strani placenik bre Domaćin Poruka 4.285 08.11.2010. u 20:41 - Homofobija opet na Pinku #1 Evo ga Marjan Risticevic nesto se pravi pametan. Seljacina.
O oklop Aktivan član Poruka 1.226 08.11.2010. u 20:41 - Homofobija opet na Pinku #2 Само ретардирани људи гледају фарму.
Владан Buduća legenda Poruka 37.699 08.11.2010. u 20:42 - Homofobija opet na Pinku #3 ..farmu, grand paradu, utisak nedelje, velikog brata...
strani placenik bre Domaćin Poruka 4.285 08.11.2010. u 20:43 - Homofobija opet na Pinku #4 Ne gledam ni ja ali sam se zatekao i video selju kako mu smeta "makedonac" Boki13.
strani placenik bre Domaćin Poruka 4.285 08.11.2010. u 20:44 - Homofobija opet na Pinku #5 Utisak nedelje je odlicna emisija.
G gost 227949 Veoma poznat Poruka 13.999 08.11.2010. u 20:44 - Homofobija opet na Pinku #6 drinjaca: ..farmu, grand paradu, utisak nedelje, velikog brata... Kliknite za proširenje... Eh što ne volim da se složim u nečemu, sa ljudima koji piju sok od borovnice.
drinjaca: ..farmu, grand paradu, utisak nedelje, velikog brata... Kliknite za proširenje... Eh što ne volim da se složim u nečemu, sa ljudima koji piju sok od borovnice.
kambodza Elita Poruka 15.736 08.11.2010. u 20:46 - Homofobija opet na Pinku #7 strani placenik bre: Ne gledam ni ja ali sam se zatekao i video selju kako mu smeta "makedonac" Boki13. Kliknite za proširenje... ..makedonac ili makedonka nagradno je pitanje ................
strani placenik bre: Ne gledam ni ja ali sam se zatekao i video selju kako mu smeta "makedonac" Boki13. Kliknite za proširenje... ..makedonac ili makedonka nagradno je pitanje ................
G gost 227949 Veoma poznat Poruka 13.999 08.11.2010. u 20:46 - Homofobija opet na Pinku #8 Inače, "Pink" je pederska televizija u svakom pogledu.
gost 214153 Poznat Poruka 7.802 08.11.2010. u 20:47 - Homofobija opet na Pinku #9 strani placenik bre: Utisak nedelje je odlicna emisija. Kliknite za proširenje... Предивна емисија. ''Ваше право да знате све'' ...јел да да је емисија непристрасна? Ја је волим због тога.
strani placenik bre: Utisak nedelje je odlicna emisija. Kliknite za proširenje... Предивна емисија. ''Ваше право да знате све'' ...јел да да је емисија непристрасна? Ја је волим због тога.
shojo maho Buduća legenda Banovan Poruka 29.141 08.11.2010. u 20:47 - Homofobija opet na Pinku #10 Nepravilno postavljena tema