bilosta
Aktivan član
- Poruka
- 1.093
"Strašna mi je količina straha u kojoj gej ljudi žive. Jednako je strašno što svakodnevno moraš da se preslišavaš kojom ulicom ideš, u koji autobus ulaziš, ko te okružuje, kako će se ponašati tvoji roditelji, kao i bilo koja vrsta nasilja"
Boban Stojanović
http://www.24sata.rs/vesti/aktuelno...disnje-parade-jednako-nam-je-tesko/1752.phtml
Da li je ovo istina? Ja iskreno mislim da nije, poznajem jednog "Geja" (da ne kazem P.....) i on nema nekakvu kolicinu straha, i ne osvrce se na ulici, ne razmislja u koji autobus ulazi (razmislja samo o tome koji mu autobus treba)....
Da li neko zna nekog geja ili je sam gej, da moze da nam potvrdi ovo sto prica Boban?
Boban Stojanović
http://www.24sata.rs/vesti/aktuelno...disnje-parade-jednako-nam-je-tesko/1752.phtml
Da li je ovo istina? Ja iskreno mislim da nije, poznajem jednog "Geja" (da ne kazem P.....) i on nema nekakvu kolicinu straha, i ne osvrce se na ulici, ne razmislja u koji autobus ulazi (razmislja samo o tome koji mu autobus treba)....
Da li neko zna nekog geja ili je sam gej, da moze da nam potvrdi ovo sto prica Boban?


