Quantcast

Homofobija

Jeste li homofob?

• 1. DA - homoseksualnost bih kaznio smrtnom kaznom

• 2. DA - homoseksualnost bih kaznio zatvorskom kaznom

• 3. DA - homoseksualnost je bolest i pripisao bih im liječenje

• 4. DA - ne želim ih u blizini porodice, na medijima...

• 5. ne zamaram se njima

• 6. NE - al nebih im dozvolio gej brakove i posvajanje dece

• 7. NE - tako dugo dok ne diraju mene, neka rade šta žele

• 8. NE - poznajem par pripadnika GLBT populacije i OK su

• 9. NE - ima puno važnijih problema oko kojih bi trebala brinuti naše društvo

• 1. DA - homoseksualnost bih kaznio smrtnom kaznom

• 2. DA - homoseksualnost bih kaznio zatvorskom kaznom

• 3. DA - homoseksualnost je bolest i pripisao bih im liječenje

• 4. DA - ne želim ih u blizini porodice, na medijima...

• 5. ne zamaram se njima

• 6. NE - al nebih im dozvolio gej brakove i posvajanje dece

• 7. NE - tako dugo dok ne diraju mene, neka rade šta žele

• 8. NE - poznajem par pripadnika GLBT populacije i OK su

• 9. NE - ima puno važnijih problema oko kojih bi trebala brinuti naše društvo

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

kyo.

Elita
Poruka
22.686
Мени се не свиђа што ДС-Геј 17-СПС власт педерима свакаква права дозвољава, која им нису Уставом изричито загарантована.
Нпр. 5000 Е за сајт, парадирање и сл.

koliko me sećanje služi Paradiranje ste im par puta demolirali ... ako ste nezadovoljni vladom - homoseksualci su vam najmanje krivi

a danas sutra kad vam dođu na vlast Nikolić/Tabakovička/Ilić koji su isto za EU moraće i oni da prihvate gej populaciju kao normalni i sastavni deo jednog naroda ....tako da sad bzvze mlatite jadne gejeve :idea:

goxy

Zaslužan član
Poruka
105.740

koliko me sećanje služi Paradiranje ste im par puta demolirali ... ako ste nezadovoljni vladom - homoseksualci su vam najmanje krivi

a danas sutra kad vam dođu na vlast Nikolić/Tabakovička/Ilić koji su isto za EU moraće i oni da prihvate gej populaciju kao normalni i sastavni deo jednog naroda ....tako da sad bzvze mlatite jadne gejeve :idea:
Ovo već hiljadita tema na istu temu:lol:

Andjela

Elita
Poruka
23.874
Homofobija

images

"Homofobija: nedostatak osjećaja ljubavi za pripadnike vlastitog spola i posljedična mržnja takvih osjećaja kod drugih... vjerovanje u neodvojivu superiornost jednog oblika ljubavi i koja zbog toga treba dominirati."
Audre Lourde

Da li ste homofobi?

1. DA - homoseksualnost bih kaznio smrtnom kaznom
2. DA - homoseksualnost bih kaznio zatvorskom kaznom
3. DA - homoseksualnost je bolest i pripisao bih im liječenje
4. DA - ne želim ih u blizini porodice, na medijima...
5. ne zamaram se njima
6. NE - al nebih im dozvolio gej brakove i posvajanje dece
7. NE - tako dugo dok ne diraju mene, neka rade šta žele
8. NE - poznajem par gejeva i ne smeta me to
9. NE - ima puno važnijih problema oko kojih bi trebala brinuti naše društvo

----------

i koji je vaš stav po tom pitanju? :think:

Kyo, sta te je navelo da postavis ovakvu temu, pa jos i anketu?

Reckless

Buduća legenda
Poruka
25.396
E sad kad bih otvoreno pricao o tome sa nekim ko javno tvrdi da je pripadnik LGBT populacije, on bi vjerovatno rekao da sam homofob jer i ta homoseksualnost, koliko god ja bio liberalan, bas i nije normalna pojava, a za vecinu takvih je homofob svako ko ne tvrdi da biti homoseksualac je isto sto i biti strejt, da je to potpuno normalno, no medjutim nije, no je to perverzno. Ali je to blag oblik perverznosti, kakvih sve ima.

A s druge, od laznih moralista i latetnih homoseksualaca cesto stanem u odbranu homoseksualcima, jer oni ga pretjeraju do te mjere da sve sto se razlikuje od njih treba pobiti. I homoseksualci su ljudi, e sad sto imaju takve nagone kakve imaju, to je vec nesto drugo, jer nijesu ih oni birali, vec se vremenom saznali da ih imaju.

