Quantcast

Hoću seks

faraonn

Elita
Poruka
15.038
Krenem da ga mazim, ljubim,dobije ponudu koju ne moze da odbije i završimo u krevetu :zkez:

Da li incirate seks ili očekujete da vaš partner/partnerka to uvek prvi urade?
...kad krene tim putem tj.Zov_om
ide da se zavrsi i sigurno ce i da se svrsi
jer sve je krenulo kako valja,
bar kako je Nina...inicijaciju naglasila...

Will to Power

Primećen član
Poruka
898
hahaha, pusti ti komsiju ..budale su danas na ceni sto veca budala vece su i sanse da brak opstane jer mucenik nista ne kapira :rotf:
Zavisi ko sta voli. Sta ce ti budala da te nervira, veruj mi to znam po svojoj zeni i koliko se ona zaebala, a prilicno isti stav kao ti je imala. Mislim da bi sada izabrala i mucenika samo budale da se resi, ali budale se tesko resiti. :mrgreen:

faraonn

Elita
Poruka
15.038
Zavisi ko sta voli. Sta ce ti budala da te nervira, veruj mi to znam po svojoj zeni i koliko se ona zaebala, a prilicno isti stav kao ti je imala. Mislim da bi sada izabrala i mucenika samo budale da se resi, ali budale se tesko resiti. :mrgreen:
hahaha, pusti ti komsiju ..budale su danas na ceni sto veca budala vece su i sanse da brak opstane jer mucenik nista ne kapira :rotf:
...budale su u direktnoj vezi s prirodom i hoce ih priroda
a,
pametne zene cene s budalama biti,
a onda ostalo....

Kosta2

Legenda
Poruka
52.870
Krenem da ga mazim, ljubim,dobije ponudu koju ne moze da odbije i završimo u krevetu :zkez:

Da li incirate seks ili očekujete da vaš partner/partnerka to uvek prvi urade?

Lako je Nina s muškarcima. Nas ne boli glava, nemamo one dane, ne smeta nam puni mesec, plima na Pacifiku ili oseka na Sredozemlju.......... :mrgreen:
Retki su muškarci koji odbijaju inicirani seks. Naša inicijacija je puno teža, krvav je to posao. Mora da riljaš 24/7 na iniciranju, da bi ti se posrećilo dva tri puta sedmično. Četiri je već SF.
Oni koji kažu svaki dan, lažu... :hahaha:

faraonn

Elita
Poruka
15.038
...ako mi se svidja,
moje su rijeci riskantne...napadacu a ti se brani,
mada bi trebalo daq mi pomognes jer ces se kajati sto nijesi
i mnogo prije...sve ostalo je i do nje i do trenutka i inspiracije
i...i.. svega...samo kad mi 'zapne ' za oko...kad-tad...

Nina

Starosedelac
Supermoderator
Poruka
196.636
Lako je Nina s muškarcima. Nas ne boli glava, nemamo one dane, ne smeta nam puni mesec, plima na Pacifiku ili oseka na Sredozemlju.......... :mrgreen:
Retki su muškarci koji odbijaju inicirani seks. Naša inicijacija je puno teža, krvav je to posao. Mora da riljaš 24/7 na iniciranju, da bi ti se posrećilo dva tri puta sedmično. Četiri je već SF.
Oni koji kažu svaki dan, lažu... :hahaha:
Znaci volite da zena bude ta koja ce prva da krene