Homosexsualna ljubav

Ne ja ne mogu da zamislim svoj zivot bez muskarca....
Dosadno bi mi bilo sa zenama da se opijam, dosadno bi bilo gledati fudbal bez najboljeg prijatelja...
Ali nemaju potrebu da se svlace predamnom :)

A zene...nemam potrebu za njima preko dana...uvece se ta zelja javlja...
jel i to dokaz muskog mozga?
 
Ma nisam tuzna bre, to je ono kao...Femkam se malo, ipak sam zensko :) Samo se setih nekog ko me je uvek gledao kao druga...A ja sam se nadala da cu biti nesto vise...Mada, to sam tek shvatila od kako ga nema...etc...da ne davim...
 
Aleksa76:
Ma kakva moralna nakaza :)
Samo mislim da mu mozes slobodno reci
Tesko da bi se koji muskarac bunio i branio zeni da ima devojku :)

Kazi mu, primice ga ;)

U pravu si...ja sam decku lepo rekla da hocu da probam sa curom a on ako hoce moze samo da gleda-bar prvi put :twisted: :D ;) i on se odusevio...sad trazimo curu za trojku :razz: lepo meni,lepo njemu i svi srecni :-D
 
Aleksa76:
Malo bolje kada razmislim.....
Sasvim je logicno da bi sve zene trebale bi da budu
Mislim...lepsi pol...i te price...
Hmmm
A negde i procitah da je 80% zena sa bisex osecanjima...

Gde si to procitao? U " Zoni sumraka"? Glupost...povracala bih nedelju dana kad bi me zena dodirnula...seksualno...bljak...odvratno... :roll: :twisted:
 
Banshee:
tipicna muska recenica :?
cula sam je sto puta do sada...

Pa zar nije logicno?!
Zene su lepe, doterane, depilirane, strukirane, oble, nezne....
Sa druge strane imas aljkave, dlakave i grube muskarce

Da pojasnim, da sam zensko bio bih muska lezbejka :) dakle ona lezba koja juri superzenstvene lezbe :)


Joj al vas mrzim pedercine glupe

Ko tebe iznervir'o?
I gde vide pedere? Zar ne vidis da sve vri od lizara....?
 
E ja sam jednom bila na nekoj zurci sa najboljom drugaricom gde je nju spopala neka lezbejka,pocela fino likusa da je vata i da kruzi oko nje,i tu ti ja uletim da pomognem drugarici pa na brzinu odglumim njenu devojku i pogledam ovu u fazonu "sta ti mala o's?",ali dj.oka ova ti se tu jos vise nalozi pa udari i mene da muva...htela mala izgleda u trojku...sta su ti lezbejke....
 
Aleksa76:
Pa zar nije logicno?!
Zene su lepe, doterane, depilirane, strukirane, oble, nezne....
Sa druge strane imas aljkave, dlakave i grube muskarce

Da pojasnim, da sam zensko bio bih muska lezbejka :) dakle ona lezba koja juri superzenstvene lezbe :)

jbg ja sam zensko,a ipak obozavam aljakave,grube i (ne uvek) dlakave muskarce :)
 

Back
Top