Quantcast

Horor filmovi,Gledali..Obrazlozili...Ocenili

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Leteća Šibica

Zainteresovan član
Poruka
497
fightclub.jpg

Fight Club (1999)
Jedan od najboljih. Odgledao po ko zna koji put, preporuka svima koji nisu pogledali film.
10/10

crank-poster-big.jpg

Crank (2006)
Akcioni film, čista akcija, prijao za promenu.
6/10

valhalla-rising.jpg

Valhalla Rising (2009)
Čisto izgubljeno vreme, u filmu se ništa ne desi i onda se završi. Gledam i ne mogu da verujem da je to sve.
3/10

death_at_a_funeral.jpg

Death at a Funeral (2007)
Komedija, dosta scena koje nasmeju, pristojna komedija.
6/10

inside_man.JPG

Inside Man (2006)
Pljačka banke, drži pažnju tokom celog filma.
7/10

last-house-on-the-left-cover-screen.jpg

The Last House on the Left (2009)
"Horor", nezanimljiv, predvidiv itd.
4/10

19077538_w434_h_q80.jpg

The Pleasure of Being Robbed (2008)
Jedva ispuniše 60 minuta filma. Slatka glumica i to je sve.
5/10

arlington_road_aff.jpg

Arlington Road (1999)
Priča o zaveri, terorizmu u Americi, neočekivan završetak potpuno. Ne drži pažnju toliko, dosta razvlačenja.
5/10

taxi_driver.jpg

Taxi Driver (1976)
7/10

Leteća Šibica

Zainteresovan član
Poruka
497
Polako, polako... film ne valja jer se ne slazes sa delima glavnog lika? :lol:

Ne nego je priča idiotska. Koliko god film u drugim poljima bio dobar, scenario, tj. priča o životu tog čoveka je besmislena, bez neke ideje, samo prikazivanje kolika je glupost jednog čoveka kroz ceo film. Gubljenje vremena, moje mišljenje.
Tu je i razočarenje ako volite Joy Divison, sem izuzetaka koji su fascinirani takvim načinom života.

suncokretic

Zainteresovan član
Poruka
329
ONDINE (2009)

http://www.imdb.com/title/tt1235796/

irski ribar (colin farrell) upeca devojku, koja samo što se nije udavila, i, malo-po-malo, sve ukazuje na to da je ona "selkie" (ne znam na srpskom ali to je vodeno biće koje kada odbaci "morsku" kožu može da živi na kopnu; a može biti muško/žensko; nije sirena); od trenutka kad ju je upoznao njemu se osmehne sreća;
njegova bolesna ćerka (insuficijencija bubrega) najviše i zastupa tu bajkovitu verziju o tome ko bi "ondine" mogla da bude...

e sad', ja sam se i "upecala" na to spominjanje bajke, ali, iskreno, film mi je bio dosadan... očekivala sam malo više romantike

Deuce

Domaćin
Poruka
3.254
ONDINE (2009)

http://www.imdb.com/title/tt1235796/

irski ribar (colin farrell) upeca devojku, koja samo što se nije udavila, i, malo-po-malo, sve ukazuje na to da je ona "selkie" (ne znam na srpskom ali to je vodeno biće koje kada odbaci "morsku" kožu može da živi na kopnu; a može biti muško/žensko; nije sirena); od trenutka kad ju je upoznao njemu se osmehne sreća;
njegova bolesna ćerka (insuficijencija bubrega) najviše i zastupa tu bajkovitu verziju o tome ko bi "ondine" mogla da bude...

e sad', ja sam se i "upecala" na to spominjanje bajke, ali, iskreno, film mi je bio dosadan... očekivala sam malo više romantike

Ako se vec pecas na bajke ,pogledaj Lady in the water :ok: !

xena7

Poznat
Poruka
9.599
remember-me_300.jpg

Fina,solidna melodrama.Iznenadih se glumom Robert Pattinsona,pozitivno.Ovo mu je valjda nešto prvo van Twilight sage,pa se baš trudi(u ulozi buntovnika,kao nekakav novi Džems Din.:))Dobra je i Emili iz Losta, Pirs Brosnan iskusno šarmantan.Akcenat ponovo na vrednosti porodice jer sve što se zbiva glavnim akterima ima u pozadini traume koje vuku iz porodice.
7/10

tupperware

Zainteresovan član
Poruka
352
prince_of_persia_the_sands_of_time_poster.jpg

8/10

baš bajkovito...odlična avanturica. Džejk Gui...Gill...Guil...Gugenhajm je baš poradio na britanskom akcentu, pomalo čudno s obzirom da glumi Persijanca :eek:

Džema...slobodno neka proteraju iz holivuda sve što nije rođeno na British Isle. Koliko seksi može biti akcenat...braaaaaaate mooože
Ostalo standard za summer flick al Džema:per:

Deuce

Domaćin
Poruka
3.254
Poslednja izmena:

*Dragonfly*

Aktivan član
Poruka
1.185
Neverovatno sam razocarana filmom www.imdb.com/title/tt0188503/

Meni se dugo nije desilo da me neki od njihovih filmova razocara. :)
Zato si me zaintrigirala. :)

Sta ti se nije svidelo? Gluma, zaplet, osecaj koji je film probudio?

Nisam gledala ovo ostvarenje i zaista me zanima na koji nacin su azijati omasili,
jer inace njihove filmove veoma volim. :)
Animirani su takodje fenomenalni. :heart:

edit:
Tek sada videh - film je mesavina zanrova. Komedija i horor. :(
Po mom misljenju, najgora kombinacija. Takvi filmovi su uglavnom tres.

Poslednja izmena:

*Dragonfly*

Aktivan član
Poruka
1.185
predivan film. losiji od prvog dela, ali citiracu komentar jednog lika sa foruma filmofila "kada bi svaka osoba iskusila ljubav nalik na onu iz Before sunrise, svet bi bio lepse mesto za zivot"

Zaista predivni filmovi. :heart:

Before sunrise bih sazela u jednu snaznu rec - usud.

Dok zivot rice kao divlja zver, njih dvoje se prepustaju zanosu, sljubljenih dusa.

Zrelu zelju razotkrivaju njihova lica.

Sunovratilo se vreme u vlastite senke, a oni su odbolovali sve male tuge,
odbacili sve crne slutnje, tiha sreca im se u lica ugnezdila.

I neka je samo dan jedan bio.

Bio je to kratki susret dva bica.
Za neznost. Za ljubav. Za usud.

Drugi film mi je pruzio pregrst fenomenalnih, mudrih, lucidnih dijaloga.

Cudesan je ples misaonih puteva.

Rastanak se cini nepostojec poput rasplinutog nimbusa.

Cuvali su jedno drugo, daleko, s one strane srca.
Tamo gde zivot dise.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.