Hong Kong na "ivici potpunog kolapsa"

Кина је једна од најодвратнијих држава које постоје. Иди у Смедерево па питај да ли је за локалну заједницу било боље када је жељезару држао U.S. Steel или сада када су тамо Кинези.

УСА је држало железару само док је отопљено сво оруже и оружје ЈНА
 
Конг, предуго чекате !
Похапсите коловође,
овце вратите у тор !

Британски агенти вам роваре, као што то одувек раде.
Ахахаха па само то се и чека да Пекинг побије довољно студената у слободарском Хонг Конгу па да се Кина максимално сатанизује и да на Западу крене бојкот кинеске робе. Видиш да су ти интелектуални ресурси осиромашени.
 
...
Нешто као Совјетски савез који је био поштован међу прогресивним људима на Западу,
...
све док нису кренули да газе људе тенковима по Прагу.

Људе ?
Каке бре људе, то су били злобници,
они који воле да им буде лоше !

Мене је мој покојни отац учио да све може у социјализму,
и да се иде у цркву
и да се буде богат
и да се буде главни ... све може !

Али не може из негативних разлога !

Хоћеш да се молиш Богу ?
Моли се !
Али не тако да то буде из мржње према Титу,
већ из љубави према Богу !

Разумеш ?
 
Ахахаха па само то се и чека да Пекинг побије довољно студената у слободарском Хонг Конгу па да се Кина максимално сатанизује и да на Западу крене бојкот кинеске робе. Видиш да су ти интелектуални ресурси осиромашени.

Ако су решили да руше Кину,
учиниће то и само из разлога демонстрација,
не треба им никакав погром.

Осим тога ко каже да треба пуцати у демонстранте ?
Али похапсити коловође, хммм, то обавезно !

Да је ЈНА на време похапсила само 50 људи,
Југа би и данас постојала.

Мада, хвала Богу ослободисмо се Црногораца !
 
УСА је држало железару само док је отопљено сво оруже и оружје ЈНА
То је глупост јер смедеревска жељезара не може да топи високо-легирани челик.
Иначе U.S. Steel је био редак (ако не и једини) светао пример страног инвеститора који улаже у локалну заједницу, у локалну културну сцену, у локални фудбалски клуб, у екологију. А Кинези у набројано улажу долара нула.
Ево у Бору од када су дошли Кинези никада масовнији протести због загађења јер исто није било тог нивоа никада пре!

 
Ахахаха па само то се и чека да Пекинг побије довољно студената у слободарском Хонг Конгу па да се Кина максимално сатанизује и да на Западу крене бојкот кинеске робе. Видиш да су ти интелектуални ресурси осиромашени.
Bojkotovace NIKE i Iphone, i jos gomilu drugih firmi, bojkotovace sami sebe?
 
То је глупост јер смедеревска жељезара не може да топи високо-легирани челик.
Иначе U.S. Steel је био редак (ако је и једини) светао пример инвеститора који улаже у локалну заједницу, у локалну културну сцену, у локални фудбалски клуб, у екологију. А Кинези у набројано улажу долара нула.
Ево ти Бору од када су дошли никада масовнији протести због загађење јер исто никада није било тог нивоа.

Sto su otisi US Steel? Jel su ostavili neke dugove?
 
То је глупост јер смедеревска жељезара не може да топи високо-легирани челик.
Иначе U.S. Steel је био редак (ако не и једини) светао пример страног инвеститора који улаже у локалну заједницу, у локалну културну сцену, у локални фудбалски клуб, у екологију. А Кинези у набројано улажу долара нула.
Ево у Бору од када су дошли Кинези никада масовнији протести због загађења јер исто није било тог нивоа никада пре!


а ди су тенкови ?
 
Znaci
Protesti nisu opravdani po tebi? Nemaju nikakvu stvarnu vrednost za tamosnje gradjane? Meni je prijatelj bio pre 2 nedelje u HongKongu pa imam njegove utiske iz prve ruke
A ne razlikuju se skoro uopste od onoga sto sam cuo iz antiKomunistickih izvora

Nema sanse ni pod tackom razno da narod Hong Konga zeli vise slobode, da nisu zadovoljni mnogo cime
Nego je to dirigovano spolja
Kao sto je narod Srbije ziveo krasno i velicanstveno pa je onda nego dirigovao spolja da se Srbija pobuni protiv Milosevica
jesi li ti ogranicen ? Napisao sam da razumem ispoljavanje protesta,ali ne na ovaj nacin.Ovi sto protestvuju sasvim sigurno idu na eskalaciju nasilja, a to se ne desava bez necje podrske.Nakacio sam pre neki dan Video kada su "protestenti" zivog coveka spalili pred kamerama
 
Интелектуални ресурси су ти баш осиромашени. Па и Сирија одакле долазе мигранти које пљујете некада је блистала док је Европа била у мрачњаштву средњег века.
И републике у Његовој Југославији биле су озбиљна друштва, а сада?
Има мали милион таквих примера. Не може по томе да се гледа.
И Кина док је поштовала принцип "једна Кина два система" уживала је симпатије, а сада се те симпатије због терора у Хонг Конгу топе као грудва снега на сунцу. Нешто као Совјетски савез који је био поштован међу прогресивним људима на Западу, нарочито међу младима, све док нису кренули да газе људе тенковима по Прагу.
nemoj samo ti suntavi o intelektualnim resursima.To je kultura u kontinuitetu od pet milenijuma,dan danas im dugujes otkrica koja svi koristimo.Dok su oni znali za papir tvoj daleki predak je pacijim gofnima crtao po zidovima zemunice
 
О војној тајни се ћути,
значи и да знам - ћутим !

Ели воја тајна да штити војску или цивило цивилке ? Милим да су тајне врста преваре појединки и појединаца из личнога и грунога интереса

Мислим да су тајне штетне.
 
Ели воја тајна да штити војску или цивило цивилке ? Милим да су тајне врста преваре појединки и појединаца из личнога и грунога интереса

Мислим да су тајне штетне.

Штетне су за непријатеља, свакако !
 
Ako su ovo organizovale strane službe jel to onda znači da je Kina šuplja u tom smislu? Mislim ono, strane službe rovare po navodno ekonomskoj sili koja je već za mnoge broj jedan a i u vrhu je vojno.

Империји су отети путнички авиони од којих је један насапуњао пентагон.
 
Кинези би требало да примене белоруски рецепт. Наваташ будале и онда их пребациш на други крај државе у неку вукојебину и пустиш их, без пара без докумената.
Било би ту батина колико хоћеш од поштеног света.
 

Back
Top