Quantcast

Hodati i nikad ne naleteti

moje srce

Iskusan
Poruka
6.052
sinnke: Nema sanse. Zena mog zivota je mirna povucena i jako voli kitu. Dozvoljava mi da je ***** kad pozelim u kojoj pozi pozelim i uvek mi sve potvrdjuje i mene slusa.
ma da... a ime joj je Gumena Lutka

sinnke: A ako nije dobra i nesto zgresi ako mi se lepo izvine onda je pomazim, a ako mi udari kontru onda je odmah vodim u prostoriju za ponizavanje u bulju.
pogresila sam... a ime joj je Gumena Lutka Sa Baterijama I Snimljenim Txtom "Sinnke, izvini"

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.713
sinnke: Nema sanse. Zena mog zivota je mirna povucena i jako voli kitu. Dozvoljava mi da je ***** kad pozelim u kojoj pozi pozelim i uvek mi sve potvrdjuje i mene slusa.
ma da... a ime joj je Gumena Lutka

sinnke: A ako nije dobra i nesto zgresi ako mi se lepo izvine onda je pomazim, a ako mi udari kontru onda je odmah vodim u prostoriju za ponizavanje u bulju.
pogresila sam... a ime joj je Gumena Lutka Sa Baterijama I Snimljenim Txtom "Sinnke, izvini"
U tvom sistemu je to gumena lutka, jer tebi kao takav i pase. Sinnke je predobar tragac, tako da tvoja jadna zelja (o gumenoj lutki) da bude deo mog zivota pada u vodu.

Jedi se, crkavaj od muke ali sinnke uvek dobije ono sto trazi a i nadje. Svi su se uvek cudili i govorili nece biti tako... nikad ti to nece proci, ali eto meni uvek podje za rukom.:lol:

A zasto, zato sto sam najjaci macak. Njaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

MYOB

Ističe se
Poruka
2.030
Da li je vama odvratno cuti kad zene koriste izraze koje cesto ni muskarci ne koriste, ono u stilu "stisni bulju" "***** ti mamu" itd.

Meni to na curi skroz rusi zenstvenost i od takvih kita pada.

Kod nas je bas retko sresti zenu koja je bas fina i zenstvena. Kad ce se to popraviti?
Ne znam kuda se kreces. Moje prijateljice i ja uopste nismo u gore pomenutom fazonu. Cak mislim da uopste ne poznajem devojku koja je takva.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.