Quantcast

Hodati i nikad ne naleteti

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.713
Dobra definicija... :lol:
Najbolja i jedina ostvarljiva. Zna se ko kosi a ko vodu nosi, a i one to vole samo im je glupo da priznaju.

Razumem zene, one su cesto bile sa sirovinama pa to sve sto ja kazem pomesaju i misle da sam i ja takav, a ja nisam sirov samo ne dam da mi neko oduzme mesto koje sam rodjenjem dobio, a i zena manje vlazi ako je glavna u kuci i nije joj do seksa.

U kuci moze biti samo jedan gazda, a taj gazda mora imati kitu.

Ljuba82

Domaćin
Poruka
3.085
...мени је баш одвратно кад чујем да жена псује као кочијаш...а још ако користи оно...мисим бате, мисим значи бате ово, мисим значи...:evil:
...цигарете уопште су посебна прича...а још кад их видим кад их онако оставе у уснама....док са рукама раде нешто...е то ми је баш дно...

...ок...може да излети нека ситна псовка...или мало сочнија...чисто да се види да је човек...:lol:...али баш не волим те мушкобањасте жене....шта ћу кад волим оне миле женице...једино ме плаше оне миле манипулаторке...јер их је много заебано открити...:wink:

Lúnasa

Buduća legenda
Poruka
37.784
..pa jeste ružno.. ali je odvratno i kada muškarci psuju, tj. kada preteruju u tome...
..npr. nisam psovala nikad ali mi se u zadnjih par godina desi da mi se omaknu psovke..
..kod mene u kući, inače niko ne psuje, ni mama, ni tata, ni niko..

Poruka
4.603
...цигарете уопште су посебна прича...а још кад их видим кад их онако оставе у уснама....док са рукама раде нешто...е то ми је баш дно...
To je odvratno i kad mushkarac uradi.

Mene bi odmah prosla volja za sexom kada bi mi vesela rekla kako hoce da se iskara!

Hm .. nikad nisam imala potrebe tako neshto da kazem u realnom kontaktu :)

luna 30

Primećen član
Poruka
788
Da li je vama odvratno cuti kad zene koriste izraze koje cesto ni muskarci ne koriste, ono u stilu "stisni bulju" "***** ti mamu" itd.

Meni to na curi skroz rusi zenstvenost i od takvih kita pada.

Kod nas je bas retko sresti zenu koja je bas fina i zenstvena. Kad ce se to popraviti?
Većinom se žene, koje koriste takve izraze, uglavnom kriju iza toga. Prikrivaju nesigurnost i ranjivost koju osjećaju. To je sistem "napad je nabolja odbrana". Mada... nedostatak kulture ipak čini svoje.

gost 10000

Veoma poznat
Poruka
10.852
mislim da grešiš, loona.......uopšte nije stvar u nesigoornosti nego u nedostatku vaspitanja.......ne kaže neko da žene generalno moraju da boodu na note....niti ljoodi uopšte........sinnke je baš dobro naveo kako ne sme žena da se ponaša..............

gost 10000

Veoma poznat
Poruka
10.852
takva im je priroda....znači nije osetljivost u pitanju..... još nisam sreo žensku varijantu sinketa i normalno je što niko ne želi takvu....da kaže nešto tipa...."istorbao me je u boolju, bila sam nevaljala... volim njegovu kitu" ......

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.264
Većinom se žene, koje koriste takve izraze, uglavnom kriju iza toga. Prikrivaju nesigurnost i ranjivost koju osjećaju. To je sistem "napad je nabolja odbrana". Mada... nedostatak kulture ipak čini svoje.
Al' ustvari imam snažan poriv da psujem, da lupetam gadosti, drogiram se, pušim i pričam o maloj/velikoj nuždi... da se ponašam natužnije kad naletim na ovakve komentare... zapravo se ne odnosi na citat nego uglavnom na ove ostale. I toliko me ne dotiče da li će njih to zaista da pogodi ili nekako odbije od mene nego još i forsiram to, el mi ne prija da sam u društvu nekoga ko prioritet daje formi, a ne smislu izgovorenog.
I to se tako protegne da sam mogla jasno nazreti mudre misli nekog možda deteta od 15-ak godina, koje su pale u blato jer je/ga niko nije slušao zbog b'ate mis'im ovo ono...
Ustvari, ipak znam devojku koja b'ate ne vadi iz usta i da, prilično se lako daa primetiti, ali meni lično ne smeta.

Dobro sad, ne znači da treba da se psuje majka neznancu. Ali celokupan način izlaganja bi mogao biti vama, gospodo, malo manje bitan. Ni po čemu se ne razlikujete od genija koji kolaju ovim, baš ovim prostorom, u potrazi za pravopisnim greškama i onda glume Branka Kockicu.

Baš su mi mutni i sumnjivi ljudi koji furaju neku preteranu uljudnost.

Zapravo je to simpatično, ali kod Britanaca, njima je to kao neka odlika, onako na nacionalnoj osnovi. Predrasudeee :lol:

Ima neki forum gde sam psovala najcrnje i iživljavala se kao debil. Neverovatno kakvu pažnju privukoh time, i to prilično pozitivnu. A šta mislite o tome???

Samo sam htela da kažem kako imam potrebu da radim sve što se nekome čini "nekonvencionalno pogrešno".

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.713
takva im je priroda....znači nije osetljivost u pitanju..... još nisam sreo žensku varijantu sinketa i normalno je što niko ne želi takvu....da kaže nešto tipa...."istorbao me je u boolju, bila sam nevaljala... volim njegovu kitu" ......
Pa bolje da to kaze nego da nista ne kaze , a jedino sto voli to je moj kesh.

E to mi je skroz zenstveno kad ona kaze "kako volim njegovu kitu".

Pa cak i "nisam bila dobra pa me decko morao isponizavati u guzu"

Sve je to kul, i jos na nacin koji se kaze, ma to samo znaju prave fine zene. Ma to ili jesi ili nisi, nema glume.

Pa ljudi moji u tome i je fora da znas sta i kad upotrebiti i na koji nacin. i Koje reci nikad ne upotrebit. Stvarno ima nekih izraza koje ja ne bi ni sa najvecim sirovinama upotrebio.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.