sad su ispunili zelju, i pustaju svaki dan premijeru...
Ovo nije neka preozbiljna serija od 10 epizoda nego je telenovela i sta sad, bolje i to gledati nego Belu ladju po 100 puta ili rijalitije na drugim kanalima i one turske splacine...

Ja je mozda i necu dalje pratiti, jer ne volim to razvlacenje, gde se na sveke 3 epizode desi nesto novo...
Ali necu ni da osudjujem onoga ko gleda... Bilo je i gorih serija, i to ne mali broj. Pa bolje ti je ovo nego sapunice sa Prve i Pinka.
 
Ja ne gledam manja zla nego nesto sto treba da mi se bar svidi ako ne i odusevi

Pa mnogo ocekujes. Meni se od 50 domacih serija za 5 godina svidelo mozda u vrh glave 6-7...
Ali to nije zato sto smo mi propali kako ti volis da mitomanises ovde i ponavljas non stop ko pokvarena ploca..
I ranije, ti da bi dobio Grlom u jagode ili Vuka Karadzica snimljeno je jos milion serija koje su zaboravljene...

Nije ni tad svaka serija bila hit i super kvalitet
 
Serija se meni svidja. Likovi su mozda nepoznatiji od svih ovih na koje smo godinama navikli, ali se vidi da su talentovani i sjajni.

Jedna ekskluzivna i 1000% tacna informacija: ekipi se uskoro prikljucuje verujem svima (ili bar vecini) poznat glumac Aleksandar Stojkovic Piksi (glumio je Coleta u Neprijatelju, Prsu u Senkama nad Balkanom...) i po mom misljenju je jedan od najboljih glumaca Republike Srpske. Kazem opet - po mom misljenju (da ne bude svadje) 😊
 
Serija se meni svidja. Likovi su mozda nepoznatiji od svih ovih na koje smo godinama navikli, ali se vidi da su talentovani i sjajni.

Jedna ekskluzivna i 1000% tacna informacija: ekipi se uskoro prikljucuje verujem svima (ili bar vecini) poznat glumac Aleksandar Stojkovic Piksi (glumio je Coleta u Neprijatelju, Prsu u Senkama nad Balkanom...) i po mom misljenju je jedan od najboljih glumaca Republike Srpske. Kazem opet - po mom misljenju (da ne bude svadje) 😊

Piksi je ok glumac... Iz RS znam njega, Pejakovica i Ljubisu Savanovica koji ovde igra advokata od matorog, a bio je i u Mocvari pre neko vece...
 
Такође ми се свиђа серија. Фасцинира лик Бранка Курузовића. Онда оно враћање у прошлост даје неку...дубину целој причи...па музика ако је тако можемо назвати... пре су музички ефекти...све је некако неуобичајено у серији...у неком доњем лејеру видим и утицај Маратонаца, онда лик рецепционара дедице... као да је из Четири Собе дошао...интересантно...
 
Piksi je ok glumac... Iz RS znam njega, Pejakovica i Ljubisu Savanovica koji ovde igra advokata od matorog, a bio je i u Mocvari pre neko vece...

I meni su jedino poznati Pejakovic i Piksi. Piksi je meni jedan od boljih iz RS i bas mi drago sto ce i on tu uskoro biti da imamo bar neko malo poznatije lice u seriji. No, svakako su i ovi drugi dobri, vidi se i te kakav talenat
 

Back
Top