Хорор од данас!

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
48.954
Tačno.
Jednom moj brat otišao na more, otprilike taj dan mu crkne zamrzivač, kad se vratio bio je mnogo radostan :D
Iznosio je deo po deo, liftom, sa 14. sprata, u crnim džakovima. Svaki put uz uredno dobro veče komšijama i smrad koji je osrajao za njim :lol:
Тако је моја мама пред један годишњи уместо другог апарата грешком искључила замрзивач. Те милине при повратку...
А мени се једном усмрдело јаје на полици, чуваркућа. Осетим нешто смрди а не знам одакле. Једва сам сконтала.

limunada

Buduća legenda
Poruka
25.407
Тако је моја мама пред један годишњи уместо другог апарата грешком искључила замрзивач. Те милине при повратку...
А мени се једном усмрдело јаје на полици, чуваркућа. Осетим нешто смрди а не знам одакле. Једва сам сконтала.
To se i meni desilo.Sve pretrazim,kad ono jaje puklo u nekoj zdjeli i crvi iz njega izlaze.
Bacim i jaje i zdjelu zajedno.🙂

KraNp

Poznat
Poruka
8.757
Tačno.
Jednom moj brat otišao na more, otprilike taj dan mu crkne zamrzivač, kad se vratio bio je mnogo radostan :D
Iznosio je deo po deo, liftom, sa 14. sprata, u crnim džakovima. Svaki put uz uredno dobro veče komšijama i smrad koji je osrajao za njim :lol:
Поквари се мени утикач у зиду од замрзивача. Сећам се да је ћале умро у новембру 2007. а то је било негде у јануару 2008. Долазим ја у стан а оно ме запљусне талас најгорег смрада ! Погледам у патос, оно сукрвица од меса исцурела на етисон а ради централно грејање. Остало у замрзивачу 27 кг прженог ослића од очеве сахране и једно 20 кг крменадли и млевеног меса. Све сам морао да бацим. Утикач на каблу се покварио.

Poruka
2.659
Pranje pod pritiskom, a posle možda čak i parom, da ubije boga u tom itisonu. Pa ga posle operite još jednom kod kuće sapunom i nečim mirisnim da zamaskirate i poslednje tragove

Mada, iskreno, bolje odnesi da ti ga neko samelje industrijski i baci u jednu od onih rupa u tlu što se spontano otvore, samo to je sigurica da itison nije pustio antraks

buudala

Legenda
Poruka
67.187
У фрижидеру стајао сир стар једно 700 година пре Христа !! Откида од смрада. Спада глет маса са зида !! И кева узме да га проспе у вц шољу, међутим дршка испадне из лежишта и све проспе по итисину. Не може се речима описати тај Аушвиц и гасна комора !! Прали смо га са чим смо стигли и имали и опет је толико смрдео да смо га бацили из стана пред лифт. Имате ли неки рецепт, са чим га треба опрати да више не убија од смрада ?
.... a sta je bilo sa friziderom?

pikax

Elita
Moderator
Poruka
15.208
У фрижидеру стајао сир стар једно 700 година пре Христа !! Откида од смрада. Спада глет маса са зида !! И кева узме да га проспе у вц шољу, међутим дршка испадне из лежишта и све проспе по итисину. Не може се речима описати тај Аушвиц и гасна комора !! Прали смо га са чим смо стигли и имали и опет је толико смрдео да смо га бацили из стана пред лифт. Имате ли неки рецепт, са чим га треба опрати да више не убија од смрада ?
Šanel 5.
Pozovi servis za pranje ,objasni u čemu je problem ( opraće nekim mirisnim deterdzentom) biće rešeno 100%
Gugl kaže : soda bikarbona ili belo sirće ili eterično ulje lavande ili eterično ulje peperminta

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
49.567

Mystic+

Legenda
Poruka
72.959
Поквари се мени утикач у зиду од замрзивача. Сећам се да је ћале умро у новембру 2007. а то је било негде у јануару 2008. Долазим ја у стан а оно ме запљусне талас најгорег смрада ! Погледам у патос, оно сукрвица од меса исцурела на етисон а ради централно грејање. Остало у замрзивачу 27 кг прженог ослића од очеве сахране и једно 20 кг крменадли и млевеног меса. Све сам морао да бацим. Утикач на каблу се покварио.
Ако је 3-4 дана месо одмрзнуто, не баца се. У кеси је , чак и када је риба исцурела преко њега, има кесу. Смрди сукрвица на тепиху и по врижидеру, замрзивачу, а месо се опере и залије у сирћету.

