Horoskopski znakovi koje ste istorbali

jeste, samo oba roditelja su ravnopravna, niko nema pravo da oduzme ocu pravo da bude roditelj. a to podrazumijeva da dijete boravi priblizno isto vremena kod oba
Jeste, kad su oboje saglasni sa tim. Ja sam dve nedelje na godisnjem, njihov tata nije nazvao NIJEDNOM. A u dobrim smo odnodima, na 2 minuta zivi od nas. Moze ne da zove, nego da dodje kad god....
 
Ma, ja sam se nervirala dok sam se nervirala. Njegov zivot, njegovi izbori. Gledam da deci ne fali nista, a svako gradi svoj odnos sa decom kako misli da treba... Sad cu ja pored svega u mom zivotu da forsiram njega na bilo sta... Bolece me bas.... Od mene ima i visr nego korektan odnos i obecanje da od mene deca nece slusati nista lose.
 
Nije poenta da deca budu fizicki u stanu u kom im je otac a da ga ni ne sretnu iu toku dana. Nisu svi ljudi isti cvetak. I neke ne mozes da isforsiras na nista.
I meni je draze da budu sa mnom, i da ucimo zajedno, prosetamo, odemo u bioskop, na klizanje.... Gde god... Nego da ih odvedem reda radi, da kazu tati cao i da se zalepe za tv i gledaju crtace do spavanja
 
Nije poenta da deca budu fizicki u stanu u kom im je otac a da ga ni ne sretnu iu toku dana. Nisu svi ljudi isti cvetak. I neke ne mozes da isforsiras na nista.
I meni je draze da budu sa mnom, i da ucimo zajedno, prosetamo, odemo u bioskop, na klizanje.... Gde god... Nego da ih odvedem reda radi, da kazu tati cao i da se zalepe za tv i gledaju crtace do spavanja
Ma znam
A onda kontam bolje ikakav nego nikakav
Al ne znam vise sta je bolje
 

Back
Top