Horor u Beogradu EDB ćuti!

mario80

Legenda
Poruka
59.557
Raspale jeftine plastične trafo stanice na dohvat prstića dece na svakom koraku u centru grada. Samo par stotina metara od skupštine i parkova vreba sigurna smrt!


IMG_20221209_112322.jpg
 
Ja bih stao pored i zvao policiju zbog narušene bezbednosti.
Naterao bi ih da dođu, postave traku, naprave zapisnik.
Pa bi neko morao da reaguje.
Не, не, не схваташ, Марио је урадио баш што треба. Слика и постави тему на Крстарици. Јер прече је запљувати некога, него пријавити ово и сачувати нечији живот.
 
Једнака срамота као и перачи шајбни преко пута Скупштине.

Мени се иначе свиђа нов стил тих струјних орманчића, али по свему судећи постоје дивљаци који су спремни да их поломе. Мора да се направи нешто много издржљивије.
 
Оно што ми није јасно је да видим да су орманчићи ударени, изубијани, али да су жице на месту. Барем овако на фотографијама не видим штету у том смислу.
Што ће рећи, нико не покушава да краде струју, него је бахатост у питању.

Шта ли раде ове разне камере које су покачили по улицама?
 
Оно што ми није јасно је да видим да су орманчићи ударени, изубијани, али да су жице на месту. Барем овако на фотографијама не видим штету у том смислу.
Што ће рећи, нико не покушава да краде струју, него је бахатост у питању.

Шта ли раде ове разне камере које су покачили по улицама?
...kakva korist od kamera,
u vrijeme korone i legalne maskiranosti...
 
Stvarno ne znam šta radi ovaj naš precednik. Čim neki drogeraš krene da razbija po bgu on odma treba da se stvori na lice mesta i da nalupa drogeraše. Treba i da otpusti sve zaposlene istog momenta i plus da i njih nalupa. To rade precednici u svim demokratskim palankama..da da..
I vodeni bg kad krenu da ulupavaju divni gradjani on treba da stane ispred njih i kaže stop...
 

Back
Top