Па мени дивљач стоји у пацу 5-6 дана исто га оперем од сукрвице, зачина у сирћету пре термичке обраде...

Poruka
17.303
опет је толико смрдео да смо га бацили из стана пред лифт.
Znam da trolas ali pocetkom osamdesetih je u Njemackoj bio slucaj da je najmodavac otkazao ugovor najmoprimcu i zenska je iz osvete po hodniku zgrade prosula Surströmming konzervu.
Ovaj je zbog toga dao na sud i da bi sudu dokazao o cemu se radi, otvorio je u sudnici jednu konzervu.

:rotf:

Nakon toga je dobio parnicu.

U Hong Kongu se koristilo i za politicke obracune.

:hahaha:

Moram pod hitno nabaviti konzervu toga i nekome napraviti zvrcku.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.442
Znam da trolas ali pocetkom osamdesetih je u Njemackoj bio slucaj da je najmodavac otkazao ugovor najmoprimcu i zenska je iz osvete po hodniku zgrade prosula Surströmming konzervu.
Ovaj je zbog toga dao na sud i da bi sudu dokazao o cemu se radi, otvorio je u sudnici jednu konzervu.

Nakon toga je dobio parnicu.

U Hong Kongu se koristilo i za politicke obracune.

:hahaha:

Moram pod hitno nabaviti konzervu toga i nekome napraviti zvrcku.
Imas grajdevinske smese koje su toliko jake da ti ne treba nista organsko...
Ja sam imao jednu takvu kanticu od 5l.....u njoj je bilo mozda litar ili dva....majstori dosli kazu da prospu to u solju, ja kazem ako prospete necete dolaziti u stan minimum mesec dana, jer toliko ce trajati smrad gde god ga prosuli........to su specijalni otrovni otpad materijali...

Dovoljna je jedna bocica od 30 ml , i zatvorices celu poslovnu zgradu...npr palatu pravde...iz one bocice za alkohol....i to na mesec dana kazem..
Nema sanse da ubrzaju proces....
Ali oni koji znaju , oni ne koriste takve stvari namerno...iako su mi ti majstori ustvari ubrzali iseljenje, ipak ih nisam pustio da prospu , a da sam cutao prosuli bi, i zaebali bi svoj posao na dva meseca..

Poruka
17.303
Imas grajdevinske smese koje su toliko jake da ti ne treba nista organsko...
Ja sam imao jednu takvu kanticu od 5l.....u njoj je bilo mozda litar ili dva....majstori dosli kazu da prospu to u solju, ja kazem ako prospete necete dolaziti u stan minimum mesec dana, jer toliko ce trajati smrad gde god ga prosuli........to su specijalni otrovni otpad materijali...

Dovoljna je jedna bocica od 30 ml , i zatvorices celu poslovnu zgradu...npr palatu pravde...iz one bocice za alkohol....i to na mesec dana kazem..
Nema sanse da ubrzaju proces....
Ali oni koji znaju , oni ne koriste takve stvari namerno...iako su mi ti majstori ustvari ubrzali iseljenje, ipak ih nisam pustio da prospu , a da sam cutao prosuli bi, i zaebali bi svoj posao na dva meseca..
Ima u Zagrebu neki lik kojeg zovu Cipelic, nije bas kako treba, a fetis mu je po tramvajima pipati zenske cipele.
Jednom ne znam sta se dogodilo, da li ga je netko udario ili sl. uglavnom se osjecao revoltiranim i u punom tramvaju bacio smrdljivu bombu.

:mrgreen:

Kod nas u osnovnoj u Njemackoj su to jednom bacili u wc-u (nisam ja ali znao sam tko je) dva tjedna je skola smrdila po pokvarenim jajima, taj prvi dan poslali nas sve doma.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.