Quantcast

Hoću seks

Andrej Bolkonski

Zainteresovan član
Poruka
370
Krenem da ga mazim, ljubim,dobije ponudu koju ne moze da odbije i završimo u krevetu :zkez:

Da li incirate seks ili očekujete da vaš partner/partnerka to uvek prvi urade?
Ja sam stidljiv muskarac,na seks me navede devojka,koja me bukvalno skine i uvali u krevet.Mene je stid,da predlozim seks prvi.Bojim se da ne pomisli,
kako je meni samo seks vazan.E,kada me vec uvali u krevet (njen ili moj,svejedno),onda satima ne znam sta je dosta,dok ne popadamo od umora i zanosa.!

Esad Dzudo

Iskusan
Poruka
5.171
Ja sam stidljiv muskarac,na seks me navede devojka,koja me bukvalno skine i uvali u krevet.Mene je stid,da predlozim seks prvi.Bojim se da ne pomisli,
kako je meni samo seks vazan.E,kada me vec uvali u krevet (njen ili moj,svejedno),onda satima ne znam sta je dosta,dok ne popadamo od umora i zanosa.!
Ovde se nes osevapiti. Dzaba bacas patetiku i pasivnu taktiku.

шумахер

Primećen član
Poruka
842
Moj ti savet para vredi ******** k**** pare stedi.

Nina

Starosedelac
Supermoderator
Poruka
196.248
Šta bi sa onim albankom i ženidbom ?

Poruka
17.984
Kako kome dođe Nina.. ta stvar je sponatana.. i ne treba da se meri. Osim ako neko konjstantno navaljuje ili odbija.. u tom slučaju postoji neki razlog i treba ga pronaći i otkloniti nesuglasice..

Poslednja izmena od moderatora: