Homosexsualna ljubav

ja ne razumem zasto svaku temu morate da pretvorite u svadju medju onima koji podrzavaju ili jesu homoseksualci i onima koji pljuju po njima...Pitanje je konkretno postavljeno, ko nije osetio homoseksualnu ljubav, neka zaobidje temu...
 
...pa empaticna sam , i verujem u ljubav...i verujem i u tvoje iskustvo ;)

...mada moram priznati , i meni je tesko da verujem u ljubav izmedju dva muskarca , ali kad se setim nekih recenica iz gore-navedene knjige...
...nije jedna visokorazvijena drevna nacija mogla sva biti sastavljena od bolesnika zar ne?
 
Zefirra:
...pa empaticna sam , i verujem u ljubav...i verujem i u tvoje iskustvo ;)

...mada moram priznati , i meni je tesko da verujem u ljubav izmedju dva muskarca , ali kad se setim nekih recenica iz gore-navedene knjige...
...nije jedna visokorazvijena drevna nacija mogla sva biti sastavljena od bolesnika zar ne?

Misljenja sam da se muskarci, kao i zene, medjusobno mnogo bolje razumeju te s'toga ima izleta u homo vode...Bar kod mene...E sad, to je nesto sto me ne zadovoljava potpuno, ipak sam kompletnija pored muskarca. i nadam se da cu, jednom naici na nekoga kome cu moci toliko da se dam koliko sam se dala zeni. Ne, nisu oni bolesnici...vise je to bi animalni instikt koji ih je vukao...Ratnicki...POnajvise kad su godinama udaljeni od zena...
 
...pa to hocu da kazem , nema sanse da jedna kultura koja se i dan danas ceni i izucava bude sastavljena od ...bolesnih ljudi...ne?
...Spartanci su bili ratnici , kod njih je to i bilo pozeljno , ali Atinjani su ipak ziveli u miru i u gradskim uslovima...a opet kod njih je veoma bila izrazena takva vrsta ljubavi , pa se cak ljubav izmedju dva muskarca smatrala kao nesto cistije i jache nego ljubav izmedju muskarca i zene...
...sto opet mozda ima veze s tim sto su zene tretirane kao niza bica , bez prava glasa...
:rolleyes:
...meni se jedino ne svidja agresivnost muskaraca , tj. egzibicionizam svega toga , ni kog homo ni kod hetero...
 
Zefirra:
...pa to hocu da kazem , nema sanse da jedna kultura koja se i dan danas ceni i izucava bude sastavljena od ...bolesnih ljudi...ne?
...Spartanci su bili ratnici , kod njih je to i bilo pozeljno , ali Atinjani su ipak ziveli u miru i u gradskim uslovima...a opet kod njih je veoma bila izrazena takva vrsta ljubavi , pa se cak ljubav izmedju dva muskarca smatrala kao nesto cistije i jache nego ljubav izmedju muskarca i zene...
...sto opet mozda ima veze s tim sto su zene tretirane kao niza bica , bez prava glasa...
:rolleyes:
...meni se jedino ne svidja agresivnost muskaraca , tj. egzibicionizam svega toga , ni kog homo ni kod hetero...


ne moras nam to govoriti to se vidi i po izboru momka debila
 

Back
Top