Hod

Џорџи

Srebrna tastatura
Poruka
216.061
Sad mi pade na pamet..videh pre neki dan jednu bivsu i zaista hoda i klimata se kao kamila..kad mi je prilazila gledam je i nasmesim se..nasmeje se i ona ali joj je frka pa se sva nesto izlomi ili potrci..inace uvek posmatram hod...retko koja ima samopouzdanje i stav da ne promeni nista kad vidi da je gledaju..jedna je imala x noge i na unutra ko pache neko hodala..smotana sva neprirodno nekako se krece..jel primecujete taj manjak samopouzdanja kod ljudi koji poziraju ko na pisti..pa sve nesto imaju na sebi sto bi skrenulo poglede sa nekih mana ili viskova?

Ja sam još davno rekao da bi trebala da se organizuje neka škola za hodanje.. Neki put onako baš sednem i gledam ljude, j.bt polovina hoda nekako, nemam pojma :lol: Muškarci su gori :lol:

Samopuzdanje se neverbalno vidi i pri čovekovom sedenju. Ako su ramena uvučena, kičma pogrbljena, šake savijene..............Zna se šta je.
Nego, baš bih volela da nekada za neku bivšu i nešto lepo napišeš, pobogu kakav si to čovek kada ih sve pljuješ, ali ono baš nisko?
Pa gde su ti onda bile oči, valjda je i onda tako hodala?
Da, nemoj mi sad-da je valjalo opstalo bi, to svi znamo, ali opet i raspičakne veze imaju neke deliće pozitvne prošlosti.
Inače, grozim se kada neko ( muško, žensko, nebitno) uvek u lošem kontekstu serenda po bivšim ljubavima, kresovima, švalerkama, švalerima, simpatijama..........Iiiiiiiiiiiii bre...........

Ok, drzanje moze biti neki odraz samopouzdanja,ali hod vec i ne.Jer jednostavno neki ljudi mlataraju rukama, neki hodaju ka gejse, neki grabe velike korake, neke zavode bokom, nije neko mjerilo.Naravno da ona nije kriva sto ima Okserice ili Xerice i da to nije odraz njenog samopuzdanja.

Samopuzdanje se neverbalno vidi i pri čovekovom sedenju. Ako su ramena uvučena, kičma pogrbljena, šake savijene..............Zna se šta je.
Nego, baš bih volela da nekada za neku bivšu i nešto lepo napišeš, pobogu kakav si to čovek kada ih sve pljuješ, ali ono baš nisko?
Pa gde su ti onda bile oči, valjda je i onda tako hodala?
Da, nemoj mi sad-da je valjalo opstalo bi, to svi znamo, ali opet i raspičakne veze imaju neke deliće pozitvne prošlosti.
Inače, grozim se kada neko ( muško, žensko, nebitno) uvek u lošem kontekstu serenda po bivšim ljubavima, kresovima, švalerkama, švalerima, simpatijama..........Iiiiiiiiiiiii bre...........
ajde sad odgovori na temu i ne obracaj mi se licno

Sad mi pade na pamet..videh pre neki dan jednu bivsu i zaista hoda i klimata se kao kamila..kad mi je prilazila gledam je i nasmesim se..nasmeje se i ona ali joj je frka pa se sva nesto izlomi ili potrci..inace uvek posmatram hod...retko koja ima samopouzdanje i stav da ne promeni nista kad vidi da je gledaju..jedna je imala x noge i na unutra ko pache neko hodala..smotana sva neprirodno nekako se krece..jel primecujete taj manjak samopouzdanja kod ljudi koji poziraju ko na pisti..pa sve nesto imaju na sebi sto bi skrenulo poglede sa nekih mana ili viskova?

to mi je nekako prirodno pa i nepridajem značaja, ali meni je zanimljiviji fenomen ljudi sa sunačanim cvikama

ne primecujem kako ko hoda ukoliko neko bas nije uocljiv. tipa one ribe sto se nabiju na najvecu platformu ili stiklu, a nisu u stanju da hodaju lepo, nego nabadaju, klecaju i teturaju se.

bas danas u blizini knez mihajlove videh jednu takvu. ne da ne zna da hoda na visokoj platformi, nego pojma nema. a obukla usko kratko 'aljince. meni uopste nije bila izazovna bas zbog tog hoda koji nije imao sigurnost.

p.s. poenta hodaj na visini na kojoj delujes opusteno i sigurno.

e da, da ta tvoja bivsa se nije klimatala zbog stikli na kojima ne zna da hoda?

ova riba sto je prosla je bila ok gradjena, nista viskovi, a nije kost i koza, ali samo je trebala da obuje nizu platformu da bi hodala normalno.

ne primecujem kako ko hoda ukoliko neko bas nije uocljiv. tipa one ribe sto se nabiju na najvecu platformu ili stiklu, a nisu u stanju da hodaju lepo, nego nabadaju, klecaju i teturaju se.

bas danas u blizini knez mihajlove videh jednu takvu. ne da ne zna da hoda na visokoj platformi, nego pojma nema. a obukla usko kratko 'aljince. meni uopste nije bila izazovna bas zbog tog hoda koji nije imao sigurnost.

p.s. poenta hodaj na visini na kojoj delujes opusteno i sigurno.
retko ko tako hoda..nabace dopicnjak a onda ga sve vreme vuku na dole

e da da ta tvoja bivsa se nije klimatala zbog stikli na kojima ne zna da hoda?

ova riba sto je prosla je bila ok gradjena, nista viskovi, a nije kost i koza, ali samo je trebala da obuje nizu platformu da bi hodala normalno.
nije nikad nosila stikle uglavnom patike..cak i to smotano zna da bude simpaticno ali samo da ne krije nesigurnost

retko ko tako hoda..nabace dopicnjak a onda ga sve vreme vuku na dole

pusti sad dopichnjake. nije ova imala problem sa haljincetom (mini haljince), nego sa tom platformom. isla sa drugaricom i kao idu polako, a tacno se vidi da jednostvno nije naucila na tome da hoda. samo da je imala sigurn hod, druga osoba.

mislim da je cak i moja generacija bolje hodala i bolje savldala visoke potpetice, a one starije zene koje sad imaju preko 50 godina. one dobro idu. meni keva pricala da su one stalno pichile u stiklama. cuj stiklama, stikletinama.

govor tela je jako bitan za prvi utisak.

nemam pojma, ne obracam paznju svesno ko kako hoda.
hodam uvek brzo, nesto ne umem da se kao setam, onda cu da sednem negde pa da caskam ako sam sa nekim,
smaraju me usporeni ljudi inace, fizicki usporeni..mozda su strpljivi, i precizni ali me to zamara da gledam...
nekad imam zelju da im nesto zgrabim iz ruku i ja uradim
mada nerviram i ja njih jer imam nagle pokrete.

mozda joj pao shetjer
mozda je bole shuljevi
mozda...

Back