Hodati i nikad ne naleteti

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li je vama odvratno cuti kad zene koriste izraze koje cesto ni muskarci ne koriste, ono u stilu "stisni bulju" "***** ti mamu" itd.

Meni to na curi skroz rusi zenstvenost i od takvih kita pada.

Kod nas je bas retko sresti zenu koja je bas fina i zenstvena. Kad ce se to popraviti?
 
Da li je vama odvratno cuti kad zene koriste izraze koje cesto ni muskarci ne koriste, ono u stilu "stisni bulju" "***** ti mamu" itd.

Meni to na curi skroz rusi zenstvenost i od takvih kita pada.

Kod nas je bas retko sresti zenu koja je bas fina i zenstvena. Kad ce se to popraviti?

nisam puritanac, ali recnik treba da ima neke granice. i muski i zenski recnik.
 
Da li je vama odvratno cuti kad zene koriste izraze koje cesto ni muskarci ne koriste, ono u stilu "stisni bulju" "***** ti mamu" itd.

Meni to na curi skroz rusi zenstvenost i od takvih kita pada.

Kod nas je bas retko sresti zenu koja je bas fina i zenstvena. Kad ce se to popraviti?

Da,uzasno odvratno...

Ok,ako je izrevoltirano,tad ni ja ne mogu da se kontrolishem pa .......po spisku,but ako je deo svakodnevnog rechnika odvratno je blaga rech
 
Ja volim da koristim prave narodne izraze za sve u vezi sa seksom, a ako to neko smatra ruznim rechima onda je to njegov problem. Naravno, u shirem drushtvu o sexu se i ne pricha, osim nekakvih poshalica, tako da se ovo odnosi na sasvim usko, najuze drustvance. Umem i da opsujem, ali to je vec retka pojava.
 
Ja volim da koristim prave narodne izraze za sve u vezi sa seksom, a ako to neko smatra ruznim rechima onda je to njegov problem. Naravno, u shirem drushtvu o sexu se i ne pricha, osim nekakvih poshalica, tako da se ovo odnosi na sasvim usko, najuze drustvance. Umem i da opsujem, ali to je vec retka pojava.

i ja koristim normalne reci. i ponekad opsujem, ali i tu ima razlike, kakva je psovka i tako to. ovo sto je sinnke naveo, bas su grube psovke. ne volim ni kad takvo nesto musko kaze a kamoli zensko.
mozda jos vise od psovanja mrzim jezicko puritnastvo. neko prica vic i kaze k.urac, a neko zakoluta ocima: jao, kakve to rece pricas, puj, puj...e sto to sviranje mrzim! :D
 
i ja koristim normalne reci. i ponekad opsujem, ali i tu ima razlike, kakva je psovka i tako to. ovo sto je sinnke naveo, bas su grube psovke. ne volim ni kad takvo nesto musko kaze a kamoli zensko.
mozda jos vise od psovanja mrzim jezicko puritnastvo. neko prica vic i kaze k.urac, a neko zakoluta ocima: jao, kakve to rece pricas, puj, puj...e sto to sviranje mrzim! :D


E ti si preterala. To su likovi koji glumataju.
Ja govorim o sirovinama koji nemaju slifa. Neko ko ima slifa moze cak i u "nepodobnoj" situaciji opsovat i da nista ne bude i da mu niko ne zameri.
 
Suzana iz velikog brata je zena tvog zivota.. ;) :lol: 8-)

Nema sanse. Zena mog zivota je mirna povucena i jako voli kitu. Dozvoljava mi da je ***** kad pozelim u kojoj pozi pozelim i uvek mi sve potvrdjuje i mene slusa.

A ako nije dobra i nesto zgresi ako mi se lepo izvine onda je pomazim, a ako mi udari kontru onda je odmah vodim u prostoriju za ponizavanje u bulju.
 

Back
Top