Gdje god okrenem, sukob misljenja, no nije to jedina tema gdje je to tako :P

Andjela

Elita
Poruka
23.874

Cekaj bre kyo, pa i Turska i Bih i Albanija i Makedonija hoce u EU, sto im ne traze da i tamo paradiraju homici?

Neca1977

Ističe se
Banovan
Poruka
2.534
Да треба хомосексуализам кажњавати смртном казном. То је злочин против човека и природе. И нисам хомофоб јер ја их се не бојим.

srbija024

Aktivan član
Poruka
1.169
E sad kad bih otvoreno pricao o tome sa nekim ko javno tvrdi da je pripadnik LGBT populacije, on bi vjerovatno rekao da sam homofob jer i ta homoseksualnost, koliko god ja bio liberalan, bas i nije normalna pojava, a za vecinu takvih je homofob svako ko ne tvrdi da biti homoseksualac je isto sto i biti strejt, da je to potpuno normalno, no medjutim nije, no je to perverzno. Ali je to blag oblik perverznosti, kakvih sve ima.

A s druge, od laznih moralista i latetnih homoseksualaca cesto stanem u odbranu homoseksualcima, jer oni ga pretjeraju do te mjere da sve sto se ralikuje od njih treba pobiti. I homoseksualci su ljudi, e sad sto imaju takve nagone kakve imaju, to je vec nesto drugo, jer nijesu ih oni birali, vec se vremenom saznali da ih imaju.

Gdje god okrenem, sukob misljenja, no nije to jedina tema gdje je to tako :P

sluzbena definica perverzije je ono sto se ne svidja jednom od dva partnera,a drugom svidja.a ne ono sto se licno tebi ne svidja.

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Да треба хомосексуализам кажњавати смртном казном. То је злочин против човека и природе. И нисам хомофоб јер ја их се не бојим.
А ја мислио да по овом питању имам најекстремнији став :лол: :lol::lol:

Reckless

Buduća legenda
Poruka
25.396
sluzbena definica perverzije je ono sto se ne svidja jednom od dva partnera,a drugom svidja.a ne ono sto se licno tebi ne svidja.

Pa ne svidja mi se kad se dva muskarca ljube, za ovo ostalo da ne pricam, tako da nijesam pogrijesio pojam. No sto se tice lezbejki, postoje neke druge stvari koje mi se ne svidjaju kod njih, ali ne bih sad u detalje.

Gazija

Iskusan
Poruka
6.120
Definitivno jesam homofob ... Ali ne mislim da ih treba ubiti zbog toga, zatvarati ili bilo sta slicno ... Vec jednostavno, ne treba promovisati to ...Izmedju 4 zida nek rade sta hoce ...

kyo.

Elita
Poruka
22.686
Kyo, sta te je navelo da postavis ovakvu temu, pa jos i anketu?

ovaj članak :arrow:
http://forum.krstarica.com/showthread.php/444910-Homofobija?p=16903175&viewfull=1#post16903175

a i video na you tube gde jedan britanski novinar radi intervju za ljudima (slučajnim prolaznicima) i kako svi od reda hladnokrvno govore da takve ljude treba ubiti :eek:
samo zato jer su homoseksualci...pazi ako si homoseksualac to ne znači da si odma i pedofil i silovatelj i ubojica i lopov i korumpirano smeće, i ratni zločinac...koje bi u biti trebalo najstrože kažnjavati

homoseksualac po definiciji je punoletna osoba koja s drugom punoletnom osobom istog spola stupa u seksualni odnos (koji obojica žele) u privatnosti svoje spavaće sobe!? (tako bi nekako bila po meni definicija)

i sad čime su oni zaslužili smrtnu kaznu, kamenovanje, vešanje i slično...
kome su oni naneli zlo? jesu ubili nekog? nisu
jesu silovali nekog? nisu
jesu opljačkali nekog? nisu
jesu prevarili izmanipulirali nekog? nisu

eto to me navelo na otvaranje ove teme... :idea:
i sad čime su

srbija024

Aktivan član
Poruka
1.169
Pa ne svidja mi se kad se dva muskarca ljube, za ovo ostalo da ne pricam, tako da nijesam pogrijesio pojam. No sto se tice lezbejki, postoje neke druge stvari koje mi se ne svidjaju kod njih, ali ne bih sad u detalje.

to je tvoja i moja licna stvar sta se tebi ne svidja ali nemamo pravo nazivati neke stvari perverzijama jer one to nisu.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.