horoskopski znak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Alexandra9:
Mala roze Maca:
pa ja sam VODOLIJA i to dupla.i moram da vam kazem da mi se mnogo svidja.i dosta ja verujem u horoskop i svu tu astrologiju.ono sto sam procitala za moj znak tacno je.zakljuciila sam da su sve vodolije malo "udarene" u glavu i blesave(bar ja jesam) i stalno vesele.imamo mi tako nekih ludih ideja :D

I ja sam Vodolija, ali izgleda da mnogi ne podnose ovaj znak. U opisu znaka uvek malo preteraju, jeste da smo luckaste, ali nismo vanzemaljci
pa meni se do sad niko nije zalio.cak sam dobijala pohvale za nas znak
 
COOL.Keeper i ja sam OVAN.Veoma sam tvrdoglava,ljubomorna,i znam da budem veoma nezgodna ali sam u stvari jedno normalno detence!!! :D HA,HA,HA...Ja verujem u horoskop,jer se uvek ispostavi da je sve tacno!!!
 
neven:
Ja sam devica i neznam osobine svog znaka ako neko zna neka napise.
Ti pripadas sklopu vazdusnih znakova,blago ne vidljivog sazvezdja zbog cega si cesto tih i povucen,nekad vidljivo stidljiv.Muskarac-devica u principu spada u pomalo komplikovanu kombinaciju,da ne kazem problematicnu.Ima ces,ako vec nisi imo cudne kratkotrajne,ali ostre izlive besa.U koliko si plav,smedj,taj bes ce uglavnom povredjivati,nas ,mislim devojcice.Slazes se sa bilo kojim vatrenim ili vodenim znakom,ali najbolje sa srodnom dusom vazdusnog znaka.Sve device-decaci su veliki iskreni prijatelji sa raznolikom buducnosti.a da si veliki drugar,u to sam se uverila i ja sama.
 
Mike girl:
neven:
Ja sam devica i neznam osobine svog znaka ako neko zna neka napise.
Ti pripadas sklopu vazdusnih znakova,blago ne vidljivog sazvezdja zbog cega si cesto tih i povucen,nekad vidljivo stidljiv.Muskarac-devica u principu spada u pomalo komplikovanu kombinaciju,da ne kazem problematicnu.Ima ces,ako vec nisi imo cudne kratkotrajne,ali ostre izlive besa.U koliko si plav,smedj,taj bes ce uglavnom povredjivati,nas ,mislim devojcice.Slazes se sa bilo kojim vatrenim ili vodenim znakom,ali najbolje sa srodnom dusom vazdusnog znaka.Sve device-decaci su veliki iskreni prijatelji sa raznolikom buducnosti.a da si veliki drugar,u to sam se uverila i ja sama.
E coveve to je horoskop!!!sve od pocetka pa do kraja tacno(samo bas za ovo povredjivanje...jesam smedj ali...).pa otkud se tako razumes u astrologiju?svaka ti cast. :D i ti si pravi drug :wink:
 
neven:
Mike girl:
neven:
Ja sam devica i neznam osobine svog znaka ako neko zna neka napise.
Ti pripadas sklopu vazdusnih znakova,blago ne vidljivog sazvezdja zbog cega si cesto tih i povucen,nekad vidljivo stidljiv.Muskarac-devica u principu spada u pomalo komplikovanu kombinaciju,da ne kazem problematicnu.Ima ces,ako vec nisi imo cudne kratkotrajne,ali ostre izlive besa.U koliko si plav,smedj,taj bes ce uglavnom povredjivati,nas ,mislim devojcice.Slazes se sa bilo kojim vatrenim ili vodenim znakom,ali najbolje sa srodnom dusom vazdusnog znaka.Sve device-decaci su veliki iskreni prijatelji sa raznolikom buducnosti.a da si veliki drugar,u to sam se uverila i ja sama.
E coveve to je horoskop!!!sve od pocetka pa do kraja tacno(samo bas za ovo povredjivanje...jesam smedj ali...).pa otkud se tako razumes u astrologiju?svaka ti cast. :D i ti si pravi drug :wink:
Ja sam procitala sve knjige tipa...SAZVEZDJE,TAJNE HOROSKOPSKOG DLANA,a i od jedne moje dobre drugarice tata je astreolog,tako da sam i ja od njega cula svoju komplet buducnost!
 
Mike girl:
neven:
Mike girl:
neven:
Ja sam devica i neznam osobine svog znaka ako neko zna neka napise.
Ti pripadas sklopu vazdusnih znakova,blago ne vidljivog sazvezdja zbog cega si cesto tih i povucen,nekad vidljivo stidljiv.Muskarac-devica u principu spada u pomalo komplikovanu kombinaciju,da ne kazem problematicnu.Ima ces,ako vec nisi imo cudne kratkotrajne,ali ostre izlive besa.U koliko si plav,smedj,taj bes ce uglavnom povredjivati,nas ,mislim devojcice.Slazes se sa bilo kojim vatrenim ili vodenim znakom,ali najbolje sa srodnom dusom vazdusnog znaka.Sve device-decaci su veliki iskreni prijatelji sa raznolikom buducnosti.a da si veliki drugar,u to sam se uverila i ja sama.
E coveve to je horoskop!!!sve od pocetka pa do kraja tacno(samo bas za ovo povredjivanje...jesam smedj ali...).pa otkud se tako razumes u astrologiju?svaka ti cast. :D i ti si pravi drug :wink:
Ja sam procitala sve knjige tipa...SAZVEZDJE,TAJNE HOROSKOPSKOG DLANA,a i od jedne moje dobre drugarice tata je astreolog,tako da sam i ja od njega cula svoju komplet buducnost!
blago tebi...
 
Daxi:
Volim astrologoju i verujem u citanje zvezda i u to da kakav je neko ima veze sa njegovim znakom pa me zanima sta vi o tome mislite.U horoskopu sam vaga i nimalo mi se ne dopada moj znak. :?:
NIKAKO NEMOJ TAKO DA RAZMISLJAS!Vaga je horoskop koji svako bi pozeleo da bude.Merodavan,iskren,sa svojom licnoscu i osobinama,koja se slaze sa svima.I ja sam vaga...I ponosna sam na to!Ja sam vaga-rak-zmija-mesec u skorpiji.TO JE NAJLUDJA I NAJSLADJA KOMBINACIJA!
 
neven:
upravo sam iskopirao onaj tvoj horoskop sacuvacu ga na kompijuteru jedini do sada tacan horoskop.
Tako mi je drago...A sto se tice onog-blago tebi sto znas buducnost.Bas i nije blago...Dovoljno je da ti kazem da mi je rekao da cu se udavati 4 puta.I to jedan od muzeva ce mi biti mafijas koji ce zavrsiti u zatvoru.I juu...to ne lici na mene ovako neznu.
 
Mike girl:
neven:
upravo sam iskopirao onaj tvoj horoskop sacuvacu ga na kompijuteru jedini do sada tacan horoskop.
Tako mi je drago...A sto se tice onog-blago tebi sto znas buducnost.Bas i nije blago...Dovoljno je da ti kazem da mi je rekao da cu se udavati 4 puta.I to jedan od muzeva ce mi biti mafijas koji ce zavrsiti u zatvoru.I juu...to ne lici na mene ovako neznu.
hahaha...joj izvini ovo me je malo nasmejalo...neces ti ma nema sanse gde da se udas za mafijas...
 
Mike girl:
Daxi:
Volim astrologoju i verujem u citanje zvezda i u to da kakav je neko ima veze sa njegovim znakom pa me zanima sta vi o tome mislite.U horoskopu sam vaga i nimalo mi se ne dopada moj znak. :?:
NIKAKO NEMOJ TAKO DA RAZMISLJAS!Vaga je horoskop koji svako bi pozeleo da bude.Merodavan,iskren,sa svojom licnoscu i osobinama,koja se slaze sa svima.I ja sam vaga...I ponosna sam na to!Ja sam vaga-rak-zmija-mesec u skorpiji.TO JE NAJLUDJA I NAJSLADJA KOMBINACIJA!
a jel znas meni da kazes sta sam ja?
 
neven:
Mike girl:
Daxi:
Volim astrologoju i verujem u citanje zvezda i u to da kakav je neko ima veze sa njegovim znakom pa me zanima sta vi o tome mislite.U horoskopu sam vaga i nimalo mi se ne dopada moj znak. :?:
NIKAKO NEMOJ TAKO DA RAZMISLJAS!Vaga je horoskop koji svako bi pozeleo da bude.Merodavan,iskren,sa svojom licnoscu i osobinama,koja se slaze sa svima.I ja sam vaga...I ponosna sam na to!Ja sam vaga-rak-zmija-mesec u skorpiji.TO JE NAJLUDJA I NAJSLADJA KOMBINACIJA!
a jel znas meni da kazes sta sam ja?
Ti si isto u kineskom zmija,a sto se tice podznaka i sazvezdja Meseca,za to je potrebno da mi kazes tacan datum,dan i minut rodjenja,a to je malo komplikovanije za gledanje...Znam svakako da si u kombinaciji OSECAJNIH ZNAKOVA!
 
neven:
Mike girl:
Daxi:
Volim astrologoju i verujem u citanje zvezda i u to da kakav je neko ima veze sa njegovim znakom pa me zanima sta vi o tome mislite.U horoskopu sam vaga i nimalo mi se ne dopada moj znak. :?:
NIKAKO NEMOJ TAKO DA RAZMISLJAS!Vaga je horoskop koji svako bi pozeleo da bude.Merodavan,iskren,sa svojom licnoscu i osobinama,koja se slaze sa svima.I ja sam vaga...I ponosna sam na to!Ja sam vaga-rak-zmija-mesec u skorpiji.TO JE NAJLUDJA I NAJSLADJA KOMBINACIJA!
a jel znas meni da kazes sta sam ja?
...I jos nesto.Ako hoces..mozes da mi kazes tvoju cistu boju kose i ociju,neke jos osobine izgleda i osecanja,pa cu ti reci i sta to znaci!
 
HIPY:
HIPY:
Jelenica:
Ne mogu da verujem nema ni jedan strelac.
Jeb.ga.Kad ste luzeri,znam iz iskustva. :twisted:
A da nepricam ooooooo...devicama,vagama,ovnovima i jos takvim luzerima...Najtrulije face u mojoj skoli su upravo OVI znaci-mi takve BIJEMO!VODOLIJA_RULLES
Izvini ti imas neki problem.NIKADA NEMOJ DA VREDJAS VAGE,NI DEVICE!I samo da znas ti spadas u izuzetak trulih vodolija!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top